ŁKS Łódź - Wisła Kraków (NA ŻYWO/LIVE 19.12.19)

ŁKS Łódź - Wisła Kraków (NA ŻYWO/LIVE 19.12.19) - Zdjęcie główne

SportPrzed Łódzkim Klubem Sportowym ostatnie spotkanie w tym roku. Rycerze Wiosny powalczą o zwycięstwo z Wisłą Kraków. Początek meczu o godzinie 18.00, zapraszamy na relację na żywo!

To już wszsytko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

Łódzki Klub Sportowy w ostatnim meczu w tym roku wysoko przegrywa z Wisłą Kraków. Trzeba przyznać, że gra gospodarzy posypała się po czerwonej kartce Juraszka. Goście skutecznie wykorzystali przewagę jednego zawodnika i wbili łodzianom aż cztery bramki. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia podopieczni trenera Moskala spędzą w smutnych nastrojach...

90+4'

Koniec spotkania.

90+4'

Obrońca Wisły wybija piłkę głową.

90+3'

Rzut wolny dla ŁKS-u na lewym skrzydle. Przy piłce ponownie Ramirez.

90+2'

GOOOL dla ŁKS-u! Ramirez drugi raz wykorzystuje jedenastkę!

90+2'

Rzut karny dla ŁKS-u po zagraniu ręką jednego z wiślaków!

90+1'

Niecelne dośrodkowanie i Wisła przejmuje futbolówkę.

89'

Uderzenie Piątka z pierwszej piłki, ale będzie tylko rzut rożny.

89'

Ramirez niecelnie dośrodkował i grę od bramki wznawia Buchalik.

88'

Rzut wolny dla ełkaesiaków na połowie Wisły.

87'

Rzut rożny dla podopiecznych trenera Skowronka.

86'

Goście rozgrywają futbokówkę, a gospodarze są mocno cofnięci.

85'

Błaszczykowski posłał piłkę wprost na głowę Janickiego, ale obrońca Wisły uderzył źle i piłka wyszła za linię końcową.

85'

Rzut rożny dla Wisły.

83'

Rozwandowicz ukarany żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie rywala.

83'

Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

83'

Rzut wolny dla gospodarzy, przy piłce Ramirez.

82'

Kolejna akcja ofensywna Wisły, ale łodzianie zdołali wyekspediować piłkę.

81'

Ramirez ogląda żółtą kartkę za przewinienie na rywalu.

80'

Ależ sytuacja dla Wisły! Buksa mógł zdobyc piątą bramkę, ale piłka po jego uderzeniu została zablokowana przez Rozwandowicza.

79'

Kontratak ŁKS-u zakończony stratą Ramireza.

78'

Do bezpańskiej piłki przed polem karnym dopadł Basha, który piekielnie mocnym strzałem pokonał Malarza. Piłka odbiła się jeszcze po drodze od poprzeczki.

77'

GOOOL dla Wisły!

76'

Piątek faulowany na włąsnej połowie. Ełkasiacy chcą szybko wznowić grę, ale arbiter karze czekać na gwizdek.

75'

Rzut wolny dla gości. Daleko jest jednak do bramki Malarza.

74'

Wisła w posiadaniu piłki, ale nic ciekawego z tego nie wynika.

73'

Dobre dośrokowanie Ramireza, najwyżej wyskoczył Sekulski, ale piłka po jego strzale głową nie znalazła drogi do bramki Wisły.

72'

Uderzenie z dystansu Sadloka, ale mocno niecelne.

72'

Zmiana w Wiśle. Za Brożka pojawia się Buksa.

71'

Mecz robi się bardzo ostry, więcej jest walki i faulów, niż składnej gry.

70'

Sekulski znalazł się w dobrej sytuacji, oddał strzał, ale zodtał on zablokowany przez obrońcę.

68'

Błaszczykowski dośrodkował piłkę w pole karne ŁKS-u i Malarz miał problemy z opanowaniem futbolówki, ale ostatecznie zdołał ją złapać.

66'

Zmiana w ŁKS-ie. Kalinkowski opuszcza murawę, a pojawia się na niej Sekulski.

65'

Brożek wygrał pojedynek główkowy w polu karnym ŁKS-u, ale zamiast strzelać to podawał, a obok niego nie było żadnego z jego partnerów.

