ŁKS Łódź - Korona Kielce (NA ŻYWO 6.10.2019)

ŁKS Łódź - Korona Kielce (NA ŻYWO 6.10.2019) - Zdjęcie główne

SportRelacja na żywo ze spotkania 11. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy ŁKS-em Łódź, a Koroną Kielce. Łodzianie powalczą o przerwanie wstydliwej serii ośmiu przegranych spotkań z rzędu. Bądź z nami na TuŁódź.pl!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

Rycerze Wiosny zagrali bardzo skutecznie w ofensywie, strzelająć rywalom aż cztery bramki. Gospodarze nie popełniali przy tym  znaczących błędów w obronie i dzięki temu łodzianie dopisują do swojego konta długo wyczekiwane trzy punkty!

ŁKS w końcu przerywa passę ośmiu przegranych spotkań z rzędu. Łodzianie koncertowo ograli Koronę Kielce, dawno nie oglądaliśmy tak dobrej gry podopiecznych trenera Kazimierza Moskala.

90+3'

Koniec spotkania.

90+2'

Krótko rozegrany stały fragment gry, głównie po to, aby utrzymać się przy futbolówce.

90+2'

Bryła faulowany na lewym skrzydle. Rzut wolny dla ŁKS-u.

90+1'

Sedzia dolicza trzy minuty.

89'

Dalekie zagranie do Żyry, ale szybszy był golkiper ŁKS-u.

88'

Strzał z dystansu, ale spokojnie broni Malarz.

87'

Zmiana w ŁKS-ie. Oklaskiwany przez kibiców Pyrdoł schodzi, a wchodzi Bryła.

85'

Rzut rożny dla przyjezdnych.

86'

Malarz pewnie łapie piłkę po głębokim dośrodkowaniu.

85'

Łodzianie spokojnie orzgrywają, a Korona biega za piłką :)

84'

Kujawa bliski zdobycia czwartej bramki, ale za lekko kopnął piłkę i obrońcy zdołali wybić.

83'

Klimczak walczył o piłkę z obrońcą, ale ostatecznie futbolówka w rękach Kozioła.

82'

Malarz wprowadza piłkę do gry. Rycerze Wiosny grają teraz spokojnie, bo w końcu są pewni zwycięstwa.

80'

Druga zmiana w ŁKS-ie. Pirulo zmienia Ramireza.

79'

Leży na murawie jeden z zawodników Korony. Niezbędna będzie pomoc medyczna.

77'

Korona próbuje szczęścia, ale niebezpieczną akcję przerywają łodzianie.

76'

Dobra akcja ŁKS-u, ale zabrakło trochę dokładności. Łodzianie jednak cały czas przy piłce!

75'

Guima fauluje rywala w środkowej strefie.

74'

ŁKS ma rzut wolny na swojej połowie.

73'

Trzecia zmiana w Koronie. Arveladze zmienia Pacindę.

72'

Żyro w sytuacji sam na sam z Malarzem, ale górą bramkarz ŁKS-u.

70'

ŁKS utrzymuje się przy futbolówce na połowie Korony.

70'

Korona stara się dostać w okolice pola karnego łodzian, ale ŁKS nie pozwala przyjezdnym na zbyt wiele.

69'

Górna piłka do Pyrdoła, ale to podanie było zbyt wysokie.

68'

Żółtą kartką ukarany Pyrdoł za faul na przeciwniku.

67'

Hat-trick Kujawy! Napastnik minął dwóch zawodników przed polem karnym, przymierzył, uderzył i gol!

66'

GOOOL dla ŁKS-u!

65'

Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

64'

Pyrdoł urwał się obrońcy, oddał strzał i... będzie tylko rzut rożny.

63'

Srnić zagrywa wprost pod nogi rywala...

61'

Zmiana także w ŁKS-ie. Trąbka opuszcza plac gry, a pojawia się na nim Piątek.

61'

Zmiana w Koronie. Jukić opuścił plac gry, a za niego pojawił się Duranović.

60'

Znakomita wrzutka Ramireza wprost na głowę Grzesika, który nie miał problemów ze skierowaniem futbolówki do siatki,

59'

58'

Rzut wolny dla łodzian. Blisko do bramki Korony.

57'

Rycerze Wiosny przy piłce. Kibice coraz bardziej domagają się trzeciej bramki!

56'

ŁKS próbował zaskoczyć rywali kontratakiem, ale Korona zdołała odebrać futbolówkę.

55'

Zmiana w Koronie. Żubrowski pojawia się w miejsce Radina.

54'

Teraz Korona rozgrywa przed polem karnym Malarza, ale przyjezdnym brakuje dokładności.

53'

ŁKS od razu po stracie piłki doskakuje do rywala. To może się podobać :)

52'

ŁKS zamknął gości na ich połowie i cały czas naciska!

50'

Podanie w pole karne Korony, ale łapie piłkę Kozioł.

49'

Źle rozegrany stały fragment gry i piłka po stronie gości.

48'

Rzut rożny dla gospodarzy.

48'

Teraz ŁKS spokojnie rozgrywa na własnej połowie.

47'

Korona przy piłce, ale czujni są łodzianie,

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Chwila przerwy dla piłkarzy. Wracamy za kilka chwil!

Na razie można być umarkowanie zadowolnym z gry łódzkiej ekipy. ŁKS przeważał i potrafił to udokumentować dwiema bramkami. Szkoda straconego gola po przypadkowym rzucie karnym.

Piłkarze ŁKS-u prowadzą po pierwszej połowie 2:1 i są o krok bliżej zwycięstwa w dzisiejszym meczu.

45+3'

Koniec pierwszej połowy.

45+2'

Trąbka chciał zagrac piętą, ale nie trafił w piłkę. Szkoda bo mogło być ciekawie!

45+1'

Sędzia dolicza trzy minuty do pierwszej części gry.

44'

ŁKS spokojnie rozgrywa na swojej połowie.

43'

Kovacević zdobywa kontaktową bramkę.

42'

Rzut karny dla Korony...

41'

Sędzia zdecydował się na VAR.

40'

Arbiter konsultuje się z sędziami VAR po zamieszaniu w polu karnym ŁKS-u.

38'

Rzut wolny dla Korony. Daleko jednak do bramki Malarza.

37'

Świetna okazja dla gospodarzy, ale Pyrdoł był na spalonym.

37'

Grę od bramki wznowi bramkarz ŁKS-u.

36'

Dobra interwencja Malarza, ale koroniarze będą mieli korner.

35'

Piłka po stronie zawodników z Kielc, ale nic z tego nie wynika.

34'

Korona próbowałą szczęścia na lewym skrzydle, ale jeden z pomocników nie zdołał dobiec do mocno zagranej piłki.

33'

Pyrdoł podaje w pole karne, ale piłka pada łupem bramkarza.

32'

Malarz zacznie grę od własnej bramki.

31'

Trzeba przyznać, że bramka dla ŁKS-u była tylko kwestią czasu, ale że aż od razu dwie? :)

30'

Zabójcze dwie minuty w wykonaniu łodzian. Tak trzymać!

29'

Pyrdoł wpadł w pole karne rywala, podał i ponownie Kujawa pokonuje bramkarza Korony!

29'

GOOOO! druga bramka dla ŁKS-u!

28'

Rafał Kujawa trafia do siatki po bardzo dobrej akcji na prawej stronie!

27'

GOOOOL dla ŁKS-u!

26'

Dośrodkowanie Ramireza, ale piłka w rękach golkipera z Kielc.

26'

Kujawa faulowany na połowie Korony. Przed ŁKS-em szansa na bramkę z rzutu wolnego.

25'

Nic z tego nie wyszło. Za to podczas kontry jeden z ełkaesiaków dopuściłl się przewinienia i przy piłce nadal goście.

24'

Rzut rożny dla Korony.

23'

Zespół z Kielc gdy tylko jest przy futbolówce stara się uspokoić grę i czeka na błąd ŁKS-u.

21'

Teraz Korona przy piłce, ale łodzianie grają uważnie w obronie.

20'

Giuma sfaulował Jukicia na włąsnej połowie, ale obędzie się bez kary indywidualnej.

18'

Grzesik stracił piłkę i przy tym sfaulował rywala za co obejrzał żółty kartonik.

17'

Łodzianie cały czas rozgrywają futbolówkę na połowie Korony, ale na razie strzałów brak.

16'

Guima zagrywa niepotrzebnie na wolne pole, przez to ŁKS stracił piłkę.

14'

Pyrdoł za mocno wypuścił sobie piłkę i niestety ją stracił.

14'

Guima fauluje rywala na lewej stronie. A szkoda, bo zapowiadała się ciekawa akcja łodzian.

13'

Koroniarz pod pressinhiem wybijają w aut.

12'

Piłka w rękach Kozioła.

11'

Ramirez wywalczył rzut rożny dla swojej ekipy.

10'

Jukić posłał piłkę w pole karne łodzian, ale ta opuściła plac gry.

10'

Wrzutka w pole karne przyjezdnych, ale górą był w tej sytuacji Kovacević, który wybił piłkę.

9'

Rycerze wiosny cały czas przy piłce na połowie Korony. Dobrze to wygląda :)

8'

Jeden z piłkarzy Korony dopuścił się przewinienia na ełkaesiaku. Zaczyna od bramki Malarz.

7'

Dobra okazja dla Korony, ale strzał Żyry zablokował Sobociński. Będzie rzut rożny.

6'

Ramirez uderza, ale spokojnie łapie piłkę Kozioł.

5'

Srnić faulowany na prawej flance. Rzut wolny dla gospodarzy.

4'

Pierzchała wybija piłkę na rzut rożny po dośrokowaniu Grzesika.

3'

Kontratak Korony, ale Żyro nie dobiegł do piłki. Padła ona za to łupem Malarza,

2'

Łodzianie od początku wyszli wysoko na przeciwnika. ŁKS spokojnie rozgrywa futbolówkę przed polem karnym rywala.

1'

Gramy! Rozpoczeli koroniarze.

Obie ekipy kończą powoli rozgrzewkę. Niebawem udadzą się do szatni.

W ostatnim spotkaniu okazję do gry od pierwszej minuty dostał Michał Trąbka. Inny młody gracz, Piotr Pyrdoł pojawił się na placu gry w drugiej połowie i strzelił honorową bramkę. Czy dzieki dobrym występom ci dwaj gracze zaczną niedzielne spotkanie w wyjściowej jedenastce?

Na beniaminka PKO Ekstraklasy z tygodnia na tydzień spada coraz większa fala krytyki. Trzeba przyznać, że jest ona zasłużona, bowiem w ostatnich spotkaniach ŁKS gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. Jesli nie wygra w niedzielę, będzie bardzo ciężko, aby odbić się od dna...

W miniony poniedziałek, podopieczni trenera Moskala zaprezentowali się bardzo słabo w Lubinie, gdzie przegrali 1:3 z tamtejszym Zagłębiem. Najgorzej spisał się blok defensywny ekipy z Łodzi. Miejmy nadzieję, w starciu z Koroną będzie lepiej w tym aspekcie.

Łódzki Klub Sportowy stoi przed szansą odblokowania się i zdobycia upragnionych trzech punktów. Z pewnością mogą pomóc w tym kibice, którzy żywiołowo będą dopingować swoich ulubieńców. Czy Biało-Czerwono-Białych stać na wygraną w tym meczu?