Piast Gliwice - ŁKS Łódź (NA ŻYWO/LIVE 15.12.19)

Piast Gliwice - ŁKS Łódź (NA ŻYWO/LIVE 15.12.19) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie 19. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice, a ŁKS-em Łódź. Początek meczu o godzinie 12.30. Zapraszamy na relację na żywo!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

Rycerze Wiosny nie zdołali wystrzec się błędów i szczegónie boleć może stracona druga bramka. Trzeba powiedzieć wprost, że ŁKS przegrał na własne życzenie, po błędach indywidualnych.

Niestety, podopieczni trenera Kazimierza Moskala przegrywają z mistrzem Polski. Łodzianie grali bardzo dobrze w pierwszej części gry, podczas której zdobyli bramkę, ale po przerwie ŁKS spuścił z tonu co skrzętnie wykorzystał Piast.

90+3'

Koniec spotkania.

90+2'

Łodzianie grają nerwowo i nadziewają się na kolejny kontratak Piasta, ale tym razem ta akcja nie zakończyła się golem.

90+1'

Arbiter dolicza trzy minuty.

89'

Rzut wolny dla Piasta po faulu na ełkaesiaka na Milewskim.

88'

ŁKS stracił piłkę w środku pola, szybko przejęli ją rywale, przedostali się w pole karny gości i Felix pewnie pokonał Malarza.

88'

GOOOL dla Piasta!

86'

Kontratak podopiecznych trenera Fornalika, ale po chwili stracili piłkę.

85'

Tuszyński znalazł się w polu karnym łodzian, ale uderzył mocno niecelnie.

84'

Poprzeczka ratuje ŁKS po strzale Badii!

84'

Dośrodkowanie do wbiegającego w pole karne Ramireza, ale Hiszpan nie przejął futbolówki.

83'

Łodzianie naciskają na gospodarzy i będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

82'

Rzut wolny dla Piasta, ale skutecznie interweniuje Rozwandowicz.

81'

Łodzianie próbują szczęścia w ofensywie. Piątek oddał strzał, ale ta próba została zablokowana.

79'

Zmiana w Piaście. Tuszyński zmienia Parzyszka.

77'

Felix za mocno wypuścił sobie piłkę i przechwycił ją Sobociński.

76'

Zmiana w ŁKS-ie. Pyrdoł pojawia się w miejsce Wolskiego.

75'

Klimczak posyła piłkę w pole karne, ale obrońcy zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.

74'

Klimczak wygrywa pojedynek z Badią i grę od własnej bramki wznowi Malarz.

73'

Parzyszek złapany na pozycji spalonej.

72'

Żółta kartka dla Pirulo za faul na rywalu.

71'

Parzyszek uderzał głową z 14 metrów, ale nie trafił w bramkę.

70'

Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, ale obrońcy zdołali wybić.

69'

Ramirez trafia w mur, piłka trafia jeszcze do Pirulo, ale obrońcy zdołali mu ją szybko odebrać.

68'

Ramirez faulowany przed polem karnym Piasta. Będzie dobra okazja na zdobycie bramki.

67'

Sekulski stanął oko w oko z Plachem, ale napastnik nie zdołał zdobyć bramki!

67'

Dośrodkowanie w pole karne Malarza, ale bramkarz pewnie przejął futbolówkę.

66'

Sekulski zagrywa do... nikogo i napastnik łodzian stracił piłkę.

65'

Rzut wolny dla Piasta, ale ta akcja nie stworzyła zagrożenia przed bramką ŁKS-u.

64'

Żółty kartonik ogląda Sobociński, który przerwał groźną akcję rywali.

64'

Zmiana w ŁKS-ie. Sekulski zmienia Trąbkę.

63'

Badia wrzucił piłkę w pole karne, ale Sobociński zdołał wybić.

62'

Klimczak ogląda żółtą kartkę za faul na rywalu. Rzut wolny dla gospodarzy.

62'

Zmiana w Piaście. Za Jodłowca pojawia się Sokołowski.

