Widzew Łódź - Elana Toruń (NA ŻYWO/LIVE 01.07.20)

Widzew Łódź - Elana Toruń (NA ŻYWO/LIVE 01.07.20) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie 29. kolejki  II ligi pomiędzy Widzewem Łódź, a Elaną Toruń.Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 20:05. Zapraszamy na relację na żywo!

To wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

Widzew po raz kolejny stracił punkty i nie umocni się na pozycji lidera. Łodzianie stwarzali sobie w drugiej połowie zbyt mało sytuacji i grali bardzo niedokładnie. Górnik Łęczna ma teraz dokładnie tyle samo punktów co ekipa z al. Piłsudskiego 138.

90+7'

Koniec meczu.

90+7'

Niecelny strzał głową Marcina Robaka.

90+6'

Zmiana w Elanie. Rak w miejsce Stryjewskiego.

90+5'

Niewiarygodne! Tanżyna mija się z futbolówką!

90+5'

Rzut rożny dla gospodarzy. Kosakiewicz już w narożniku.

90+4'

Gutowski przegrywa pojedynek boiegowy z obrońcą.

90+3'

Kozłowski padł na murawę po wejściu Tanżyny. Klasyczna gra na czas...

90+2'

Główka Tanżyny po wrzutce Ojamy, ale stoper Widzewa uderzył zbyt lekko i nie zdołał pokonać bramkarza.

90+1'

Arbiter doliczył sześć minut.

90+1'

Żółta kartka dla Stryjewskiego.

90+1'

Strzał Robaka trafia w ... Ojamę. Panowie, w ten sposób nie da się wygrać meczu!

89'

Szybka kontra gości, ale zabrakło im dokładności i znów Widzew przy piłce.

88'

Wrzutka Kosakiewicza, ale piłki nie przejął żaden z jego kolegów...

87'

Elana przy piłce. Goście nie kwapią się teraz z szybkich akcji. Taki wynik ich zadowala.

86'

Kozłowski ogląda żółtą kartką za symulowanie.

86'

Pomocnik Widzewa, podobnie jak Poczobut będzie pauzował w następnym meczu z powodu nadmiaru żółtych kartek.

85'

Radwański ukarany żółtym kartonikiem za faul na rywalu.

84'

Skończyło się na szczęście na strachu i łodzianie zdołali przechwycić.

84'

Strata Rudola i Widzew musi uważać.

83'

Robak pada na linii pola karnego, ale arbiter nie przerywa gry.

82'

Radwański złapany na spalonym, a szkoda bo zapowiadała się ciekawa akcja.

81'

Widzew cofnięty do defensywy. Nie tak powinno to wyglądać...

80'

Strzał Kozłowskiego, ale futbolówka mija bramkę Pawłowskiego.

79'

Kolejna strata łodzian i goście próbują szczęścia z kontrataku.

78'

Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Kościelniaka, ale była to próba mocno niecelna.

77'

Rzut wolny dla łodzian na lewej flance. Kuchnicki zdołał wybić piłkę. Sprzątnął ją tuż sprzed nosa Tanżynie!

76'

Radwański wpadł z piłką w pole karne, wykonał kilka zwodów, podał, ale... znów niecelnie.

75'

Radwański zagrywa w pole karne, ale nie dobiega do niej Robak. Panowie, grajcie dokładniej!

74'

Zmiana także w Elanie. Kacper Jóźwicki pojawia się na boisku za Machaja.

74'

Zmiana w Widzewie. Wolsztyński opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Gąsior.

73'

Wrzutka w pole karne łodzian, ale obrońcy zdołali wybić.

72'

Żółta kartka dla Rudola za faul na Bonieckim.

71'

Wolsztyński zagrywa w uliczkę, ale Robak nie przeczytał intencji kolegi i nie wystartował do piłki.

70'

Strzał Gutowskiego, ale piłka minęła lewy słupek bramki Elany.

69'

Kontratak gospodarzy, ale Robak zagrywa bardzo niecelnie.

68'

Rzut rożny dla Widzewa. Tanżyna uderzył piłką głową, ale napotkała ona po drodze oborońcę i poradzili sobie w tej sytuacji goście.

68'

Zmiana w Elanie. Boniecki zmienia Pisarka.

66'

Druga zmiana w Widzewie, jednak to nie Gutowski zejdzie. Radwański zastępuje Możdżenia.

65'

Dobra decyzja Ojamy, który zagrał prostopadle do Gutowskiego, ale ten nie miał siły, aby dogonić piłkę. Chyba pora na zmianę.

64'

Rudol minimalnie minął się z piłką i grę z autu wznawiają przyjezdni.

64'

Rzut wolny dla Widzewa na prawej flance. Przy piłce futbolówka. Czekamy na celne dośrodkowanie!

63'

Widać, że łodzianom bardzo się śpieszy i dobrze, ale muszą oni grać o wiele dokładniej, jeśli myślą o zwycięstwie.

62'

Strata Robaka tuż przed polem karnym.

61'

Znowu zakotłowało się przed bramką Elany po niepewnej interwencji torunian, ale goście zdołali wybić.

60'

Kolejna sytuacja Ojamy! Wolsztyński zagrał do skrzydłowego, a ten oddał z pierwszej piłki, ale będzie tylko rzut rożny.

59'

Podanie Ojamy w pole karne, ale Estończyk zagrał akurat tam, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

57'

Strzał Kozłowskiego z prawej nogi, ale pewnie broni Pawłowski!

56'

Strzał Gutowskiego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką!

55'

Robak ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią.

54'

Dobre uderzenie z dystansu w wykonaniu Ojamy, piłkę niefortunnie odbił Kuchnicki, ta poleciała w stronę bramki i golkiper zdołał ją ostatecznie wybić z linii bramkowej. Wydaje się, że powinien być uznany gol dla Widzewa, ale arbiter jest innego zdania.

53'

Dobra wrzutka i główka Robaka, ale tym razem kapitan Widzewa uderzył mocno niecelnie.

53'

Rzut wolny dla Widzewa. Możdżeń przy piłce.

52'

Kosakiewicz leży na murawie po jednym ze starć z rywalem. Niebędna będzie pomoc sztabu medycznego.

51'

Okazja dla Widzewa na kontratak, ale łodzianie stracili futbolówkę...

51'

Dobre wyjście przed pole karne Pawłowskiego, który wybił futbolówkę.

51'

Pisarek uderza mocno niecelnie.

50'

Uderzenie z dystansu w wykonaniu Hrniciara, ale na szczęście będzie tylko kolejny korner.

49'

Widzewiacy wybijają, ale przy futbolówce cały czas Elana.

48'

Rzut rożny dla ekipy Bogusława Pietrzaka.

47'

Wrzutka w pole karne Widzewa, ale Kosakiewicz zdołał zażegnać niebezpieczeństwo. Grę wznowi Pawłowski.

46'

W przerwie nastąpiła pierwsza zmiana w Widzewie. W miejsce Mandiangu zameldował się na murawie Ojamaa.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Do przerwy w Łodzi jest remis 1:1. Łodzianie jako pierwsi objęli prowadzenie, ale w końcowych minutach stracili bramkę po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. Sporą winę za tą bramkę ponosi Pawłowski, który był w tej sytuacji źle ustawiony. Czekamy na emocje w drugiej połowie, miejmy nadzieję, że to Widzew będzie się cieszył po końcowym gwizdku!

45'

Koniec pierwszej części gry.

44'

Tanżyna zablokował piłkę głową zagraną przez Kozłowskiego. Stoper ucierpiał w tej sytuacji, ale już wszystko w porządku i może powrócić do gry.

43'

Żółta kartka dla Poczobuta. Tym samym pomocnik Widzewa nie zagra w następnym meczu.

42'

Widzew przy piłce, ale łodzianie nie mogą znaleźć luki w obronie rywali.

40'

Ależ sytuacja dla Widzewa! Znakomite uderzenie z dystansu w wykonaniu Robaka, ale bramkarz zdołał odbić piłkę przed siebie. Do niej dopadł jeszcze Mandiangu, ale jego strzał był minimalnie niecelny. To powinna być druga bramka dla Widzewa!

39'

Wrzutka Kosakiewicza w pole karne, ale piłka nie trafiła do żadnego z kolegów.

38'

Widzew miał okazję na kontratak, ale Robak nie wykorzystał dobrej okazji.

37'

Hrnciar znakomitym uderzeniem ze stojącej piłki pokonał bezmyślnie przyglądającego  się jedynie Pawłowskiego.

37'

GOOOOL dla Elany!

36'

Kołodziej faulowany przez Poczobuta ok. 5 metrów przed polem karnym Widzewa.

35'

Piłkę rozgrywają goście, ale niewiele z tego wynika. Żółto-Niebiescy wymienią kilka podań i po chwili tracą futbolówkę.

34'

Dobra interwencja Tanżyny, który czujnie zablokował strzał Kozłowskiego.

33'

Niepotrzebna strata Mandiangu w środku pola i może być groźnie.

32'

Rudol wybija piłkę głową po błędzie Kosakiewicza.

31'

Dobra okazja na kontratak Widzewa, ale Gutowski miał problemy z przyjęciem i stracił piłkę.

30'

Futbolówkę rozgrywają przyjezdni, ale cały czas dzieje się to na ich połowie.

28'

Kiepskie zagranie i piłkę przed siebie wybija Robak.

27'

Rzut wolny dla gości na prawym skrzydle. Będzie dobra okazja na celne dośrodkowanie.

26'

Uderzenie Pisarka, ale piłka po drodze trafiła jeszcze jednego z obrońców i Pawłowski nie miał problemów z interwencją.

26'

Rzut rożny po błędzie łódzkiej defensywy, ale goście nie zdołali zagrozić widzewskiej bramce.

