ŁKS Commercecon Łódź bierze rewanż i niszczy rywalki

Autor: | Zdjęcie: Michał Pietrzak

ŁKS Commercecon Łódź bierze rewanż i niszczy rywalki  - Zdjęcie główne

ŁKS Commercecon Łódź gromi przeciwniczki | foto Michał Pietrzak

Sport Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź spotkały się z ekipą #VolleyWrocław, z którą we wcześniejszej fazie sezonu nieoczekiwanie przegrały. W łódzkiej Sport Arenie doszło do srogiego rewanżu.

Bez żadnych problemów. ŁKS Commercecon gromi rywalki

To spotkanie nie było zbyt emocjonującym wydarzeniem. W pierwszej partii wrocławianki trzymały się blisko Ełkaesianek jedynie na początku meczu. Później punktowały przede wszystkim Wiewióry, które wygrały partię 25:16.

W kolejnym secie podopieczne Mateusza Garczyńskiego kontakt z ŁKS-em Commercecon trzymały już do połowy seta. Wtedy właśnie skutecznym blokiem popisała się Klaudia Alagierska. Od tego momentu gospodynie uciekały z wynikiem. Ostatecznie Ełkaesianki wygrały 25:18.

Trzecia odsłona tego jednostronnego widowiska była bardzo podobna do pierwszej. Początek w miarę wyrównany, ale im dalej w las, tym coraz mniej argumentów miał #VolleyWrocław. Koniec końców ŁKS Commercecon Łódź nie miał najmniejszych problemów z rywalkami z Dolnego Śląska i wygrał 25:16, tak jak w partii otwierającej.

W sobotni wieczór zaimponowała Julita Piasecka. 19-latka zagrała na pozycji atakującej i zdobyła 12 punktów, zgarniając tytuł MVP całego meczu.

MVP: Julita Piasecka

ŁKS Commercecon Łódź 3:0 #VolleyWrocław