WIDZEW ŁÓDŹ - BŁĘKITNI STARGARD (NA ŻYWO / LIVE 9.08.2019)

WIDZEW ŁÓDŹ - BŁĘKITNI STARGARD (NA ŻYWO / LIVE 9.08.2019) - Zdjęcie główne

SportWidzew Łódź - Błękitni Stargard, mecz 3. kolejki II ligi. Relacja z meczu Widzewaz Błękitnymi na żywo na TuŁódź.pl!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje ze spotkań Widzewa Łódź!

Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka może nie grali spektakularnego widowiska, ale cieszą zdobyte pierwsze trzy punkty przy al. Piłsudskiego 138. Kilku zawodników zagrało znakomite zawody, a niektórzy zawiedli, ale to normalne w piłce.

Widzew wygrał zasłużenie w Błękitnymi Stargard. Przeciwnicy zagrozili poważnie gospodarzom tak naprawdę tylko raz, w końcówce meczu. To łodzianie prowadzili grę, stwarzali sobie sytuacje i co najważniejsze - zdobywali bramki.

90+4'

Sędzia odgwizduje koniec spotkania.

90+4'

Ta akcja nie przyniosła trzeciej bramki Widzewowi.

90+3'

Mandiangu show! Pomocnik Widzewa pokusił się o rajd z piłką, wpadł w pole karne, oddał strzał, ale zdołał go zablokować obrońca! Kolejny rzut rożny!

90+2'

Zmiana w Widzewie. Radwański opuścił plac gry, a pojawił się za niego Stefaniak.

90+1'

Ależ było blisko, ale wstrzelona piłka nie trafiła do Wolsztyńskiego! Gdyby trafiła, było by 3:0!

89'

Mandiangu znalazł się w polu karnym, strzela i... tylko rzut rożny!

88'

Łodzianie atakują rywala, ale brakuje w ich poczynaniach dokłdności.

87'

Zmiana w Błękitnych. Schodzi Karmański, a wchodzi Sadowski.

85'

Kapitan Widzewa zdobył bramkę z 11. metrów po faulu na Mandiangu.

85'

GOOOOL! Marcin Robak!

84'

RZUT KARNY DLA WIDZEWA!

83'

Ależ było groźnie! Mało brakowało i byłby remis, ale Wolański wybronił znakomite uderzenie głową!

83'

Kosakiewicz zablokował dośrodkowanie Nowaka i będzie rzut rożny dla Błękitnych.

82'

Radwański uprzedzony przez rywala. Może pora na zmianę?

81'

Widzew spokojnie rozgrywa na swojej połowie. Błękitni starają się podejść wyżej, ale niewiele im to daje.

79'

Tanżyna ukarany "żółtkiem" za przewinienie przed własnym polem karnym.

78'

Poczobut zagrywa bezpiecznie do Wolańskiego.

78'

Karmański ogląda żółty kartonik za faul na widzewiaku.

77'

Zmiana w ekipie Błękitnych. Plac gry opuszcza Paczuk, a w jego miejsce melduje się Jabłoński.

76'

Kurbiel dostał się w pole karne łodzian, oddał strzał, ale prosto w Wolańskiego!

75'

Kosakiewicz wygrywa pojedynek biegowy z Fadeckim.

74'

Powinna być bramka dla łodzian, ale Robak minimalnie się pomylił. Napastnik dopisze jedynie do statystyk niecelny strzał głową...

73'

Zmiana w Widzewie. Ameyaw schodzi, a na murawie pojawia się Gutowski.

73'

Strzał Mandiangu, ale natrafił po dordze na obrońcę i będzie tylko rzut rożny.

72'

Faul na Wolsztyńskim w kole środkowym.

71'

Teraz Ameyaw leży, ale chyba łapią go skurcze.

70'

Pada w polu karnym jeden z zawodników Widzewa, ale gwizdek arbitra milczy .

70'

Mandiangu wykona za chwilę rzut rożny.

69'

Kąśliwe uderzenie Bochnaka, ale pewnie łapie piłkę Wolański.

68'

W świetnej okazji znalazł się wprowadzony przed chwilą Mandiangu, znakomicie podał do Ameyawa przed samą linią bramkową, ale ten drugi nie zdołał doskoczyć do piłki!

67'

Kontuzjowany Maka opuszcza plac gry, za niego wchodzi Christopher Mandiangu.

66'

Mąka leży w polu karnym Widzewa. Prawdopodobnie będzie potrzebna zmiana.

65'

Rzut rożny dla rywali, ale źle rozegrali oni ten stały fragment gry.

65'

Fragment lepszej gry Błękitnych. Przyjezdni co raz częściej pojawiają się na połowie łodzian.

64'

Rudol przerwał akcję gości wybiciem na aut.

63'

Rzut rożny dla Błękitnych, ale obyło się bez zagrożenia przed bramką Wolańskiego.

61'

Podwójna zmiana w ekipie Błękitnych. Kurbiel wchodzi na boisko za Cywińskiego, a Bochniak pojawia się w miejsce Sanockiego .

59'

Sanocki miał okazję do wyprowadzenia kontry, ale futbolówkę zabrał mu Rudol.

60'

Kosakiewicz aktywnie się zachował na prawym skrzydle i wywalczył korner.

59'

Ta akcja nie przyniosła zagrożenia przed bramką Błękitnych.

58'

Rzut rożny po ciekawej akcji piłkarzy Widzewa.

57'

Radwański ukarany żółtą kartką.

57'

Kosakiewicz dosłownie wściekł się teraz, że nie dostał podania od Radwańskiego.

57'

Widzewiacy w ataku, ale piłkarze trenera Kaczmarka podejmowali szereg złych decyzji.

56'

Grę od bramki wznawia Wolański.

55'

Radwański po raz kolejny zagrywa pod nogi przeciwników.

54'

Rudol wybija futbolówkę po błędzie kolegów.

53'

Mąka przerywa akcję Błękitnych wślizgiem.

52'

Robak wyszedł teraz dobrze do prostopadłego zagrania, ale uprzedził go Rzepecki.

51'

Błękitni starali się zaskoczyć gospodarzy, ale ci grają uważnie w defensywie.

50'

Paczuk ukarany żółtym kartonikiem za to przewinienie na piłkarzu Widzewa.

50'

Radwański faulowany w środkowej strefie. Trzeba jednak przyznać, że pomocnik gospodarzy wstrzyamał wczesniej nieco akcję.

49'

... nie ma gola. A niewiele brakowało! Rzepecki źle wyszedł z bramki, ale żaden z piłkarzy Widzewa nie potrafił skierować futbolówki do siatki!

49'

Robak wywalczył rzut rożny. Do piłki podchodzi Mąka i ...

48'

Radwański oddał strzał, ale zablokował je obrońca.

47'

Łodzianie spokojnie rozgrywają na połowie rywala.

46'

Tym razem od środka zaczęli goście.

Piłkarze wrócili już na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

Szkoda, że Przemysław Kita musiał opuścić murawę z powodu kontuzji. Oby to nie było nic groźnego, ale najlepszy snajper w składzie trenera Kaczmarka, nie miał wesołej miny schodząc do szatni.

Widzew jest wyraźnie lepszy od rywala. Gra uważnie, stara się budować szybkie akcje i przede wszystkim atakuje rywala. Miejmy nadzieję, że będizemy świadkiem kolejnych bramek dla łodzian w drugiej połowie.

45+1'

Arbiter kończy pierwszą część spotkania.

45+1'

Ameyaw faulowany na lewej flance.

45+1'

Łodzianie wznawiają grę wyrzutem z autu.

44'

Pada w polu karnym Tanżyna, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

44'

Rzut rożny dla gospodarzy po akcji Kosakiewicza.

43'

Strzał na bramkę Wolańskiego, ale piłka uderza w boczną siatkę.

43'

Mąla zagrywa wprost pod nogi rywala.

42'

Ameyaw faulowany przez Szreka. Widzewiak chciał szybko wznowić grę, ale nie pozwolił mu na to sędzia.

41'

Starata Robaka, ale nadal przy piłce Widzew.

40'

Kosakiewicz wrzuca piłkę w pole karne, ale łapie ją bramkarz.

39'

Mąka przegrał pojedynek biegowy z Cywińskim.

39'

Pięczek nie rozgrywa dzisiaj najlepszych zawodów, jak nie zagra pod nogi przeciwnika, to straci futbolówkę.

38'

Dobre uderzenie Kosakiewicza ze stojącej piłki, ale zdołał ją złapać golkiper.

37'

Żółtą kartkę ogląda Ostrowski za atak w nogi Wolsztyńskiego.

35'

Robak w walce o górną piłkę z Rzepeckim, ale z tego pojedynku górą wyszedł ten drugi.