25'

Dobre uderzenie Wolsztyńskiego z dystansu, ale Kuchnicki zdołał obronić na raty.

24'

Widzewiacy cały czas przy piłce, ich gra w ofensywie może się podobać, ale brakuje im trochę dokładności.

23'

Wolsztyński faulowany w okolicach linii środkowej.

22'

Rzut rożny dla Elany wywalczył Kościelniak.

21'

Dośrodkowanie na głowę Kozłowskiego, ale napastnik nie zdołał opanować piłki.

20'

Nic groźnego z tego nie wyszło, ale Elana cały czas rozgrywa futbolówkę.

19'

Rzut wolny dla przyjezdnych. Daleko jednak do bramki Pawłowskiego.

18'

Kosakiewicz posłał dokładną piłkę z rzutu rożnego wprost na głowę Robaka, a ten pewnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

17'

GOOOOL dla Widzewa!

16'

Mandiangu próbował wejść w drybling na prawej flance, ale rywal zdołał wybić. Łodzianie jednak cały czas utrzymują się przy piłce.

15'

Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka swobodnie rozgrywają, a torunianie głównie się przyglądają.

14'

Dobry kontratat w wykonaniu przyjezdnych. Kozłowski uderzył z trudnej pozycji, ale piłka przeleciała obok lewego słupka bramki Widzewa.

13'

Robak pada w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy.

11'

Dobre zagranie w pole karne Elany, piłka trafiła do Możdżenia, obok stał też Mandiangu i obaj widzewiacy przeszkodzili sobie w oddaniu strzału.

10'

Płaskie podanie w pole karne łodzian, ale sędzia odgwizdał faul Kozłowskiego na Kordasie.

9'

Kolejna strata Elany i teraz Widzew próbuje szczęścia atakiem pozycyjnym.

8'

Strzał głową Tanżyny po wrzutce Kosakiewicza, ale była to próba niecelna.

7'

Robak dobrze znalazł się w polu karnym po podaniu Wolsztyńskiego, kapitan Widzewa oddał strzał, ale Kuchnicki wybił na rzut rożny.

6'

Piłkę przejęli przyjezdni, ale przez niedokładność szybko ją stracili.

5'

Teraz spokojnie rozgrywają między sobą stoperzy Widzewa. którzy nie kwapią się z przyśpieszeniem gry.

4'

Krótkie rozegranie przez Kosakiewicza, ale nic ciekawego z tego nie wyszło. Grę od bramki wznawia golkiper Elany, który ma zaledwie 16 lat.

3'

Żólta kartka dla Onsorge za faul na Wolsztyńskim. Będzie dobra okazja na strzał ze stojącej piłki.

2'

Pierwsza ofensywna akcja łodzian. Wolsztyński zagrywa do Robaka, ale kapitan Widzewa został złapany na pozycji spalonej.

1'

Gramy! Spotkanie rozpoczęli goście.

Piłkarze Widzewa i Elany są już na murawie. Gospodarze zagrają w czerwono-biało-czerwonych trykotach, a goście wystąpią w jednolitych żółtych strojach.

Obie ekipy są właśnie w trakcie rozgrzewki. Już za kilkanaście minut pierwszy gwizdek arbitra, tymczasem zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tej rywalizacji. Aby przeczytać kliknij TUTAJ.

W panelu ze składami są już dostępne obie jedenastki, które rozpoczną dzisiejszą rywalizację. Trener Marcin Kaczmarek zdecydował się aż na cztery zmiany. Do składu wskoczyli:  Marcin Robak, Sebastiana Rudol, Kornela Kordas i Christopher Mandiangu. Miejsce w podstawowym składzie zachował także Rafał Wolsztyński, a to oznacza, że łodzianie zagrają na dwóch napastników!

Widzew będzie chciał dzisiaj zrekompensować kibicom niedzielną wpadkę, kiedy przegrał z Górnikiem Polkowice 3:4. W składzie łodzian na pewno zabraknie Huberta Wołąkiewicza, który nabawił się urazu i nie zagra przez najbliższe tygodnie. Absencja stopera jest szansą dla Sebastiana Rudola, który zaprezentował się z dobrej strony w ostatnim meczu.

Torunianie nie najlepiej radzą sobie w spotkaniach wyjazdowych. Podopieczni trenera Bogusława Pietrzaka w tym sezonie wygrali tylko trzy razy na obcym terenie. Elana przegrała dwa ostatnie spotkania - najpierw uległa Górnikowi Polkowice 1:4. a w sobotę przegrała z Pogonią Siedlce 1:3.

Czerwono-Biało-Czerwoni zmierzą się dzisiejszego wieczoru na własnym obiekcie z Elaną Toruń. Widzew musi koniecznie zgarnąć komplet punktów w tej rywalizacji, jeśli nie chce mieć nerwowej końcówki sezonu. Przyjezdni mają jedno oczko przewagi nad strefą spadkową, więc z pewnością będą walczyli w Łodzi o pełną pulę.