Arka Gdynia - ŁKS Łódź (NA ŻYWO/LIVE 1.03.20)

Arka Gdynia - ŁKS Łódź (NA ŻYWO/LIVE 1.03.20) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie 24. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia, a ŁKS-em Łódź. Początek meczu o godzinie 15,00. Zapraszamy na relację na żywo!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę i zaporaszamy na kolejne relacje!

Łódzki Klub Sportowy rzutem na taśmę zdołał wywalczyć remis! Podopieczni trenera Kazimierza Moskala wracają do Łodzi z jednym punktem, ale trzeba przyznać, że w ich sytuacji niewiele im to pomaga. Rycerze Wiosny zagrali bardzo dobrze w pierwszej połowie, ale nie zdołali wyjść na prowadzenie. W drugiej części, ełkaesiacy popełnili błąd w obronie i to wystarczyło, żeby stracić bramkę. Na szczęście w doliczonym czasie gry goście wykazali się dużą determinacją i zdołali wyrównać.

90+5'

Sędzia kończy spotkanie.

90+4'

Guima oddał znakomity strzał z dystansu i piłka najpierw odbiła się od słupka, a potem wpadła do bramki strzeżonej przez Steinborsa!

90+4'

GOOOOL dla ŁKS-u!

90+3'

Łodzianie nie stworzyli zagorżenia...

90+3'

Rzut wolny dla ŁKS-u to chyba ostatnia szansa dla łodzian.

90+2'

Dominguez faulowany przez Marciniaka. Obrońca Arki ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.

90+1'

Oborńcy ŁKS-u rozgrywają między sobą zamiast zagrać do przodu...

90+1'

Arbiter dolicza pięć minut.

89'

Rzut wolny dla ŁKS-u po faulu na Wolskim. Wrzutka w pole karne Arki, ale piłkę wybili gospodarze.

89'

Łodzianie przejęli piłkę w środkowej strefie, ale od razu doskoczyli do nich Arkowcy, uniemożliwiając gościom próbę rozegrania.

88'

Zmiana w Arce. Skhirtladze zmienia Vejinovicia.

87'

Grzesik odebrał piłkę, zagrał do Corrala, ale Helstrup wybił piłkę na aut.

86'

Nic z tego ciekawego nie wyszło. Teraz grę wznwia Steinbors, ale nie śpieszy się z tym zbytnio.

85'

Rzut wolny dla Arki. A czas ucieka...

84'

Trabka znalazł się z piłką w polu karnym, zagrał do Wróbla, ale jeden z obrońców przeciął to podanie.

83'

Klimczak wrzucił piłkę z lewej strony, ale obrońcy zdołali wybić.

82'

Żółta kartka dla Steinborsa za zbyt długie zwlekanie ze wznowieniem gry.

82'

Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry... Łodzianie grają zbyt niedokładnie.

81'

Corral oddał strzał głową, piłka uderzyła w obrońcę i po chwili wyszła za linię końcową. Będzie rzut rożny.

80'

Teraz Corral faulowany w środkowej strefie i Deja ogląda za to przewinienie żółty kartonik.

79'

Dominguez faulowany, ale odległość do pola karnego Arki jest daleka.

78'

Arka stara się grać na czas i przedłużać każdą przerwę w grze...

77'

Niewiele brakowało, żeby Arka podwyższyła prowadzenie po ciekawej akcji, ale jeden z gospodarzy uderzył niecelnie w dobrej sytuacji.

76'

Okazję na przeprowadzenie skutecznego kontrataku miał ŁKS, ale Corral nie zdołał trafić w światło bramki po strzale z trudnej pozycji.

75'

Dobra akcja Arki, ale w porę Sobociński zdołał dogonić rywala i skutecznie odebrać mu piłkę.

74'

Uderzenie Zbozienia, ale ta próba była mocno niecelna. Grę wznawia Malarz.

73'

Strzał Domingueza z dystansu, ale pewną interwencją popisuje się Steinbors.

72'

ŁKS zamknięty na własnej połowie. Piłka trafił w polu karnym do Zawady, ale ten niecelnie główkował.

71'

Wróbel sfaulował rywala, obyło się jednak bez kary indywidualnej.

70'

Dobra interwencja Wolskiego, który przerwał groźną akcję Arki.

68'

Zmiana w ŁKS-ie. Corral zmienia zmęczonego Ratajczyka.

67'

Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, jeden z piłkarzy Arki oddał strzał, ale nie wyszło z tego nic groźnego.

66'

Guima ukarany żółtą kartką za przerwanie kontrataku gospodarzy.

