Widzew Łódź - Lech II Poznań (NA ŻYWO/LIVE 21.06.20)

Widzew Łódź - Lech II Poznań (NA ŻYWO/LIVE 21.06.20) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie 27. kolejki  II ligi pomiędzy Widzewem Łódź, a rezerwami Lecha Poznań.Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 19:10. Zapraszamy na relację na żywo!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

Łodzianie zasłużenie wygrywają dzisiejsze starcie. Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka pokazali w tym meczu charakter, zdołali odwrócić losy meczu i z wyniku 0:2 zwyciężyć 3:2. Te trzy punkty mogą okazać się niezwykle ważne w kontekście walki o awans.

90+4'

Koniec meczu.

90+3'

Lech II wyprowadza swoją ostatnią akcję.

90+2'

Robak i Mandiangu chcieli przytrzymać piłkę w narożniku, ale szynko ją stracili i poznaniacy próbują szczęścia z kontry.

90+1'

Rzut rożny dla łodzian za sprawą walki o piłkę w wykonaniu Kosakiewicza.

89'

Grę od bramki wznawia Szymański i od razu krótko zagrywa do Wojtkowiaka.

88'

Poznaniacy próbowali szybko wyprowadzić kontratak, ale stracili piłkę.

86'

Skóraś przedarł się w pole karne, odskoczyła mu piłka i dopuścił się faulu na Kosakiewiczu. Pawłowski za chwilę daleko wybije futbolówkę.

86'

Uderzenie z dystansu w wykonaniu Bartkowiaka, ale była to próba mocno niecelna.

85'

Zmiana w Widzewie. Rudol za Radwańskiego.

85'

Kiepska wrzutka i strata piłki.

84'

Rzut rożny dla łodzian. Możdżeń przy futbolówce.

83'

Rzut wolny dla Lecha. Bartkowiak wrzucił piłkę w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał przechwycić piłki.

82'

Stoper Widzewa wrócił już do gry.

81'

Wołąkiewicz leży na murawie. Będzie potrzebna pomoc sztabu medycznego.

80'

Skóraś próbował zaskoczyć strzałem z pierwszej piłki, ale Pawłowski zdołał obronić.

79'

Kontratak Kolejorza, Sobol oddał strzał, ale na szczęście Wołąkiewicz zdołał zablokować.

77'

Poznaniacy rozgrywają, ale po chwili stracili piłkę. Szansa dla Widzewa.

76'

Rzut wolny dla łodzian. Dośrodkowanie Kosakiewicza, ale fauluje w ataku Tanżyna.

75'

Skóraś nie dał rady dobiec do mocno zagranej futbolówki na lewej flance.

74'

Kolejna zmiana w rezerwach Lecha. Arkadiusz Kaczmarek zmienia Tomasza Kaczmarka.

73'

Poznaniacy grają rozpaczliwie i niedokładnie. Widzew musi być jednak czujny do samego końca.

72'

Zmiana w Lechu II. Schodzi Tomczyk, a pojawia się za niego Sobol.

70'

Robak uderzył bardzo mocno i równie niecelnie. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

69'

Radwański faulowany przed polem karnym przyjezdnych. Będzie dobra okazja na bezpośredni strzał.

68'

Wojtkowiak czujnie zagrywa głową do bramkarza Lecha II.

67'

Widzew spokojnie rozgrywa i czeka na lukę w ustawieniu przeciwników.

66'

Zmiana w drugim zespole Lecha. Bartkowiak zmienia Marciniaka.

65'

Żółta kartka dla Kaczmarka po faulu na Poczobucie.

64'

Kolejny atak łodzian, ale goście zdołali szybko przejąć .

63'

Rzut rożny dla przyjezdnych, ale Tanżyna znakomicie interweniuje.

62'

Robak trafia do siatki po uderzeniu z pierwszej piłki. Łodzianie wychodzą na prowadzenie!

61'

GOOOOL dla Widzewa!

60'

Kolejna główka Tanżyny, ale Szymański spokojnie łapie piłkę.

59'

Rzut wolny dla widzewiaków. Kosakiewicz szykuje się do dośrodkowania.

