To się nazywa początek. ŁKS Commercecon Łódź rozbija rywali

Autor: | Zdjęcie: Michał Pietrzak

To się nazywa początek. ŁKS Commercecon Łódź rozbija rywali - Zdjęcie główne

ŁKS Commercecon Łódź wygrywa w 1. kolejce TAURONLigi | foto Michał Pietrzak

Sport Podopieczne Alessandro Chiappiniego bez najmniejszych problemów rozbiły w 1. kolejce TAURONLigi swoje rywalki. Najlepszą siatkarką spotkania z opolankami wybrana została Valentina Diouf.

ŁKS Commercecon Łódź zaczął sezon za trzy!

ŁKS Commercecon Łódź z wielkimi nadziejami przystępuje do nowego sezonu TAURONLigi. Wzmocnione Ełkaesianki chcą być postrzegane jako jedne z głównych faworytek do mistrzostwa Polski. I po tym meczu śmiało można powiedzieć, że Wiewióry zrobiły pierwszy krok na bardzo długiej drodze, na końcu której znajdują się złote medale.

W pierwszym secie spotkania z UNI Opole, ŁKS Commercecon Łódź rozbił swoje rywalki, wygrywając 25:15. Druga partia była bardziej wyrównana. Opolanki Długo prowadziły trzema punktami, ale ostatecznie zostały dogonione przez łodzianki. Drużyna Alessandro Chiappiniego odskoczyła następnie na kilka oczek i dowiozła bezpieczną przewagę do samego końca. Trzeci set wyglądał podobnie. Lepiej zaczęły gospodynie, ale biało-czerwono-białe ponownie potrafiły odwrócić losy seta.

Wiewióry zwyciężyły 3:0 i zaczęły sezon w TAURONLidze dokładnie tak, jak wszyscy związani z ŁKS-em tego oczekiwali. Do zwycięstwa Wiewióry zostały poprowadzone przez Valentinę Diouf. Włoszka po świetnym meczu została wybrana najlepszą siatkarką tego spotkania.

UNI Opole 0:3 ŁKS Commercecon Łódź