ŁKS w końcu zwycięski! Zobacz skrót i zdjęcia z meczu ŁKS - Zagłębie

ŁKS w końcu zwycięski! Zobacz skrót i zdjęcia z meczu ŁKS - Zagłębie - Zdjęcie główne

SportPiłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego w końcu się przebudzili. W środowym meczu pokonali Zagłębie Lubin i pokazali, że chcą jeszcze powalczyć o utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

Pojedynek ŁKS-u z Zagłębiem był arcyciekawy. Kibice zgromadzeni na trybunach nie mogli narzekać na brak emocji. Najpierw ŁKS wyszedł na prowadzenie za sprawą celnej główki Carlosa Morosa Gracii, ale chwilę później ten sam zawodnik nieporadnie próbował wybić piłkę po dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego i skierował futbolówkę do własnej bramki.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla ŁKS-u, bo w 33. minucie gola z rzutu karnego zdobył Dominguez. Kiedy wydawało się, że Adam Ratajczyk trafieniem na 3:1 „zamknął” mecz, błąd w obronie ŁKS-u wykorzystał Białek i znowu było bardzo nerwowo.

Ostatecznie jednak Łódzki Klub Sportowy, ku uciesze swoich fanów, okazał się lepszy i wywalczył komplet punktów.