Reklama

Reklama

System ERP, czyli jak zadbać o procesy biznesowe?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

System ERP, czyli jak zadbać o procesy biznesowe? - Zdjęcie główne

Wybierz system ERP | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Prowadzenie działalności gospodarczej to złożony, wielowątkowy proces, który wymaga od przedsiębiorców nieustannej czujności. Współczesne biznesy mierzą się nie tylko z nieustępliwą konkurencją, lecz również z dynamicznie zmieniającym się prawem, starającym się dogonić cyfrową rzeczywistość. W jaki sposób zwiększyć swoją konkurencyjność poprzez inwestycję w system ERP, który usprawni organizację wewnętrzną?

Reklama

System ERP – trzy korzyści, na które warto zwrócić uwagę

Oprogramowanie typu ERP (ang. Enterprise Resource Planning, czyli zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa) łączy w sobie funkcjonalności właściwe systemom z pogranicza HR & Payroll z rozwiązaniami kierowanymi dla zróżnicowanych gałęzi gospodarki. Na rynku znaleźć można systemy dopasowane do specyfiki pracy zakładów produkcyjnych, centrów logistycznych oraz firm działających w branży handlowej czy usługowej.
Niezależnie od sektora, w jakim działa Twoja firma, wybrany przez Ciebie system ERP powinien wychodzić naprzeciw trzem uniwersalnym oczekiwaniom.
 
1.     Elastyczność i modułowość

System ERP powinien zapewniać dużą dowolność w zakresie dostępnych funkcjonalności. W momencie, gdy dana firma dostrzeże konieczność rozbudowy obecnego oprogramowania o kolejne moduły, proces ten nie powinien wymagać daleko idących zmian w obecnie wykorzystywanej wersji programu. Jeśli Twoja firma zdecyduje się na uruchomienie dodatkowych funkcji, powinny one zostać wdrożone natychmiastowo i za pomocą kilku kliknięć.
 
2.     Kompleksowa analiza danych

Rozwój technologii informatycznych zupełnie odmienił nasz sposób gromadzenia i przetwarzania danych. Nowoczesne systemy ERP pozwalają na zbieranie wszelkich niezbędnych informacji, analizowanie bieżących trendów oraz swobodne zestawianie danych historycznych – wszystko po to, aby jak najprecyzyjniej odpowiadać na zadawane przez użytkowników pytania.
 
3.     Mobilny dostęp z dowolnego miejsca na ziemi

Pandemia koronawirusa pokazała, że praca zdalna nie jest już egzotyczną ciekawostką, lecz może stanowić równorzędną alternatywę dla pracy biurowej. Aby ułatwić organizację pracy dla specjalistów na home office, warto wybrać rozwiązanie, które będzie dostępne z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu.
 
Teta ERP – rozwiązanie, któremu możesz zaufać
Zastanawiasz się, który system ERP spełnia wszystkie powyższe kryteria? Zapoznaj się z możliwościami systemu Teta ERP, opracowanego przez grupę Unit4. To oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb, które znacznie ułatwi organizację codziennej pracy. Już dziś odwiedź stronę marki Unit4 i przekonaj się, w jaki sposób Teta może wesprzeć również Twój biznes.
 
Źródło: teta.unit4.com - Producent oprogramowania HR i ERP dla Firm

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy