Radomiak Radom - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 29.08.20)

Radomiak Radom - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 29.08.20) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie w ramach 1. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Radomiakiem Radom,a Widzewem Łódź. Początek pojedynku na obiekcie w Pruszkowie o godzinie 12.40.Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

Widzew zasłużenie przegrał z Radomiakiem. Łodzianie rozegrali dwie, zupełnie inne połowy. Czerwono-Biało-Czerwoni zupełnie nie istnieli w drugiej części gry i dali sobie wbić aż cztery bramki. Niestety, ale to co wyprawiał w bramce Pawłowski trudno w ogóle w jakikolwiek sposób skomentować.

90+4'

Koniec meczu.

90+3'

Intuicja podpowiada nam, że w derbach Łodzi w bramce Widzewa stanie Miłosz Mleczko. Miejmy nadzieję, że tak właśnie sie stanie...

90+3'

Czwarty gol dla Radomiaka. Pawłowski właśnie zaliczył kolejną tragiczną wpadkę. To się nie mieści w głowie co dzisiaj wyprawia golkiper Widzewa między słupkami.

90+2'

Kozak wyszedł na pozycję sam na sam z Pawłowskim, ale stracił futbolówkę w ostatniej chwili.

90+1'

Widzew próbował wyprowadzić kontratak, ale nic ciekawego z tego nie wyszło.

89'

Akcja ofensywna graczy z Radomia, ale łodzianie zdołali wybić piłkę na aut.

88'

Czubak złapany na pozycji spalonej, ale bramki i tak by nie było, bo napastnik Widzewa zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

87'

Gospodarze rozgrywają na połowie Widzewa i pachnie czwartą bramką dla Zielonych...

85'

Zmiana w Radomiaku. Boisko opuszcza Leandro, a pojawia się na nim Banasiak.

84'

Kvocera oddał strzał zza pola karnego, ale na szczęście piłka minęła bramkę Pawłowskiego.

83'

Tanżyna blokuje dośrodkowanie Kozaka i będzie korner dla Radomiaka.

82'

Zmiana w Radomiaku. Kvocera pojawia się w miejsce Podlińskiego.

82'

Gospodarze zdecydowali się na krótkie rozegranie, ale po chwili Zieloni stracili piłkę.

81'

Mikulić ostro potraktował Podlińskiego i Radomiak za chwilę wykona rzut wolny.

80'

Kolejna groźna akcja Radomiaka, piłka została zagrana wzdłuż bramki Pawłowskiego, ale na szczęście nikt nie przeciął tego podania.

79'

Kun był ewidentnie faulowany na lewej stronie, ale sędzia nie użył gwizdka.

77'

Gokiper łodzian zaskoczył celnym podaniem, ale chwilę później przejęli gospodarze.

76'

Piłkę do gry wprowadza Pawłowski. Miejmy nadzieję, że nie zagra w aut...

74'

Podopieczni trenera Banasika są dużo lepsi od widzewiaków w drugiej części gry i własnie potwierdzili to zdobywając trzecią bramkę. Leandro nawinął Tanżynę i strzelił nie do obrony. Ewidentny błąd Mikulicia, który nie wrócił na akcją.

73'

GOOOL dla Radomiaka!

72'

Łodzianie muszą rzucić się do ataku, bo czasu na strzelenie bramki jest już coraz mniej.

71'

Gospodarze spokojnie rozgrywają, a Widzew przygląda się grze Radomiaka.

70'

Kolejna zmiana w łódzkiej ekipie. Mucha zmienił Fundambu.

70'

Rzut rożny dla ekipy z Radomia.

69'

Fundambu leży za linią końcową. To chyba skurcze złapały młodego Kongijczyka.

68'

Zmiana w Widzewie. Michalski pojawił się w miejsce Możdżenia.

67'

Leandro fauluje Mikulicia na połowie Widzewa.

65'

Dużo chaosu po obu stronach. Brakuje doprecyzowanych podań.

64'

Podwójna zmiana w Widzewie. Kun zameldował się za Ojamę, a Czubak zmienił Ameyawa.

63'

Agielski faulował Rudola przy strzale.

62'

Mikulić fauluje, ale obyło się bez kartki. Piłka po stronie Radomiaka.

61'

Estończyk nie zgadzał się z tą decyzją arbitra i za dyskusje otrzymał żółtą kartkę.

60'

Ojamaa próbował wywalczyć rzut rożny, ale wyjechał z futbolówką za linię końcową.

58'

Mikulić złapany na spalonym...

57'

Karwot za linią boczną, ale za chwilę powinien już dołączyć do gry. Zawodnik Radomiaka ucierpiał po jednym ze starć piłkarzem z al. Piłsudskiego 138.

55'

Radomiak dominuje i przeprowadza coraz groźniejsze akcje, a Widzew próbuje się bronić, ale z każdą kolejną akcją, gra obronna widzewiaków nie wygląda najlepiej.

53'

Robak przegrywa pojedynek biegowy z Cichockim i obrońca przejął piłkę.

51'

Co się teraz stało z Widzewem? Kolejny błąd Kosakiewicza, tym razem w kryciu, który pozwolił na oddanie strzału przez Podlińskiego, a ten skierował głową futbolówkę do siatki.

50'

GOOOL dla zespołu z Radomia.

49'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale przyjezdni zdołali wybić piłkę.

47'

Na listę strzelców wpisał się Angielski po tragicznyej stracie piłki przez Kosakiewicza.

47'

46'

Druga część spotkania rozpoczęta.

46'

W przerwie na murawie pojawił się Angielski za Sokoła w barwach Radomiaka.

Bardzo solidne 45 minut w wykonaniu beniaminka Fortuna 1 Ligi. Łodzianie grają bardzo uważnie, starają się rozgrywać futbolówkę do przodu i nie popełniają znaczących błędów w defensywie. Co najważniejsze, Widzew prowadzi 1:0 i miejmy nadzieję, że po przerwie zdoła przypieczętować pierwsze zwycięstwo po powrocie na zaplecze ekstraklasy.

45+1'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Tanżyna przerwał akcję rywali, ale obyło się bez kary indywidualnej dla stopera Widzewa.

43'

Dłuższy fragment walki o piłkę w środku pola.

42'

Znakomita sytuacja Ameyawa, który po krótkiej wymianie podań z Fundambu był bliski przelobowania Kochalskiego. Zabrakło minimetrów!

42'

Robak ostro fauluje i ogląda żółtą kartką. To było niepotrzebne zagranie kapitana Widzewa.

40'

Kosakiewicz zagrał zbyt mocno i wyrzucił z pola karnego tym podaniem Tanżynę, który oddał strzał, ale niestety mocno niecleny.

39'

Poczobut faulowany na połowie rywala. Szykuje się dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Radomiaka.

38'

Kolejna próba Kozaka, który zagrywał futolówkę w pole karne, ale tym razem skrzydłowy zrobił to bardzo niecelnie.

37'

Czujne wybicie piłki przez Tanżynę po tym jak Kozak dośrodkował ją z rzutu rożnego.

36'

Robak wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili do kapitana łodzian dobiegł obrońca i odebrał mu piłkę.

35'

Wrzutka Kozaka w pole karne łodzian, ale czujnie wybili piłkę obrońcy.

34'

Leandro miał problemy z opanowaniem piłki i za chwilę grę wznowi Widzew.

33'

Mikulić próbował wybić piłkę, ale ta napotkała po drodze obrońcę. Udało się jednak zażegnać niebezpieczeńśtwo z pola karnego łodzian.

32'

Strzał Karwota z dystansu, ale na szczęście futbolówka przeleciała wysoko nad bramką Pawłowskiego.

31'

Piłka przy piłce Radomiaka, ale Widzew dzielnie się broni.

30'

Podliński trafia w słupek po strzale głową!

28'

Fundambu wygrał pojedynek biegowy, ale w walcze o piłkę faulował obrońcę Radomiaka.

27'

Znakomita okazja dla Widzewa, ale Ojamaa zmarnował dobre podanie w tempo w wykonaniu Ameyawa. Estończyk zamiast uderzyć bez przyjęcia, to stracił futbolówkę. To powinno być 2:0!

26'

Możdzeń wygrał pojedynek biegowy z Kozakiem i dzięki temu futbolówka opuściła plac gry. Przy piłce wciąż łodzianie.

25'

Szybka próba kontrataku widzewiaków, ale Robak został złapany na spalonym.

24'

Sokół padł na murawę po ostrym wejściu Tanżyny.

23'

Robak faulowany przez jednego z rywali, ale obyło się bez kartki.

22'

Znakomita sytuacja Tanżyny, ale stoper po podaniu wprost na głowę uderzył minimalnie nieclenie i piłka opuściła plac gry.

21'

Rzut wolny dla łodzian. Kosakiewicz za chwilę będzie próbował dośrodkować.

20'

Gorąco zrobiło się w polu karnym Widzewa. Mikulić zagrał piłkę ręką, ale sędzia nakazał grać dalej!

19'

Robak wybił piłkę za linię boczną po wrzutce w pole karne w wykonaniu Kozaka.

18'

Poczobut ukarany żółtym kartonikiem za to przewinienie.

17'

Przerwa w grze po faulu Poczobuta na Leandro.

16'

Faul Robaka na Kapucie w śordku pola, ale łodzianie po chwili odebrali piłkę przeciwnikom.

15'

Bardzo niedokładne dośrodkowanie skrzydłowego gospodarzy i piłkę do gry wprowadzi Pawłowski.

14'

Rzut wolny dla Radomiaka na prawej flance. Kozak przy futbolówce.

13'

Uderzenie Leandro z prawej strony, ale niczego groźnego dla Czerwono-Biało-Czerwonych nie przyniosła ta akcja.

11'

Łodzianie cały czas mocno naciskają na rywali. Goście wywierają presję na gospodarzach nawet wtedy, gdy nie są w posiadaniu piłki.

10'

Ameyaw zagrał piłkę wzdłuż bramki, ale ta nie doszła do Robaka i kolejna akcja ofensywna widzewiaków spaliła na panewce.

9'

Podliński uderzył głową, ale na szczęście była to próba niecelna.

7'

Kozak wyjechał z futbolówkę za linię boczną przy próbie dryblingu. Skrzydłowy chciał oszukać Kosakiewicza, ale chyba w tym przypadku zabrakło mu umiejętności.

6'

Akcja Zielonych, ale stoperzy z Łodzi zdołali wybić piłkę za linię boczną.

5'

Znakomite zagranie Możdżenia do Robaka, który był czujny i pilnował linii spalonego. Kapitan Widzewa w znalazł się w dobrej sytuacji i z największą łatwością pokonał bramkarza.

4'

GOOOOL dla Widzewa! 1:0!

4'

Ten stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia przed bramką gospodarzy.

3'

Dobra próba uderzenia z dystansu w wykonaniu Ojamy i z trudem golkiper Radommiaka zdołał wybić na rzut rożny.

3'

Strzał głową Ameyaw po podaniu Ojamy, ale młody skrzydłowy uderzył kiepsko i Kochalski zacznie od własnej bramki.

2'

Radomiak przy piłce, ale łodzianie grają spokojnie i szczelnie w destrukcji.

1'

Gramy! Spotkanie rozpoczęli widzewiacy.

Widzew i Radomiak są już na placu gry. Gospodarze zagrają dzisiaj w biało-zielonych strojach, a goście wystąpią w czerwonych trykotach.

Obie ekipy niebawem wyjdą na murawę. Do rozpoczęcia spotkania pozostało zaledwie dziesięć minut!

W Widzewie od pierwszej minuty zagra mi.n. Fundambu i Mikulić, którzy dołączyli do składu latem. Z kolei po stronie ekipy z Radomia, wystąpi były ełkaesiak - Artur Bogusz.

Trwa tradycyjna przedmeczowa rozgrzewka zarówno Widzewa, jak i Radomiaka. Za kilkanaście minut pierwszy gwizdek arbitra, ale zanim to nastąpi, to zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Aby przejść do artykułu, kliknij TUTAJ.

Już za chwilę, w panelu ze składami dostępne będą wyjściowe jedenastki obu ekip.

Piłkarze Widzewa po raz pierwszy w tej kampanii zagrają w nowych, czerwonych strojach marki Kappa. Trykoty nawiązują do stylu retro i mają charakterystyczne złote elementy, które są związane z obchodami 110-lecia powstania klubu z al. Piłsudskiego 138.

Podopieczni trenera Enkeleida Dobiego zaczynają dzisiejszym spotkaniem zmagania na zapleczu ekstraklasy. Czerwono-Biało-Czerwoni na początek zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym z Radomiakiem Radom, który ostatni sezon zakończył na wysokiej, czwartej lokacie w Fortuna 1 Lidze. Miejmy nadzieję, że sobotnia rywalizacja zostanie rozstrzygnięta na koszyść czterokrotnego mistrza Polski.