Grot Budowlane Łodź zaserwowały swoim kibicom mecz z dreszczykiem [zdjęcia]

Sport Siatkarki z drużyny Grot Budowlani Łódź zmierzyły się u siebie z Roleski Grupa Azoty Tarnów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2. Mimo początkowego prowadzenia zawodniczki z Tarnowa doprowadziły do piątego seta. Mecz przyniósł łódzkim kibicom wiele emocji.

Grot Budowlani Łódź - Roleski Grupa Azoty Tarnów

W spotkaniu z Roleski Grupą Azoty łódzkie siatkarki prowadziły w dwóch pierwszych setach. Kibice liczyli na szybkie zwycięstwo. Zawodniczki z Tarnowa grały jednak bardzo odważnie i to one przejęły inicjatywę.

Spadek skuteczności, problemy z przyjęciem po stronie tarnowianek, a także ataki Melis Durul odmieniły losy spotkania. Budowlane nabrały wiatru w żagle.

MVP meczu została Melis Durul, zdobyła 29 punktów.

Po 10. kolejce Tauron Ligi łódzkie siatkarki są na szóstym miejscu. Mają póki co 14 punktów - po pięciu zwycięstwach i pięciu porażkach.

Grot Budowlani Łódź - Roleski Grupa Azoty Tarnów 3:2

(25:22, 25:15, 23:25, 22:25, 15:7)