Rezerwy ŁKS-u gubią pierwsze punkty

Rezerwy ŁKS-u gubią pierwsze punkty - Zdjęcie główne

Sport Zawodnicy prowadzeni przez Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera stracili punkty dopiero w 10 kolejce IV ligi. Łodzianie zremisowali 1:1 z Włókniarzem Zelów

Piłkarze drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego szli jak burza przez rozgrywki IV ligi. Podpieczni Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera w 9 kolejkach zgromadzili komplet 27 oczek.

Pierwszym zespołem, który urwał punkty ełkaesiakom był zajmujacy 13 lokatę w ligowej stawce, Włókniarz Zelów. Bramkę dla Rycerzy Wiosny zdobył Oskar Koprowski w 30 minucie meczu. Wyrównał rezerwowy Bartosz Jachymski w doliczonym czasie gry.

Rezerwy ŁKS-u w sobotę mogły wyrównać rekord na poziomie czwartoligowym, który należy do… pierwszej drużyny ŁKS-u sprzed siedmiu lat. Łodzianie po 10 kolejkach sezonu 2013/2014 mieli na koncie 30 punktów. Należy pamiętać, że wtedy przyczyniły się do tego dwa walkowery.

Po remisie z Włókniarzem Zelów punktami z ŁKS-em II zrównał się zgierski Boruta, który również po 10 kolejkach ma na koncie 28 punktów, na które składa się 9 zwycięstw i 1 remis.

W spotkaniu udział wziął sprowadzony w zeszłym miesiącu do klubu rumuński stoper, Daniel Celea. 25-letni obrońca szlifuje formę, aby pomóc w niedalekiej przyszłości pierwszej drużynie. Wojciech Stawowy przed środowymi derbami z Widzewem powiedział, że Celea nie jest jeszcze gotowy do rozegrania przynajmniej 45 minut na poziomie 1 ligi, ale wszystko idzie w dobrym kierunku.