Garbarnia Kraków - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 17.06.20)

Garbarnia Kraków - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 17.06.20) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie 26. kolejki  II ligi pomiędzy Garbarnią Kraków, a Widzewem Łódź.Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 17:05. Zapraszamy na relację na żywo!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo!

Dzięki tej wygranej łodzianie odskakują GKS-owi Katowice na trzy punkty i nadal zasiadają na fotelu lidera!

Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka w końcu zdołali zgarnąć trzy punkty. Łodzianie zainkasowali rywalom trzy bramki, a ci zdołali odpowiedzieć tylko jedną. Widzew nie był w stanie grać bezbłędnie w obronie, ale całe szczęście nadarzających się okazji nie zdołali wykorzystać piłkarze Garabrni.

90+5'

Koniec meczu. Widzew w końcu wygrywa!

90+4'

Rzut rożny dla Widzewa i zmiana. Prochownik wchodzi na murawę za Gutowskiego.

90+3'

Trzecia zmiana w Widzewie. Mąka melduje się w miejsce Możdżenia.

90+2'

Goście spokojnie rozgrywają i czekają już na końcowy gwizdek.

90+1'

Arbiter dolicza cztery minuty.

89'

Żółta kartka dla Gąsiora za faul na rywalu.

89'

Rzut wolny dla widzeiwaków, którzy będą teraz szanować piłkę.

88'

Robak wpisuje się na listę strzelców po dobrym zagraniu Kosakiewicza. Kapitan Widzewa przyjął piłkę w polu karnym, odwrócił się i lewą nogą pokonał bramkarza Garbarni.

87'

GOOOOL! 3:1!

85'

Łodzianie spokojnie rozgrywają na połowie rywali. Czy stać ich na jeszcze jedną bramkę?

84'

Faul Radwanka na Poczobucie i piłkę za chwilę wprowadzi do gry Pawłowski.

83'

Zmiana w Widzewie. Mandiangu zmienia Ojamę.

82'

Wrzutka Kowalskiego ze stojacej piłki, ale obrońcy zdołali wybić.

81'

Widzewiacy przycisnęli teraz rywali i długo rozgrywali piłkę przed polem karnym Garbarni. Niestety zabrakło celnego strzału w światło bramki gospodarzy.

80'

Już wszystko dobrze ze zdrowiem stopera, który szybko powrócił do gry.

79'

Przerwa w grze. Wołąkiewicz leży na murawie.

78'

Zmiana w Widzewie. Radwański schodzi z murawy, a wchodzi na nią Gąsior.

77'

Głowka Kujawy, ale bez problemu Pawłowski złapał futbolówkę.

76'

Rzut wolny dla podopiecznych trenera Łukasza Surmy.

75'

Dużo niedokładności w szeregach gopsodarzy, którzy bardzo chcą wyrównać.

74'

Wyjadłowski uderzył z dystansu, ale była to próba niecelna.

73'

Gutowski przedarł się z futbolówką, zmylił obrońcę i wykonał zwód, ale zabrakło mu już siły na mocne zagranie wzdłuż bramki i podanie zdołał przeciąć obrońca.

72'

Serafin ogląda żółtą kartkę za faul na Robaku.

71'

Próba kontrataku, ale Możdżeń w łatwy sposób traci piłkę.

70'

Brązowi starają się szybko operować futbolówką, ale widzewiacy wychodzą i mocno pressują na rywali przez co utrudniają im swobodne rozgrywanie.

69'

Znakomite uderzenie Wołąkiewicza z woleja, ale piłka trafia w bramkarza Garbarni!

68'

Gutowski wywalczył rzut rożny po akcji na prawym skrzydle.

66'

Żółtą kartkę ogląda Gutowski za niepotrzebny faul na połowie Garbarni.

65'

Łodzianie cały czas pozwalają rywalom na zbyt wiele w poczynaniach ofensywnych. Oby się to na nich nie zemściło...

63'

Gorąco zrobiło się w polu karnym Widzewa po strzale Serafina. Piłkę na chwilę wypuścił z rąk Pawłowski, ale Radwanek na szczęście nie zdołał dobić.

62'

Nakrosius ukarany żółtym kartonikiem za faul na Radwańskim.

60'

Zmiana w Garbarni. serafin zmienia Szewczyka.

60'

Dobra akcja Widzewa, najpierw Robak zagrywał do Ojamy, a Estończyk sprytnie podał do Gutowskiego, który wykonał zwód i oddał strzał prawą nogą pokonując tym samym Frątczaka.

59'

GOOOOL dla Widzewa! Jest 2:1!

58'

Żółta kartka dla Kowalskiego za nieprzepisowe wejście w nogi Ojamy.

57'

Mocne zagranie do Szewczyka na prawej flance, ale napastnik nie zdołał dobiec do piłki.

56'

Zmiana w Garbarni. Feliks opuścił plac gry, a pojawił się na nim Wyjadłowski.

54'

Sam poszkodowany wrzucił piłkę, ale było to zbyt płaskie zagranie i spokojnie wybili defensorzy.

53'

Kowalski faulowany na prawym skrzydle. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

52'

Kuczak wpadł w pole karne Widzewa, zagrał do Szewczyka, a ten zdołał oddać strzał. Na szczęście Pawłowski zdołał obronić.

50'

Łodzianie przez chwilę zamknęli Garbarnię na ich połowie, ale nic ciekawego z tego nie wyszło.

49'

Dośrodkowanie Kosakiewicza, ale piłka ląduje wprost w rękawicach bramkarza.

48'

Kordas przechwycił piłkę i przyjezdni buduja atak pozycyjny.

47'

Ależ była okazja na drugą bramkę dla Widzewa, ale Robak minimalnie się pomylił i piłka nie znalazła drogi do siatki! To powinien być gol...

46'

W przerwie nastąpiła zmiana w ekipie gospodarzy. Radwanek zmienił Marszalika. To oznacza, że krakowianie mają obecnie na murawie aż trzech nominalnych napastników. Garbarnia gra o pełną pulę!

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Miejmy nadzieję, że podopieczni trenera Marcina Kaczmarka wystrzegą się błędów w obronie w drugiej części i zdołają dołożyć minimum jedną bramkę z przodu.

Widzewiacy prezentowali się bardzo dobrze przez pierwsze 20 minut, później zaczęli grać niepewnie w obronie i skrzętnie wykorzystała to Garbarnia, która doprowadziła do wyrównania. Łodzianie mogą się podobać w ofensywie, ale w defensywie nadal niewiele się zmieniło względem ostatniej katastrofalnej gry tej formacji.

45'

Koniec pierwszej części spotkania.

44'

Piłka po dośrodkowaniu Możdżenia ląduje prosto w rękawicach Frątczaka.

43'

Radwański faulowany przy próbie wyprowadzenia kontrataku. Masiuda ukarany żółtym kartonikiem.

42'

Kolejny rzut wolny dla zawodników z Krakowa. Będzie wrzutka w pole karne Widzewa.

41'

Kowalski próbował krótko rozegrać rzut wolny, ale nic ciekawego z tego nie wyszło.

40'

Robak złapany na pozycji spalonej.

39'

Wrzutka Możdżenia, ale Masiuda wybił futbolówkę.

38'

Kuczak wpakował piłkę do bramki po zagraniu kolegi z lewej strony. Błąd obrony, jak można było w tej sytuacji zgubić krycie?!

37'

GOOOL! 1:1!

36'

Robak pada w polu karnym Garbarni, ale sędzia nie wskazał na rzut karny.

35'

Strata Gutowskiego przy próbie przyśpieszenia akcji na połowie Brązowych.

34'

Kontratak łodzian, Radwański popisał się niezłym sprintem, ale na końcu zabrakło celnego zagrania w pole karne.

33'

Tanżyna ostro fauluje rywala na lewej flance i mamy rzut wolny dla gospodarzy. Stoper Widzewa ukarany żółtą kartką za to przewinienie.

32'

Ten stały fragment gry nie zagroził bramce Pawłowskiego.

31'

Ależ było blisko wyrównującej bramki. Znakomite dośrodkowanie Kowalskiego na głowę jednego z kolegów, który zdołał oddać strzał, ale będzie tylko rzut rożny.

30'

Kordas fauluje Kowalskiego w niebezpiecznym miejscu przed polem karnym. Rzut wolny dla gospodarzy.

28'

Tym razem Możdżeń próbował zaskoczyć bramkarza, ale jego płaski strzał minął słupek bramki Garbarni.

