Reklama

Reklama

Gwałty, pobicia, udział w grupach przestępczych, zastraszanie. Tych ludzi szuka policja [GALERIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Na sygnale W naszej galerii znajdziecie groźnych przestępców z województwa łódzkiego. Warto znać ich twarze.

Reklama

Są poszukiwani za gwałty, udział w grupach przestępczych, pobicia, naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, znęcanie się nad bliskimi osobami. Warto znać ich twarze. 

Groźni przestępcy z województwa łódzkiego. Poznaj ich twarze

W naszej galerii zobaczycie twarze groźnych przestępców. Dwóch z nich trafiło nawet na listę 50 najbardziej poszukiwanych przestępców w Europie i są ścigani przez specjalną grupę, która tropi niebezpiecznych bandytów.  Adam Zając oraz Dariusz Drobik, zdaniem śledczych, mają dużo na sumieniu. Są poszukiwani m.in. za zakładanie lub kierowanie grupą albo związkiem mającymi charakter zbrojny, handel narkotykami czy też przestępstwa skarbowe. To ludzie, od których trzeba trzymać się z daleka. Pozostałe osoby, które znalazły się w naszej galerii to również przestępcy, których nie chcielibyśmy mieć za sąsiadów. 

Prezentowani przestępcy z województwa łódzkiego, obecnie mogą przebywać w różnym zakątku kraju lub też za granicą. Być może jednak mieszkają obok was, ale znacie je pod innym imieniem i nazwiskiem. Przejrzyjcie naszą galerię i przypatrzcie się dokładnie - być może rozpoznajecie kogoś z poszukiwanych. Jeżeli tak, to natychmiast skontaktujcie się z najbliższą jednostką policji lub zadzwońcie na 112. Można również wysłać e-maila na adres: [email protected] lub skontaktować się z jednostką, która wydała informację o podejrzanej osobie (adres i numer telefonu do jednostki znajdziecie pod każdym zdjęciem).

W naszej galerii widnieją tylko wizerunki i dane osób, wobec których organy poszukujące, takiej jak prokuratury lub sądy, wydały zgodę na publikację listu gończego. 

Pamiętajcie: poszukiwani przez policję mogą być niebezpieczni, warto więc zachować rozwagę i jeżeli wiecie, gdzie się ukrywają, natychmiast zawiadomić odpowiednie służby.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy