Sparing: GKS Tychy - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 22.08.20)

Sparing: GKS Tychy - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 22.08.20) - Zdjęcie główne

SportGra kontrolna pomiędzy GKS-em Tychy, a Widzewem Łódź. Spotkanie rozegrane zostanie w Grodzisku Wielkopolskim, a pierwszy gwizdek arbitra zabrzmio godzinie 11.00.Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy, że byliście z nami!

Widzewiacy zasłużenie wygrali z ligowym rywalem w ostatnim sparingu przed startem rozgrywek. Na wyróżnienie za dobry występ zasługują przede wszystkim Fundambu, Czubak, Mikulić oraz testowany bramkarz - Leszczyński.

90’

Koniec spotkania.

86’

Nowak popełnił błąd w defensywie, ale szybko zdołał go naprawić blokując strzał rywala.

82’

Zmiana w Widzewie. Gutowski zameldował się w miejsce Kosakiewicza i nominalny skrzydłowy bedzie teraz grał w końcówce na prawej obronie.

77’

GOOL dla GKS-u. Błąd w ustawieniu widzewiaków i Stwblecki wyłożył Kasprzykowi piłkę jak na tacy i mamy 1:3.

75’

Trójkolorowi starają się rozgrywać, ale najczęściej po wymianie kilku podań w głupi sposób tracą futbolówkę.

70’

Leszczyński wypiąstkował niebezpiecznie lecącą piłkę zza pola karnego i dzięki tej interwencji oddalił zagrożenie.

65’

Podopieczni trenera Dobiego cały czas kontrolują przebieg gry i starają się strzelić kolejną bramkę.

60’

Zmiana w Widzewie. Nowak zmienił Tanżynę.

54’

GOOOL dla Widzewa! Znakomite wykończenie głową dośrodkowania z prawej strony w wykonaniu Czubaka.

50’

Widzew miał okazję z rzutu wolnego, ale trafił wprost w bramkarza.

48’

Łodzianie rozpoczęli drugą połowę w następującym składzie:

Leszczyński - Kosakiewicz, Tanżyna, Gąsior, Mikulić, Ameyaw, Mucha, Michalski, Kun, Prochownik, Czubak.

46’

Druga połowa rozpoczęta.

45’

Koniec pierwszej części gry.

43’

GKS stara się stworzyć zagrożenie na połowie widzewiaków, ale Czerwono-Biało-Czerwoni grają szczelnie w obronie.

40’

Fundambu wygląda dzisiaj naprawdę bardzo dobrze. To przez jego osobę przechodzą praktycznie wszystkie akcje ofensywne.

38’

Groźnie przed bramką łodzian, ale Biel nie trafił do siatki w wyśmienitej sytuacji.

33’

W ostatnich minutach gra mocno się wyrównała, ale tyszanie nie mieli jeszcze dobrej okazji aby strzelić gola.

27’

Tyszanie grają bardzo chaotycznie, a podopieczni trenera Dobiego wyraźnie przejęli inicjatywę i dążą do strzelenia trzeciej bramki.

22’

Kolejna znakomita akcja Fundambu, który po szybkiej wymianie kilku podań z Robakiem wpisał się na listę strzelców!

21’

GOOOL 2:0 dla łodzian!

18’

GOOOL! 1:0 dla Widzew. Robak trafia bezbłędnie do siatki rywali.

18’

Należy pochwalić Fundambu za znakomite podanie otwierające do Estończyka.

15’

Rzut karny dla Widzewa po faulu Jałochy na Ojamje!

12’

Od pierwszych minut bardzo aktywny jest Fundambu. Kongijczyk stara się grać na jeden kontakt, stwarzając tym samym spore zagrożenie przed polem karnym rywali. 20-latek nie boi się także wchodzić w drybling.

8’

Dobra akcja Czerwono-Biało-Czerwonych na prawej stronie, ale Kosakiewicz został złapany na pozycji spalonej.

5’

Tyszanie od początku spotkania chcą szybko strzelić bramkę łodzianom, ale ci dobrze się bronili. Teraz przez dłuższą chwile rozgrywają widzewiacy.

1’

Mecz waśnie się rozpoczął

Skład GKS-u:

Jałocha - Szeliga, Nedić, Szymura, Wołkowicz, Steblecki, Paprzycki, Biegański, Grzeszczyk, Biel, Lewicki.