Reklama

Reklama

Całkiem nowa formuła Łódź Business Run!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Całkiem nowa formuła Łódź Business Run! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Z powodu koronawirusa większość imprez sportowych, w tym także biegowych, musiała zostać odwołana lub przełożona. Nieco inaczej jest z Łódź Business Run, który daty nie zmienił, ale cała impreza przeszła reorganizację.

Reklama

Łódź Business Run to bieg charytatywny skoncentrowany na pomocy osobom z niepełnosprawnością ruchową. Jest on organizowany od 2014 roku i przez sześć lat odbywał się bez zakłóceń, a biegacze w Łodzi oraz innych miastach Polski w pierwszą niedzielę września zbierali się na starcie i ruszali aby pokonać 4-kilometrową trasę.

!reklama!

Przypomnijmy, że w 2019 roku w Łodzi w ramach Business Run pobiegło ok. 3 tysięcy biegaczy, a kwota jaką udało się zebrać dla potrzebujących, to 230 tys. złotych, która już została przeznaczona na rehabilitację lub zakup protez dla beneficjentów. Przez 6 lat w samej Łodzi udało się łącznie zebrać ponad 780 tys. złotych i pomóc 50 osobom z niepełnosprawnością ruchową.

W tym roku bieg, który został zaplanowany na 6 września, również się odbędzie, jednak na całkowicie innych warunkach. Nie będzie ustalonej jednej trasy, a co za tym idzie także limitu uczestników! Biegacze będą mieli swobodę w ustaleniu swojej trasy, byle tylko jej długość wynosiła 4 kilometry. Uczestnicy pokonają ją sami, lub w grupie, a ich wielkość zależna będzie od przepisów dotyczących zgromadzeń, jakie obowiązywać będą we wrześniu. Nie będzie również jednej godziny startu, jedynie ważne, aby w ustalonych godzinach, 6 września, uczestnicy przebiegli wyznaczony dystans. Czasy poszczególnych sztafet zostaną podliczone w aplikacji i pojawią się w klasyfikacji końcowej.

Tegoroczny Poland Business Run nie będzie podzielony na kilka miast w Polsce, pobiec będzie można w każdym miejscu w kraju czy za granicą. Zapisy na bieg ruszają 27 maja i potrwają do 10 czerwca, a odbędą się one tradycyjnie przez stronę organizatora www.polandbusinessrun.pl. Po dodaniu swojej drużyny oraz uiszczeniu opłaty do uczestników zostanie wysłana paczka z numerem startowym, medalem, oraz specjalnym buffem (mogącym służyć również jako maseczka).

Żródło: materiały prasowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy