Reklama

Reklama

18 000 miejsc, a chętnych dużo więcej. Widzew rozpoczyna sprzedaż karnetów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

18 000 miejsc, a chętnych dużo więcej. Widzew rozpoczyna sprzedaż karnetów - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W poniedziałek 3 lutego rusza sprzedaż karnetów na mecze Widzewa w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020. Choć określenie „sprzedaż” jest trochę na wyrost.

Reklama

Chodzi oczywiście o to, że pierwszeństwo będą mieli „karnetowcy” którzy wykupili abonamenty na rundę jesienną i będą chcieli je przedłużyć również na wiosnę. Osoby te będą mogły to zrobić z zachowaniem obecnego miejsca od 3 lutego od godziny 19:10, do 11 lutego do końca dnia. Jeśli ktoś będzie chciał zmienić zajmowane przez siebie krzesełko, będzie mógł to zrobić od 13 lutego od godziny 19:10, do końca 16 lutego. W takim wypadku nie ma jednak gwarancji zachowania dotychczasowego miejsca.

!reklama!

Przed nadchodzącą rundą pojawiła się istotna zmiana w sprzedaży karnetów. Latem minionego roku, kiedy kibice Widzewa ustanawiali szósty z rzędu rekord wykupionych karnetów, liczba chętnych była tak duża, że klub zdecydował się na uruchomienie listy rezerwacyjnej.

Osoby, które nie zdołały wykupić abonamentu, mogły wpisać się na tą listę, dzięki czemu będą miały pierwszeństwo w zakupie karnetów przed nadchodzącą rundą. Sprzedaż wejściówek dla kibiców z listy rezerwacyjnej nie potrwa jednak długo, bo od 18 lutego od godziny 19:10, do 19 lutego do końca dnia.

Już następnego dnia, tj. 20 lutego o godzinie, a jakże, 19:10, ruszy już w pełni otwarta sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/2020.

Pytanie tylko, czy w ogóle będzie z czym ruszać? Latem 2019 roku ok. 30% wykupiło karnet jedynie na rundę jesienną, co oznacza, że kibiców przedłużających wejściówki będzie niewiele ponad 5 tysięcy.

Patrząc na dobrą postawę drużyny, która z przytupem zakończyła rundę jesienną, można spodziewać się, że większość z tych kilku tysięcy przedłuży swoje abonamenty.

Oznacza to, że już dla osób z listy rezerwacyjnej wejściówek może zostać bardzo mało. Na kilka dni przed jej zamknięciem, zapisanych na niej było ok. 1200 osób. Może więc okazać się, że karnetów zabraknie nie tyle do otwartej sprzedaży, co nawet dla kibiców wpisanych na listę rezerwacyjną!

To wszystko to oczywiście szacunki. Nie da się przewidzieć i powiedzieć na pewno ilu kibiców przedłuży karnety, a ilu z „rezerwowych” skorzysta ze swojego przywileju. Pewne jest jednak to, że podobnie jak latem, o karnet na Widzew będzie piekielnie trudno. Przed obecnym sezonem do otwartej sprzedaży trafiło jedynie ponad tysiąc karnetów, które rozeszły się w niespełna pół godziny.

Przedłużać i kupować karnety będzie można za pośrednictwem serwisu: https://widzew.com/web/bilety/ oraz w kasach stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

Harmonogram sprzedaży karnetów na rundę wiosenną 2019/2020

Cennik karnetów na rundę wiosenną 2019/2020

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy