Reklama

Reklama

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Orła Łódź w nowym sezonie!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Orła Łódź w nowym sezonie! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Od środy trwa pierwszy etap sprzedaży karnetów na nadchodzący sezon dla osób, które posiadały „stałe wejściówki” w poprzedniej kampanii. Znane są także ceny karnetów dla fanów chcących nabyć je po raz pierwszy.

Reklama

O tym, że zbliża się rozpoczęcie sprzedaży karnetów na nowy sezon, informowaliśmy na łamach naszego portalu już kilka dni temu. Można o tym przeczytać TUTAJ.

Jak informuje klub, aby przedłużyć karnet, należy zgłosić się do klubu drogą mailową na adres: pomoc.motoarena@makis.pl. W wiadomości należy umieścić następujące informacje: imię i nazwisko, sektor, rząd, miejsce, numer telefonu wraz z informacją – „Przedłużam karnet na sezon 2020". Co istotne,  kupujący w tej ofercie nie ma możliwości zmiany danych osobowych względem  sezonu 2019, jak również sektora, rzędu i miejsca. Płatność można dokonać za pośrednictwem przelewu lub stacjonarnie  w kasie, warunkiem jest zrealizowanie jej do 18 listopada. Karnety można przedłużać w Centrum Biletów w Atlas Arenie w następujących dniach i godzinach:

• we wtorki, środy i piątki w godzinach 8:00 - 16:00;
• w czwartki w godzinach 10.00 – 18.00;

Poniżej szczegółowy cennik:

• Karnet normalny – wszystkie sektory z wyłączeniem sektora VIP – 180 zł
• Karnet ulgowy (dzieci 13-18 lat) – wszystkie sektory z wyłączeniem sektora VIP – 90 zł
• Karnet ulgowy  (dzieci do lat 13) – wszystkie sektory z wyłączeniem sektora VIP – 60 zł

Znana jest już także data rozpoczęcia otwartej sprzedaży karnetów. Fani chcący zakupić je po raz pierwszy będą mogli to uczynić już od 20 listopada. Wtedy też, do sprzedaży trafią wszystkie dostępne miejsca wraz z miejscami, które nie zostały wykupione w okresie zamkniętym przez posiadaczy karnetów w sezonie 2019.

Klub przygotował także w swojej ofercie karnety VIP w wersji Srebrnej lub Złotej. W ramach karnetu „złotego”  kibic otrzymuje dostęp do trybuny VIP oraz dedykowanego cateringu dostępnego na godzinę przed zawodami. Dodatkowo posiadacz karnetu w prezencie otrzymuje miejsce parkingowe pod stadionem.

Cennik karnetów VIP:

• Karnet normalny VIP Złoty – 600 zł 
• Karnet ulgowy VIP Złoty (dzieci 13-18 lat) – 360 zł 
• Karnet ulgowy VIP złoty (dzieci do lat 13) – 60 zł 

Karnet normalny VIP Srebrny– 360 zł 
Karnet ulgowy VIP Srebrny (dzieci 13-18 lat) – 180 zł 
• Karnet ulgowy VIP Srebrny (dzieci do lat 13) – 60 zł  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy