Reklama

Reklama

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej w Łodzi. Motocyklowe święto na łódzkiej Moto Arenie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej w Łodzi. Motocyklowe święto na łódzkiej Moto Arenie - Zdjęcie główne

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej w Łodzi. Motocyklowe święto na łódzkiej Moto Arenie (fot. Bartosz Kudaj - TuŁódź.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 4 września o godzinie 18:00 na łódzkiej Moto Arenie zostanie rozegrany Mecz Narodów. Będzie to już czwarta edycja zawodów. O wydarzeniu podczas specjalnie zorganizowanego briefingu prasowego obszernie opowiedział Witold Skrzydlewski.

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej w Łodzi. Czwarta edycja imprezy pod patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej został objęty specjalnym patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

!reklama!

- Zbliżamy się do czwartej edycji Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej. W tym roku wydarzenie zostało objęte patronatem prof. dr hab. Piotra Glińskiego - Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Jest to dla nas wielki zaszczyt. Dostaliśmy również list od Ministra Spraw Zagranicznych, prof. Zbigniewa Raua, który do tej pory patronował wydarzeniu - podkreślił rangę Meczu Narodów Witold Skrzydlewski. 

Mecz Narodów odbędzie się 4 września o godzinie 18:00. W razie niesprzyjającej aury, może zostać przełożony na kolejny dzień, czyli na 5 września.

Po nauczce z zeszłego roku, gdy mecz skończył się bardzo szybko ze względu na pogodę, ustaliliśmy rezerwowy termin na 5 września. Apelujemy więc do wszystkich, aby zaplanowali sobie dwa dni. Kontrakty z zawodnikami są konstruowane w ten sposób, aby mogli wystąpić zarówno w sobotę, jak i w niedzielę - zdradza Skrzydlewski.

W Meczu Narodów pojadą cztery drużyny. Nie możemy operować nazwami krajów, więc na Moto Arenie wystąpią Orły, Wilki, Kangury oraz drużyna europejska. Szczegółowe składy na razie nie są znane.

- Chcemy mieć gwiazdy w każdej z ekip, aby drużyny były wyrównane. Zobaczymy tutaj świetnych zawodników oraz prawdziwe ściganie. Czeka nas impreza, o której będzie się mówić - mówi Witold Skrzydlewski.

Polecamy: Oficjalnie: Adam Skórnicki trenerem Orła Łódź w sezonie 2021

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej w Łodzi. Znamy ceny biletów

Podczas briefingu prasowego przedstawione zostały również szczegółowe informacje dotyczące biletów.

Wejściówki dla kobiet oraz dzieci będą kosztować 5 zł, natomiast dla mężczyzn 20 zł. To jednak nie wszystko.

- Mamy również informację dla wszystkich osób, które w zeszłym roku zakupiły bilety i ze względu na pogodę skorzystały z imprezy tylko w małym procencie. Te wejściówki zachowują ważność na najbliższy Mecz Narodów. Osoby posiadające karnety na sezon 2021 również wchodzą na Mecz Narodów bezpłatnie. Jedynie dotychczasowe wejściówki VIP nie będą obowiązywały 4 września - poinformował Witold Skrzydlewski.  

Polecamy: Studentka Politechniki Łódzkiej pokonała wpław kanał La Manche. To nie jest jedyny wyczyn łódzkiej pływaczki

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej w Łodzi. Wraca parada motocyklistów

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej w Łodzi zostanie poprzedzony tradycyjnym przejazdem motocyklistów.

- Wracamy również do przejazdu motocyklistów. Tego nam bardzo brakowało. Osoby, które chcą uczestniczyć w paradzie muszą się zarejestrować. Warunkiem jest również pełne zaszczepienie oraz posiadanie elementu narodowego. Na tej podstawie będzie można uczestniczyć w paradzie - zapowiedział Witold Skrzydlewski.

Przed Meczem Narodów powstanie również specjalny punkt, w którym będzie można zaszczepić się na COVID-19.

- Jako że sam jestem po przejściach związanych z koronawirusem, apeluję do wszystkich, aby się szczepili. W związku z tym przed Meczem Narodów będzie możliwość zaszczepienia się. Każda osoba, która skorzysta z tej opcji otrzyma wejściówkę na spotkanie - ogłosił na koniec Skrzydlewski. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy