Reklama

Skorzystaj z wyższego dofinansowania do pompy ciepła i fotowoltaiki, dzięki Otwartej Energii!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Skorzystaj z wyższego dofinansowania do pompy ciepła i fotowoltaiki, dzięki Otwartej Energii! - Zdjęcie główne

Dofinansowanie do pompy ciepła i fotowoltaiki | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Instalacja fotowoltaiki czy pompy ciepła niekiedy kojarzy się z dużym wydatkiem. Jednak osoby, które zdecydują się na tego typu inwestycję, mogą starać się o dofinansowanie, dzięki któremu odciążą swój domowy budżet. Jak to zrobić? Dobrym sposobem jest zgłoszenie się do specjalistów, takich jak firma Otwarta Energia. Oto zalety tego rozwiązania.

Dofinansowanie do pompy ciepła i fotowoltaiki – czy warto?

Coraz więcej osób szukających skutecznego sposobu na ogrzanie domu wybiera odnawialne źródła energii. Należą do nich m.in. fotowoltaika i pompa ciepła. Dofinansowanie z ogólnopolskiego programu Czyste Powietrze jest dodatkową zachętą, aby zdecydować się na zmiany i lepiej zadbać o środowisko naturalne.

Wspomniane rozwiązania pozwalają na uzyskanie niezależności energetycznej. Pompa ciepła i fotowoltaika są niemal bezobsługowe, a więc zapewniają komfort użytkowania. Są także w pełni bezpieczne.

Jak przyznają fachowcy z firmy Otwarta Energia, dofinansowanie do pompy ciepła i fotowoltaiki nie musi być trudne do uzyskania. Zgłaszając się do specjalistów, można uzyskać niezbędną pomoc w tym zakresie. Gwarancja otrzymania wsparcia w każdym kłopotliwym aspekcie to dodatkowa zachęta do tego, aby zredukować opłaty za prąd i ogrzewanie, a jednocześnie zadbać o planetę.

Wyższe dofinansowanie do pompy ciepła i fotowoltaiki. Ile można otrzymać?

Od stycznia 2023 roku dostępne stały się wyższe dofinansowania. W przypadku fotowoltaiki jest to kwota do  15 tysięcy złotych. Klienci firmy Otwarta Energia, którzy wybiorą pompę ciepła, mogą uzyskać nawet do  100%  kosztów kwalifikowanych na pokrycie dokonywanej inwestycji.

Co istotne, nie jest konieczne ograniczanie się tylko do jednego z wymienionych rozwiązań. Możliwa jest instalacja obu. W takiej sytuacji dofinansowanie to może osiągnąć poziom ponad  50 tysięcy złotych.

Pompa ciepła, fotowoltaika – dofinansowanie. Jak je uzyskać?

Mimo że jest wiele osób marzących o pompie ciepła i fotowoltaice, nie każdy decyduje się na instalację. Poza tym niektórzy opóźniają podjęcie tej decyzji. Bardzo często powodem jest przekonanie, że przygotowanie dokumentacji okaże się zbyt skomplikowane. Otwarta Energia to firma, która pomoże każdemu w przejściu przez cały ten proces.

Uzyskanie dotacji z Otwartą Energią – fachowe wsparcie

Otwarta Energia zapewnia wsparcie w staraniach o dofinansowanie do pompy ciepła i fotowoltaiki. Klienci przekazują firmie niezbędne dokumenty (zwykle 2-3), a następnie fachowcy przygotowują wniosek o dotację i o jej wypłatę. Nie muszą więc samodzielnie zmagać się z formalnościami.

Warto podkreślić, że firma działa kompleksowo. Zapewnia pomoc w uzyskaniu dofinansowania, jak również w takich kwestiach jak:

  • projekt,
  • montaż,
  • serwis.

Otwarta Energia ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zapewnia urządzenia dostępne od ręki, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Dofinansowanie na pompę ciepła i fotowoltaikę 2023. Poproś o pomoc fachową firmę i uzyskaj dotację na nowoczesną inwestycję!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy