GKS Katowice - Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 12.07.2020)

GKS Katowice - Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 12.07.2020) - Zdjęcie główne

SportMecz sezonu w Katowicach! Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu GKS Katowice - Widzew Łódź. Pierwszy gwizdek arbitra o 13:05!

Dziękujemy za uwagę! Do zobaczenia podczas kolejnych meczów Widzewa!

Widzew może być zadowolony z wyniku w dzisiejszym meczu. Oglądaliśmy naprawdę dobre zawody, a remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem. Łodzianie pozostają wiceliderem II ligi.

90+3'

Koniec meczu! 2 rannych i 0 zabitych!

90+3'

Faul! Nic z tego nie będzie. Piłka dla GKS-u.

90+3'

Ostatania akcja meczu! Widzew będzie miał rzut rożny z tego samego narożnika, z którego dziś już padł gol!

90'

Zmiany w obu ekipach. Habusta za Błąda w GKS-ie, Wolsztyński za Radwańskiego w Widzewie.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

KAPITALNIE PAWŁOWSKI! Bramkarz Widzewa ratuje swój zespół po uderzeniu Urynowicza!

89'

Ojamaa w niegroźnej sytuacji fauluje jednego z gospodarzy. Przy piłce już Adrian Błąd, który będzie zaraz dosrodkowywał.

88'

Piłka wybita przez obrońców GKS-u.

88'

Rzut rożny dla Widzewa po akcji Robaka.

85'

ROBAK MARNUJE SYTUACJĘ SAM NA SAM Z MROZKIEM!

84'

Kacper Michalski w dobrej okazji strzela wysoko ponad bramką! Żółtą kartką za wcześniejszy faul ukarany Gąsior.

83'

Fantastyczna okazja GKS-u! Stefanowicz miał czystą sytuację, ale strzelił prosto w Rudola! Dobitkę obronił Pawłowski! Było groźnie!

81'

Nieudane uderzenie Możdżenia. Wciąż remis. 10 minut do końca meczu!

80'

Słaba wrzutka Radwańskiego. Z kontrą wyszli gospodarze, ale Błąd poślizgnął się w najważniejszym momencie! Widzew miał sporo szczęścia.

79'

Ostre wejście Stefanowicza w nogi Gąsiora. Żółta kartka!

78'

Kolejna ciekawa akcja Widzewa. Gutowski obsłużył Radwańskiego, ten oddał strzał, ale ponownie Mrozek dobrze interweniuje.

78'

Uderzenie Możdżenia, ale bez problemów Mrozek.

76'

Kolejna zmiana w GKS-ie. Urynowicz zmienił Pavlasa.

75'

Na strzał z 16. metra zdecydował się Gutowski, jednak uderzył niecelnie.

75'

Rogalski zastępuje Kurbiela.

74'

Pavlas wyciął Gutowskiego równo z trawą i obejrzał żółtą kartkę.

73'

Teraz blisko Janiszewski, ale jego niesygnalizowany strzał był niecelny. Przycisnął nieco GKS.

72'

Grooźnie pod bramką Widzewa! Do piłki doszedł Gałecki, ale był na spalonym!

71'

Kordas dobrze krył Michalskiego, ale piłkarz GKS-u wywalczył rzut rożny.

67'

Poczobut zmieniony przez Możdżenia.

64'

Błąd jednak strzelał, ale trafił w Radwańskiego.

63'

Teraz przewinił Kosakiewicz. Błąd szykuje się do dośrodkowania z niemal 40 metrów.

61'

Marcin Robak był tak blisko! O matko! Świetne dośrkodkowanie Kosakiewicza, Robak w czystej sytuacji strzela prosto w bramkarza! Wielka szkoda!

60'

Janiszewski ponownie fauluje. Tym razem oberwało się Robakowi. Będzie kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego...

57'

WIDZEW WYRÓWNUJE! Łukasz Kosakiewicz posłał dobrą piłkę w pole karne GKS-u, a tam Daniel Tanżyna uprzedził Mrozka i wpakował piłkę do bramki! MAMY REMIS!

57'

GOOOOOOL GOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOOL!

57'

Kolejny stały fragment gry dla Widzewa. Kosakiewicz za chwilę dośrodkuje z rzutu rożnego.

56'

Kartka także dla Rafała Góraka, trenera gospodarzy.

55'

Przyspieszył Ojamaa i został sfaulowany przez Janiszewskiego. Żółta kartka!

54'

Beznadziejne dośrodkowanie Kordasa. Mięciutka wrzutka i piłka w rękach Mrozka.

52'

Faulowany Adam Radwański. Będzie szansa dla Widzewa.

51'

Kolejne strzały widzewiaków, ale i uderzenie Gutowskiego, i Kordasa, zablokowane.

48'

Przed szansą stanął Kosakieiwcz, ale jego strzał zablokowali obrońcy GKS-u.

47'

Łodzianie szybko stracili piłkę. GKS spokojnie rozgrywa.

46'

Czas na drugą połowę! Widzew przy piłce.

Widzew miał nieco więcej z gry, ale to GKS prowadzi do przerwy w Katowicach. Łodzianie są w bardzo trudnej sytuacji, ale pokazali, że są w stanie stworzyć zagrożenie pod bramką gospodarzy. Druga połowa zapowiada się pasjonująco! Mamy nadzieję, że widzewiacy odwrócą losy tego spotkania!

45'

Koniec pierwszej połowy meczu! GKS 1:0 Widzew.

45'

Ojamaa musi to wykorzystać! Tanżyna fantastycznie podał do Kordasa, ten dośrodkował do Ojamy, ale Estończyk beznadziejnie wykończył akcję. Wielka szkoda!

43'

Aktywny dzisiaj Gutowski zaliczył kolejne niezłe dośrodkowanie, ale na rzut rożny wybijają gospodarze. Chwilę później Kosakiewicz fatalnie dorzucił piłkę i akcja Widzewa spaliła na panewce.

41'

Wybijają gospodarze.

41'

Nie było większego zagrożenia. Będzie jednak rzut rożny.

40'

Faulowany jeden z widzewiaków na połowie GKS-u. Kolejna szansa po stałym fragmencie gry.

38'

Dobra akcja Gutowskiego. Młodzieżowiec Widzewa fajnie wszedł w pole karne, ale nie miał komu podać, bo w polu karnym był tylko Ojamaa i 5 piłkarzy GKS-u. Ostatecznie piłka ląduje w rękach Mrozka.

35'

Piękny strzał Kosakiewicza, ale piłka znowu przelatuje obok słupka bramki Mrozka. Niewiele zabrakło.

33'

Próba odpowiedzi Widzewa. Głową uderzał Robak, jednak ponad bramką.

31'

Gospodarze wychodzą na prowadzenie. Adrian Błąd zabrał się z piłką na połowie boiska, był faulowany przez Rudola, ale sędzia pozwolił grać dalej, co wykorzystał Szymon Kiebzak. Pomocnik GKS-u dopadł do piłki i precyzyjnym strzałem pokonał Pawłowskiego. Widzew przegrywa w Katowicach i w chwili obecnej wylatuje z TOP 2 II ligi.

30'

GOL DLA GKS-U.

29'

Ostre wejście Poczobuta! To mogła być druga żółta kartka! Trener Kaczmarek musi zareagować i zmienić tego zawodnika, bo zaraz Widzew będzie grał w 10!

26'

Dobrze dorzucona piłka, skozłowała w polu bramkowym GKS-u, ale żaden z piłkarzy nie przeciął jej lotu!

25'

Michalski blokuje dośrodkowanie Adama Radwańskiego. Będzie rzut rożny dla Widzewa.

23'

Kolejna żółta kartka dla widzewiaka. Tym razem za ostro w środku pola zagrał Rudol.

21'

Żółta kartka dla Bartka Poczobuta. Pomocnik Widzewa gra dziś bardzo agresywnie i zasłużył na tę karę.

19'

Przycisnął Widzew, ale brakuje konkretu w postaci dobrego strzału.

15'

Bardzo dobre tempo tego meczu. Obie ekipy grają ofensywnie i szukają okazji do zdobycia bramki.

11'

Tym razem głową strzelał Robak, jednak uderzenie było niecelne! Widzew był o krok od wyjścia na prowadzenie.

11'

Ależ było blisko! Błąd bramkarza GKS-u, który został uprzedzony przez Tanżynę, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki! Będzie jeszcze rzut rożny!

11'

Teraz będzie okazja dla Widzewa. Faulowany był Gąsior. Do dośrodkowanie szykuje się Kosakiewicz.

10'

Nieudana ta wrzutka Adriana Błąda. Od bramki rozpocznie Wojtek Pawłowski.

9'

Przycisnął GKS. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

9'

Piąstkuje piłkę Pawłowski. Przy piłce Widzew.

8'

Kolejne przewinienie Poczobuta i kolejna szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego dla GKS-u.

7'

Było trochę zamieszania, ale ostatecznie wybija piłkę Robak. Przy piłce jednak GKS, który rozpoczyna kolejną akcję w ataku pozycyjnym.

6'

Widzewiacy wybijają na rzut rożny.

6'

Adrian Błąd zaczepiany przez Poczobuta na 30. metrze od bramk i Pawłowskiego. Będzie dośrodkowanie...

6'

Teraz uderzał Robak, ale jego strzał został zablokowany.

5'

Pierwszy celny strzał Widzewa. Uderzenie Gutowskiego, ale poradził sobie bramkarz gospodarzy.

4'

Faulowany Radwański. Z własnego pola karnego rozpocznie Pawłowski.

3'

Poradzili sobie widzewiacy. Będzie jeszcze aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego łódzkiej ekipy.

3'

Kordas wybija piłkę na rzut rożny. Pierwsza akcja bramkowa dla gospodarzy.

2'

Na razie sporo chaosu na boisku. W obu ekipach wyczuwalna jest nerwowość.

1'

Zaczęli! Przy piłkce gospodarze. Widzew dziś na czerwono, GKS w żółto-czarnych strojach.

Są także piłkarze GKS-u Katowice. Za chwilkę pierwszy gwizdek arbitra!

Widzewiacy są już na murawie! Czekamy na gospodarzy.

Dla Widzewa dzisiejszy mecz może zakończyć się powrotem na fotel lidera. To dlatego, że wczoraj Górnik Łęczna przegrał z Pogonią Siedlce.

Do pierwszego gwizdka pozostało już zaledwie 5 minut. Zapraszamy do przeczytania ZAPOWIEDZI MECZU.

Już są! Tymczasem piłkarze za momencik pojawią się na murawie.

Składy obu ekip za chwilę znajdą się także w naszym panelu :-)

Poznaliśmy składy obu ekip! Są zmiany w Widzewie! Mecz na ławce rezerwowych rozpocznie m.in. Mateusz Możdżeń!

Witamy bardzo serdecznie w relacji NA ŻYWO! Mecz GKS Katowice - Widzew Łódź to hitowe starcie nie tylko tej kolejki, ale całego sezonu. Zapowiadają się niezwykłe emocje!