65'

Malarz wznowił grę od własnej bramki dalekim wybiciem.

64'

Teraz przed szansą na wyrównanie stanął Wróbel, ale snajper spudłował w wyśmienitej sytuacji!

63'

Ratajczyk uderzył z ok. 15 metrów, ale ta próba została zablokowana.

62'

Rycerze Wiosny w końcu przechwycili i teraz oni próbują szczęścia w ofensywie.

61'

Arka próbuje pójść za ciosem i stara się zaskoczyć ełkaesiaków kolejnymi akcjami ofensywnymi. ŁKS zepchnięty do obrony.

60'

Strzał Wolskiego, ale nic groźnego z tego się nie narodziło.

59'

Zmiana w Arce. Serrarens opuszcza plac gry, a pojawia się na nim Zawada.

58'

Źle ustawiła się obrona ŁKS-u przy aucie dla Arki i Vejinović popisał się bardzo dobrym, płaskim uderzeniem...

57'

GOOOOL dla Arki!

56'

Łodzianie rozgrywają futbolówkę, ale w ich poczynaniach brakuje zdecydowania...

56'

Grzesik przerywa niebezpieczny kontratak Mihaljovicia. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

55'

Rzut wolny dla łodzian. Mocne uderzenie Trąbki, ale Steinbors zdołał wypiąstkować futbolówkę!

53'

Zbozień główką zagrywa do swojego bramkarza.

52'

Grzesik zagrywa niecelnie i futbolówka trafia pod nogi Steinborsa.

50'

Dominguez minął dwóch zawodników, ale po chwili stracił futbolówkę. Hiszpan sugeruje, że był faulowany.

49'

Rzut wolny dla gospodarzy.

48'

Sobociński faulowany we własnym polu karnym.

47'

Przez chwilę na boisku leżał Wróbel, ale wydaje się, że już wszystko w porządku z naapastnikiem ŁKS-u.

46'

W przerwie nastąpiła druga zmiana w ŁKS-ie. Za Vidmajera, który miał na swoim koncie żółty kartonik, pojawia się na murawie Klimczak.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Trzeba przyznać, że stroną przeważającą są podopieczni trenera Kazimierza Moskala, którzy dłużej utrzymują się przy piłce i są groźniejsi w ofensywie. Cały czas brakuje jednak tego co najważniejsze, czyli bramek! Oby łodzianie poprawili celowniki w drugiej części i rozstrzygnęli losy tego spotkania na swoją korzyść.

45+2'

Koniec pierwszej części gry.

45+1'

Marciniak wrzuca piłkę przed bramkę ŁKS-u, ale pewnie interweniuje Malarz.

45+1'

Arbiter dolicza jedną minutę.

44'

Łodzianie cały czas przy piłce, ale gdynianie nie dają się zaskoczyć.

44'

Łodzianie radzą sobie w tej sytuacji i spokojnie budują kolejną akcję.

43'

Grzesik fauluje rywala. Zanosi się na dośrodkowanie w pole karne Malarza.

42'

Sobociński wybija na aut i Arka będzie miała okazję na przeprowadzenie swoje akcji.

41'

Strzał z półobortu Wróbla, ale piłka nie znalazła drogi do bramki Steinborsa.

40'

Wrzutka w pole karne ŁKS-u. Piłka trafiła do zupełnie niepilnowanego Vejinovicia, ale ten uderzył niecelnie.

40'

Vidmajer znowu fauluje rywala. Słoweniec musi uważać, bo jest już ukarany jedną żółtą kartką...

39'

Dobrą okazję na kontratak miał ŁKS, ale Wróbel stracił piłkę.

38'

Serrarens ogląda żółtą kartkę za faul na Sobocińskim.

37'

Ełkaesiacy lepiej się prezentują, stwarzają sobie wiele sytuacji, ale nadal nie potrafią trafić do bramki Arki.

36'

Trąbka posłał piłkę wprost w Steinborsa.

35'

Akcja ofensywna ŁKS-u, Guima uderzył i został sfaulowany. Rzut wolny dla łodzian, odległość to ok. 17 metrów.

34'

Niecelna próba strzału jednego z Arkowców.

34'

Guima zaliczył głupią stratę blisko własnego pola karnego.

33'

Zagranie Domingueza ze stojącej piłki, ale jeden z ełakesiaków faulował w ofensywie.

32'

Uderzenie głową Wróbla, ale futbolówka przeleciała obok lewego słupka Steinborsa.

31'

Strzał lewą nogą Domingueza, ale piłkę sprzed własnej bramki zdołał zablokować Marciniak. Będzie tylko rzut rożny.

30'

Okazja na kontratak, ale w poczynaniach łodzian zabrakło dokładności.

29'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u i znów radzą sobie łodzianie.

28'

Rzut wolny. Dośrodkowanie w pole karne gości, ale żaden z rywali nie doskoczył do wysoko posłanej piłki.

27'

Wróbel odzyskał piłkę, podał do Domingueza, ale ten zagrał niedokładnie.

26'

Strzał Wolskiego, ale Steinbors broni!

25'

Strzał wewnętrzną częścią stopy w wykonaniu Deji, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką bramki Malarza.

24'

Faul na Trąbce w środkowej strefie boiska.

23'

Zagranie w pole karne ŁKS-u, ale radzą sobie w tej sytuacji Rycerze Wiosny.

22'

Dośrodkowanie Ratajczyka w pole karne, ale Steinbors spokojnie łapie piłkę.

21'

Próba kontrataku łodzian, ale Trąbka przegrał pojedynek biegowy z Marciniakiem.

20'

Akcja Arki lewą stroną, zagranie w pole karne ŁKS-u, ale Moros zdołał wybić.

19'

Ratajczyk znalazł się z piłką w polu karnym, podał do Wolskiego, ale ten... stracił futbolówkę. Szkoda, że Adam nie oddał strzału!

18'

Spalony jednego z piłkarzy Arki. Piłka pod nogami kapitana ŁKS-u.

17'

Żółta kartka dla Vidmajera za niepotrzebny faul.

16'

Grę od bramki wznawia Malarz.

15'

Rzut rożny dla ekipy z Gdyni.

14'

Vidmajer dopuścił się przewinienia na rywalu. Rzut wolny dla Arki, odległość do bramki jednak daleka.

12'

Dominguez dośrodkował piłkę, ale zdołali wybić ją gospodarze, po chwili trafiła ona do Sobocińskiego, ale obrońca ŁKS-u oddał kiepski strzał.

12'

Akcja ofensywna łodzian i będzie rzut wolny po faulu na Wróblu. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.

11'

Uderzenie z dystansu w wykonaniu Młyńskiego, ale strzał młodego pomocnika został zablokowany.

10'

Arka przejęła futbolówkę, ale łodzianie mocno pressują.

9'

Strata Ratajczyka, ale po chwili podopieczni treenra Rogicia zagrali niecelnie i również stracili.

8'

ŁKS spokojnie rozgrywa futbolówkę na własnej połowie.

7'

Zmiana w ŁKS-ie. Dąbrowski już nie wróci na boisko. Zmienia go Sobociński.

6'

Stoper ŁKS-u opuszcza plac gry i niewiadomo czy powróci na murawę. ŁKS gra w 10.

5'

Problem ze zdrowiem ma Dąbrowski, który leży na murawie. Niezbędna będzie pomoc sztabu medycznego.

4'

Wolski zagrywa niecelnie i piłka opuszcza plac gry.

3'

Rzut rożny dla przyjezdnych po interwencji jednego z obrońców Arki.

2'

Piłka w posiadaniu ełkaesiaków, którzy budują atak pozycyjny.

1'

Gramy!

Piłkarze Arki i ŁKS-u wychodzą właśnie na murawę. Gospodarze zagraja w tradycyjnych żółto-niebieskich trykotach, a goście w czarnych strojach.

Obie ekipy kończą powoli rozgrzewkę. Za kwadrans początek meczu!

W podstawowej jedenastce ŁKS-u nastąpiły dwie zmiany w porównaniu do spotkania z Pogonią Szczecin. W środku pola Dragoljuba Srnicia zastąpi Guima, a na szpicy zamiast Samuela Corrala pojawi się Jakub Wróbel.

Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy mają na swoim koncie osiem oczek więcej niż łodzianie. Arka wygrała w ostatniej kolejce rzutem na taśmę z Rakowem Częstochowa 3:2, strzelając dwie bramki w samej końcówce. Ełkaesiacy z pewnością jednak nie pękną przed rywalem i po dwóch remisach 0:0, będą chcieli w końcu zgarnąć trzy punkty.

Łódzki Klub Sportowy ma zamiar sięgnąć dzisiaj po pierwszy komplet punktów w tym roku. Wydaje się, że podopieczni trenera Kazimierza Moskala mają dzisiaj dużo większe szanse na zwycięstwo, niż w trzech poprzednich kolejkach, bowiem mierzyli się w nich z dużo mocniejszymi rywalami, a Arka podobnie jak Biało-Czerwono-Biali, walczy w tym sezonie o utrzymanie.