64'

Uderzenie Kalinkowskiego, ale wprost w bramkarza Wisły.

63'

Burliga po krótkiej przerwie wócił do gry.

62'

Burliga leży na murawie po faulu jednego z ełkaesiaków.

61'

Ramirez zagrywa wprost pod nogi rywala...

60'

Guima wygrywa pojedynek o górną piłkę, zagrywa za siebie, ale tam nie było żadnego z jego kolegów.

59'

Krótkie rozegranie futbolówki i łodzianie przechwytują.

58'

57'

Piłkę szybko przejęła Wisła i już buduje kolejną ofensywną akcję.

56'

Grę od własnej bramki wznawia Malarz.

55'

Sobociński wybija piłkę głową z własnego pola karnego.

55'

A teraz korner dla przyjezdnych.

54'

Rzut rożny dla ŁKS-u, ale piłkę wybili obrońcy z Krakowa.

52'

Zmiana w Wiśle. Murawę opuszcza Chuca, a w jego miejsce pojawia się Boguski,

51'

Wisła rozgrywa futbolówkę, a ŁKS jest bezradny...

49'

Bardzo dobre uderzenie z dystansu Ramireza, ale znakomicie broni Buchalik. Bedzie tylko rzut rożny.

48'

Pawłowski fauluje Rozmusa w walce o piłkę.

47'

Błaszczykowski fatalnie dośrodkował piłkę i ta opuściła plac gry.

47'

Wisła spokojnie rozgrywa futbolówkę na włąsnej połowie.

46'

Zmiana w ŁKS-ie. Guima melduje się w miejsce Trąbki.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Łodzianie dali sobie wbić trzy bramki i zasłużenie przegrywają. Wszystko ustawiła czerwona kartka dla Juraszka. Po opuszczeniu placu gry przez stopera, podopieczni trenera Kazimierza Moskala popełniali masę błędów, które skrzętnie wykorzystywała Wisła. Jedyną jasną postacią w szeregach gospodarzy jest Ramirez, który zdobył jedyną jak dotąd bramkę dla swojej ekipy. Oby w drugiej części ŁKS uwierzył w siebie mimo tego, że gra w dziesiątkę i postarał się odrobić straty.

45+5'

Koniec pierwszej części gry.

45+4'

Ramirez wrzucił piłkę, ta po zamieszaniu w polu karnym trafiła do Kalinkowskiego, a ten nie zdołał wpakować piłki do bramki, mimo tego, że znalazł się w wyśmienitej sytuacji!

45+3'

Rzut wolny dla gospodarzy na lewej flance.

45+2'

Rozwandowicz strzelił samobója po rzucie rożnym dla Wisły...

45+1'

45+1'

Piątek zaliczył stratę we własnym polu karnym, ale Mak nie zdołał wpakować piłki do bramki.

45 +1'

Piłka w rękach Buchalika.

44'

Pirulo faulowany na prawym skrzydle. Rzut wolny dla ŁKS-u.

43'

Błaszczykowski nie dał szans Malarzowi i mamy 2:1 dla Wisły...

43'

42'

Rzut karny dla Wisły! Rozmus faulował jednego z wiślaków...

41'

Uderzenie głową Wasilewskiego, ale na szczęście niecelne.

40'

Rzut rożny dla Wisły po tym jak jeden z ełkaesiaków zablokował strzał Janickiego.

39'

Pawłowski fulowany przez Kalinkowskiego. Blisko do bramki ŁKS-u...

38'

Pirulo złapany na pozycji spalonej.

37'

Błaszczykowski posłał mocne podanie na lewe skrzydło, ale piłka opuściła plac gry.

35'

Akcja ofenywna ŁKS-u, ale Mak przewraca Kalinkowskiego.

34'

Trąbka faulowany na własnej połowie. Chuca ukarany żółtą kartką za to przewinienie.

33'

GOOOOL dla ŁKS-u! Ramirez pewnym strzałem pokonuje Buchalika!

31'

Rzut karny dla ŁKS-u!

30'

Kalinkowski podawał w pole karne i wydawało się, że jeden z wiślaków zablokował piłkę ręką. Arbiter decyduje się na konsultację VAR.

29'

Łodzianom nie udało przerpwadzić się kontrataku, Wisła szybko odzyskała piłkę.

28'

Malarz wznawia grę od bramki i od razu podaje do Grzesika.

28'

Kolejny rzut rożny dla gości po wybiciu piłki przez Kalinkowskiego.

27'

Strzał głową Pirulo, ale zdecydowanie zbyt lekki.

27'

Ciekawie orzegrany stały fragment gry: Sadlok zagrał krótko do Maka, te odebrał piętką do Błaszczykowskiego, ale pomocnik Wisły nie zdołał oddać strzału.

26'

Rzut rożny dla ekipy z Krakowa.

25'

Piątek próbował wyprowadzić kontratak, ale stracił piłkę...

24'

Przyjezdni rozgrywają futbolówkę na połowie łodzian, a ci się przyglądają...

23'

Niestety, nic groźnego nie wyszło z tego stałego fragmentu gry,

22'

Rzut wolny dla ŁKS-u na prawym skrzydle.

22'

Grzesik uderzył na bramkę Buchalika, ale piłka napotkała po drodze obrońcę.

21'

Janicki fauluje Pirulo przy linii bocznej, ale obyło się bez kary indywidualnej.

20'

Zmiana w Wiśle. Za kontuzjowanego Klemenza pojawia się na murawie Wasilewski.

19'

Goście przedarli się w pole karne łodzian, ale szybko piłka została im odebrana.

16'

Pierwsza zmiana w ŁKS-ie. Za Wolskiego pojawił się Rozwandowicz.

16'

Klemenz leży na murawie po starciu z jednym z ełkaesiaków.

15'

Bezpośrednio z rzutu wolnego Sadlok pokonał Malarza.

14'

GOOOOL dla Wisły!

12'

Arbiter zmienił swoją decyzję i ukarał Juraszka czerwoną kartką za faul. ŁKS gra w dziesiątkę...

11'

Sędzia korzysta z VAR-u.

10'

Juraszek został ukarany żółtą kartką za faul na Brożku.

9'

Rzut wolny dla Wisły na linni pola karnego. ŁKS musi uważać.

8'

Piątek nabił Pawłowskiego i podopieczni trenera Moskala wznowią grę wyrzutem z autu.

7'

Piłka w posiadaniu piłkarzy z Krakowa, ale czujni w obronie są ełkaesiacy.

5'

Wolski przedzierał się w pole karne Wisły, ale pomocnik ŁKS-u zatrzymał się na jednym z obrońców, który odebrał mu piłkę.

4'

Rycerze Wiosny próbują szczęścia w ofensywie, ale po chwili stracili futbolówkę.

3'

2'

Piłka po stronie łodzian, wiślacy starają się wysoko pressować.

1'

Gramy! Spotkanie rozpoczął ŁKS.

ŁKS i Wisła wychodzą właśnie na murawę. Gospodarze zagrają w tradycyjnych biało-czerwono-białych strojach, a goście wystąpią w jednolitych niebieskich trykotach.

Obie ekipy zeszły już do szatni po rozgrzewce. Za chwilę początek meczu!

W pierwszym pojedynku tych drużyn, lepsza okazała się być Wisła, która pewnie ograła beniaminka z Łodzi, zwycieżając aż 4:0. Czy ŁKS zdoła się dzisiaj odkuć i siegnąć po trzy punkty?

W składzie gospodarzy na pewno nie zobaczymy Adriana Klimczaka, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek. W jego miejsce prawdopodobnie pojawi się Kamil Rozmus.

ŁKS jest w kiepskiej sytuacji, bowiem zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli (ex aequo z Wisłą) z dorobkiem jedynie 14 oczek. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala polegli w ostatniej kolejce z mistrzem Polski - Piastem Gliwice 1:2 i dzisiaj chcieliby poprawić sobie humory zwycięstwem z ekipą z Krakowa.

Przed łodzianami ostatnia szansa na zgarnięcie kompletu punktów w tym roku. Biało-Czerwono-Biali zmierzą się z sąsiadem z tabeli - Wisłą Kraków, która niedawno przerwała passę dzisięciu przegranych spotkań z rzędu, sensacyjnie wygrywając z Pogonią Szczecin 1:0.