34'

Dośrodkowanie Pięczka, ale było ono zbyt płaskie...

32'

Łodzianie mają problemy z wyjściem z własnej połowy. Nieco aktywniejsi zrobili się gracze Błękitnych.

30'

Zmiana w Widzewie. Schodzi Kita, który złapał kontuzję, a zastępuje go Wolsztyński.

27'

Taką oprawę przygotowali dzisiaj kibice Widzewa.

Taką oprawę przygotowali na dzisiejsze spotkanie fani Widzewa.

25'

Kosakiewicz złapany na spalonym.

24'

Rzut wolny dla gości. Widzew ustawia jednoosobowy mur.

22'

Kosakiewicz dostał znakomite podanie od Ameyawa, ale zamiast zagrać do Robaka, ten podał do Radwańskiego i to był zły wybór, bowiem przejął piłkę obrońca Błękitnych.

21'

Kolejna strata Radwańskiego i mogło być naprawdę groźnie. Mocny strzał rywala broni jednak Wolański.

20'

Błękitni w akcji ofensywnej, ale nie pozwalają im na za dużo łodzianie.

19'

Radwański odebrał, ale za chwilę stracił futbolówkę.

18'

Rzut rożny dla Widzewa, ale Mąka posłał za wysoką piłkę.

17'

Bramka dla łodzian wisiała w powietrzu. Czekamy na więcej!

16'

Do bramki trafia nie kto inny, a Przemysław Kita, który na raty pokonał MAriusza Rzepeckiego.

15'

GOOOOL dla Widzewa!

14'

Mąka za długo zastanawiał się co zrobił z piłką. Mógł z pierwszej od razu podać do Kosakiewicza, ale zagrał wprost pod nogi obrońców.

13'

Nie była to groźna sytuacja dla Czerwono-Biało-Czerwonych. Grę wznawia rzutem z autu Kosakiewicz.

13'

Rzut wolny dla przyjezdnych. Daleko jednak do bramki Wolańskiego.

11'

Robak zagrywa w pole karne, ale futbolówka nie znalazła drogi do żadnego z jego kolegów.

10'

Piłka cały czas po stronie łodzian. Błękitni sprawiają wrażenie mocno przestraszonych.

9'

Efektownie "poklepali" łodzianie. Przytomne zachowanie Robaka, który odegrał do Radwańskiego, ale ten drugi źle przymierzył :(

9'

Dobra okazja dla Widzewa, ale Radwański trafia w obrońcę!

8'

Niestety, faul w ofensywie Radwańskiego.

8'

Paczuk przegrał walkę bark w bark z Rudolem i będzie okazja do kontry!

7'

Łodzianie spokojnie rozgrywają na swojej połowie.

6'

Radwański uderzył na bramkę przeciwnika, ale czujnie broni golkiper gości.

6'

Fadecki dośrodkował w pole karne, ale pewnie interweniuje Wolański.

5'

Rudol za mocno podaje do Kosakiewicza i strata...

4'

Mąka wrzucił piłkę w pole karne, ale padła ona łupem Rzepeckiego.

3'

Rzut wolny dla podopiecznych trenera Kaczmarka. Blisko do bramki Błękitnych.

3'

Strata na prawym skrzydle Kosakiewicza, ale po chwili gospodarze odzyskują futbolówkę.

2'

Pierwsza ofensywna akcja Widzewa, ale górne podanie nie doszło do Kity.

1'

Gramy! Rozpoczęli łodzianie.

19:08

Głośne "RTS JESTEŚMY Z WAMI" słychać teraz z trybun.

19:07

Nowy element przy okazji meczów domowych Widzewa, pora na utwór grany na trąbce przez Witolda Cichego - Prząśniczka!

19:05

Obie ekipy są już na murawie. Łodzianie zagrają w czerwonych trykotach, a przeciwnicy w błękitnych strojach.

18:55

Zawodnicy kończą już powoli rozgrzewkę. Niebawem początek spotkania!

18:50

Rywale Widzewa mają za sobą także zwycięstwo w rundzie kwalifikacyjnej Pucharu Polski. Dwa dni temu Błękitni pokonali Rozwój Katowice 3:0.

18:45

Błękitni Stargard po dwóch kolejkach zajmują pozycję lidera rozgrywek. Dzisiejsi goście przy al. Piłsudskiego 138, pewnie pokonali Górnik Polkowiece 2:1 oraz Elanę Toruń 1:0.