28'

Kolejny rzut wolny dla łodzian. Znów spróbuje uderzyć piłkę Robak?

27'

Przyjezdni utrzymują się przy futbolówce i starają się zaskoczyć atakiem pozycyjnym.

25'

I Koskakiewicz zagrywa wprost w ręce golkipera...

25'

Rzut wolny dla Widzewa. Będzie dobra okazja na celną wrzutkę.

24'

Żółta kartka dla Marszalika za faul na Radwańskim.

23'

Akcja gospodarzy na prawej flance, ale szczelnie ustawieni się defensorzy z Łodzi.

21'

Piłka w rękach Pawłowskiego.

20'

Rzut rożny dla Garbarni.

19'

Groźny kontratak gospodarzy, Kuczak oddał strzał, ale bramkarz Widzewa zdołał obronić.

18'

Bardzo przytomne zachowanie Robaka, który z pierwszej piłki zagrał wprost do Radwańskiego, ten wpadł w pole karne i ze stoickim spokojem pokonał bramkarza Garbarni.

17'

GOOOOL dla Widzewa!

15'

Podanie do Kosakiewicza, ale prawy obrońca nie zdołał dobiec do futbolówki.

14'

Kordas fauluje Szewczyka w okolicach środkowej linii.

13'

Szewczyk znalazł się w polu karnym, podał wzdłuż bramki, ale na szczęście Pawłowski zdołał przeciąć to zagranie.

13'

Podopiecznie trenera Łukasza Surmy wznawiają grę z rzutu wolnego na własnej połowie.

11'

Bardzo dobra akcja widzewiaków, którzy rozklepali obronę rywali i Ojamaa uderzał lewą nogą. Szkoda, że jego uderzenie było minimalnie niecelne.

10'

Robak uderzył ze stojącej piłki, ale bramkarz nie miał problemów z obroną.

10'

Rzut wolny dla Widzewa po faulu na Możdżeniu.

9'

Radwański miał problemy z przyjęciem piłki, a szkoda bo mogło byc ciekawie pod bramką Brązowych.

7'

Frątczak wznawia grę krótkim podaniem do obrońcy.

6'

Teraz przy piłce gospodarze, którzy próbują zaskoczyć Widzew atakiem pozycyjnym.

5'

Prostopadłe podanie do Ojamy, ale była to próba zbyt mocna.

4'

Widzew spokojnie rozgrywa i czeka na luki w obronie Garbarni.

3'

Dośrodkowanie Gutowskiego z prawej strony, ale było ono bardzo kiepskie i piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy.

2'

Łodzianie próbują od pierwszych minut rozgrywać na połowie rywala.

1'

Gramy! Mecz rozpoczęła Garbarnia.

Zawodnicy obydwu drużyn są już na murawie. Gospodarze zagrają dzisiaj w brązowych trykotach, a goście wystąpią w jednolitych białych strojach.

Piłkarze kończą powoli rozgrzewkę. Juz za kilkanaście minut początek spotkania. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania. Aby przeczytać kliknij TUTAJ.

W panelu ze składami dostępne już są obie jedenastki. W składzie Widzewa tylko jedna zmiana w porównaniu do porażki z Legionovią Legionowo - Bartłomiej Poczobut melduje się w miejsce Marcela Gąsiora.

W Widzewie aż czterech piłkarzy musi uważać, aby nie obejrzeć w dzisiejszej rywalizacji żółtej kartki. Zagrożeni absencją w kolejnym meczu są: Bartłomiej Poczobut, Marcin Robak, Kornel Kordas i Łukasz Kosakiewicz.

Zawodnicy z Krakowa będą chcieli dzisiaj zwyciężyć i zrehabilitować się po ostatniej porażce z Elaną Toruń 0:1. Garbarnia od wznowienia rozgrywek zdobyła cztery punkty wygrywając z Górnikiem Polkowice 4:0 i remisując z rezerwami Lecha Poznań 2:2.

Widzew zmierzy się dzisiaj na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka będą chcieli zagrać lepiej niż w ostatnich spotkaniach i zgarnąć długo wyczekiwane i niezwykle potrzebne trzy punkty. Gospodarze nie zamierzają jednak tanio sprzedać skóry. Zapowiada się mecz walki!