61'

Akcja ełakesiaków, ale zabrakło w ich poczynaniach precyzji.

59'

Badia poślizgnąl się na nierównej murawie i stracił futbolówkę.

58'

Trąbka uderzył, ale piłka przeleciała obok lewego słupka. Niewiele zabrakło!

56'

Jeden z piłkarzy Piasta faulował Wolskiegi i grę wznowi Malarz.

55'

Teraz to Piast częściej dochodzi do głosu.. kolejnu rzut rożny dla gospodarzy.

54'

Parzyszek wyskoczył najwyżej do dośrodkowania i pewnie pokonał Malarza.

53'

52'

Piątek wybił piłkę na kolejny rzut rożny.

51'

Rzut rożny dla gospodarzy.

50'

Rzut wolny dla ŁKS-u po faulu Hateleya. Zawodnik Piasta ogląda żółta kartkę za to przewinienie.

48'

Kalinkowski uderzył z dystansu, ale piłka nie wpadła do bramki.

46'

W przerwie nastąpiła zmiana w Piaście. Na placu gry pojawił się Milewski, który zastąpił Steczyka.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Gospodarze wydają się być zaskoczeni takim obrotem spraw. Piast sprawiał wrażenie jakby nie miał pomysłu na romzontowanie obrony łodzian. Oby nie zmieniło się to w drugiej połowie!

ŁKS zasłużenie prowadzi z Piastem 1:0. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala rozgrywają jak dotąd bardzo dobre zawody - częściej utrzymują się przy futbolówce i stwarzają sobie okazje bramkowe. Efektem tego jest bramka Macieja Wolskiego. Oby w drugiej części gry łodzianie potwierdzili dobrą dyspozycję i zdobyli przynajmniej jeszcze jedną bramkę, nie tracąc przy tym żadnej.

45+3'

Koniec pierwszej części gry.

45+3'

Rzut wolny dla podopiecznych trenera Waldemara Wolskiego po faulu Sobocińskiego, ale łodzianie wybili i będzie rzut rożny.

45+2'

Końcówka pierwszej części lepsza w wykonaniu Piasta, który mocno naciska na przyjezdnych.

45+1'

Sobociński wybija futbolówkę z własnego pola karnego.

44'

Rzut wolny dla Piasta, ale gospdoarze nie zdołali zaskoczyć obrony ŁKS-u.

42'

Kierownik drużyny Piasta Gliwice najpierw ogląda czerwoną kartkę za dyskusje z arbitrem i musi opucić ławkę rezerwowych.

42'

Żółta kartka dla Huka za faul na Ramirezie.

41'

Felix próbował zaskoczyć głową Malarza, ale nic groźnego z tego nie wyszło.

40'

Rzut wolny dla Piasta po faulu Wolskiego na Kirkeskovie.

38'

Sobociński wrócił już na murawę i zdołał interweniować przerywając atak gospodarzy.

37'

Trąbka nie zdołał opanować wysokiej piłki od Malarza.

36'

Rycerze Wiosny mądrze rozgrywają piłkę nie dając jej sobie odebrać rozciągając pole gry.

35'

Stoper ŁKS-u opuszcza plac gry, ale miejmy nadzieję, że za chwilę wróci do gry.

34'

Sobociński leży na murawie. Będzie mu potrzebna pomoc sztabu medycznego.

33'

Dobra interwencja Grzesika, który zapobiegł dośrodkowania we własne pole karne.

32'

Rzut rożny dla gospodarzy i jeden z piłkarzy Piasta oddał strzał głową, ale zdołał interweniować Rozwandowicz.

31'

Jodłowiec podawał prostopadle do Parzyszka, ale ten drugi nie zdołał opanować piłki.

30'

Dobra akcja ofensywna ŁKS-u, ale podanie w pole karne zdołali przeciąć obrońcy.

29'

Wolski przerywa atak Piasta.

28'

Gra ełkaesiaków może się dzisiaj podobać. ŁKS częściej od rywala utrzymuje się przy piłce i jest groźniejszy.

26'

Łodzianie budowali kolejną ofensywną akcję, ale pogubili się w rozegraniu i stracili futbolówkę.

25'

Maciej Wolski wpisuje się na listę strzelców! Pomocnik z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

25'

GOOOL dla ŁKS-u!

23'

Piast próbował szczęścia w ofensywie, ale po dośordkowaniu w pole karne łodzian, piłkę łapie golkiper przyjezdnych.

22'

Gliwiczanie źle rozegrali akcję przez co stracili piłkę. Za chwilę grę wznowi Malarz.

20'

Piłkę przejmują gospodarze. Kirkeskov wznowi grę wyrzutem z autu.

19'

Dobra oakzja dla Piasta. Parzyszek oddał strzał z daleka, ale piłka minęla prawy słupek bramki Malarza.

19'

Strzał z deystansu Wolskiego, ale znów pewnie interweniuje Plach.

18'

Trąbka wszedł w drybling, ale stracił piłkę.

17'

Łodzianie zdołali przejąć i jest szansa na kontratak.

17'

Piast buduje akcję na prawej stronie boiska.

16'

Jak dotąd lepiej prezentuje się ŁKS, który częściej utrzymuje się przy piłce i stwarza sobie sytuacje. Czekamy na bramki!

15'

Mocne uderzenie z dystansu Trąbki, ale broni Plach.

14'

Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry, Grę wznawia bramkarz Piasta.

13'

Dobry strzał Kalinkowskiego, ale w ostatniej chwili zdołał zablokować Hateley. Będzie tylko rzut rożny.

12'

Dobra interwencja Grzesika, który przechwycił piłkę i od razu zagrał do Ramireza.

11'

Sobociński faulowany przy próbie wybicia piłki.

10'

Zagranie w pole karne ŁKS-u, ale podopieczni trenera Kazimierza Moskala wybili piłkę.

9'

Łodzianie cały czas utrzymują się przy piłce.

8'

Klimczak wrzucił piłkę w pole karne, ale zrobił to za mocno i wyszła ona poza boisko.

7'

Obrońcy Piasta wybijają piłkę, ale po chwili trafia ona do Klimczaka i ŁKS buduje kolejną akcję ofensywną.

7'

Rzut rożny dla gości po kolejnym strzale Pirulo.

6'

Uderzenie z dystansu Pirulo, ale ten strzał został zablokowany.

5'

Dośrodkowanie w pole karne łodzian, ale ci zdołają wybić futbolówkę.

4'

Akcja ofensywna ŁKS-u zakończona niecelnym zagraniem Pirulo do Ramireza.

3'

Grę od bramki wznawia Plach.

2'

Piłka w posiadaniu ŁKS-u, ale Trąbka nie zdołał przejąć podania od Sobocińskiego.

1'

ŁKS gra dzisiaj w tradycyjnych biało-czerwono-białych strojach, a Piast również tradycyjnie - na granatowo.

1'

Gramy!

Piłkarze Piasta i ŁKS-u są już na murawie.

Obie ekipy kończą już rozgrzewkę. Za kwadrans początek meczu!

W składzie ŁKS-u na to spotkanie ponownie zobaczymy na "szpicy" nominalnego pomocnika - Pirulo, który zastąpił Łukasza Sekulskiego. Do podstawowej jedenastki wrócił także Maksymilian Rozwandowicz i Bartłomiej Kalinkowski.

Biało-Czerowno-Biali chcą udanie zakończyć rok i zgarnąć komplet punktów w Gliwicach. Łodzianie mają zamiar poprawić sobie humory po ostatnim kiepskim meczu z Lechem Poznań, który przegrali 0:2.

Przed Łódzkim Klubem Sportowym niezwykle trudne zadanie, bowiem zmierzy się dzisiaj z mistrzem Polski - Piastem Glwice. Rycerze Wiosny nie są jednak bez szans, bowiem podopieczni trenera Waldemara Fornalika przegrali trzy ostatnie spotkania.