58'

Mandiangu trafia do siatki po strzale z lewej nogi.

57'

GOOOOOL! 2:2!

56'

Piłka wyraźnie dzisiaj szuka Tanżyny, ale obrońca ma problemy ze skutecznością swoich strzałów. Co prawda zodbył bramkę, ale powinien mieć juz dzisiaj na swoim koncie minimum trzy.

55'

Płaskie dośrodkowanie Gutowskiego i będzie kolejny rzut rożny.

54'

Kolejny groźny kontraktak w wykonaniu gości, ale poznaniacy pomylili się w rozegraniu i stracili piłkę.

53'

Zmiana w Widzewie. Mandiangu pojawia się na murawie w miejsce Ojamy,

52'

Wrzutka Gutowskiego, ale Skrzypczak zdołał wybić głową na rzut rożny.

51'

Uderzenie Ojamy, ale niestety Estończyk nie trafił w światło bramki.

50'

Kontratak poznaniaków, ale Pawłowski czujnie wyszedł z bramki o przechwycił futbolówkę.

49'

Marcin Robak rozgrywa dzisiaj setny mecz w barwach Widzewa. Czy zdoła uczcić ten jubileusz bramką? Na to liczymy!

48'

Dośrodkowanie Kosakiewicza, ale była to zbyt mocne zagranie i żaden z jego kolegów nie zdołał przechwycić.

47'

Łodzianie przy piłce i budują atak pozycyjny.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Widzew nieoczekiwanie przegrywa z rezerami Lecha, ale tuż przed przerwą zdołał strzelić kontaktową bramkę. Łodzianie są mocno zdeterminowani, grają kombinacyjnie i straja się odrobić straty. Miejmy nadzieję, że w drugiej części łodzianie odwrócą losy spotkania!

45+3'

Koniec pierwszej połowy.

45+2'

Tanżyna tym razem celnie główkuje po wrzutce Możdżenia i stoper lidera przedłuża nadzieje na odrobienie wyniku.

45+2'

45+1'

Kontratak Lecha II, ale Widzew szybko przejął futbolówkę.

44'

Kolejna główka Tanżyny, ale była to próba mocno niecelna.

44'

Gutowski faulowany na prawym skrzydle i będzie kolejna okazja na dośrodkowanie.

43'

Piłka krąży między widzewiakami, ale nic ciekawego z tego nie wychodzi.

42'

Robak pada w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy!

41'

Kontraktak poznaniaków, ale łodzianie szczęśliwie przerywają akcję.

40'

Rzut wolny dla Widzewa, Możdżeń zagrywa w pole karne, ale obrońcy wybijają.

39'

Skrzypczak ukarany żółtą kartką za faul na jednym z widzewiaków.

39'

Ojamaa zagrywał w pole karne, ale piłki nie zdołał przejąć żaden z jego kolegów, a szkoda bo była dobra sytuacja.

38'

Znów główkuje Tanżyna i trafia w poprzeczkę!

37'

Wrzutka na głowę Tanżyny, obrońca w końcu celnie uderzył i Szymański wybił na rzut rożny.

36'

Rzut wolny dla Czerwono-Biało-Czerownych. Daleko jednak do bramki Lecha II.

36'

Zagranie na głowę Robaka, ale wyżej wyskoczył Dejewski i wybił futbolówkę.

35'

Rzut wolny dla gospodarzy na prawym skrzydle. Przy piłce Kosakiewicz.

34'

Rzut wolny dla podopiecznych trenera Kaczmarka, ale łodzianie grają bardzo nerwowo. Widać, że w nich sportową złość, ale teraz brakuje im chłodnych głów w kluczowych momentach.

33'

Co się dzieje z widzewiakami? Wracają koszmary z poprzednich spotkań...

32'

Tragicznie pomylił się Możdżeń, piłkę przechwycił Kaczmarek, zagrał ze skrzydła do Tomczyka, a ten z największą łatwością zdobył już swoją drugą bramkę w tym meczu.

31'

GOOOOL dla zespołu z Poznania!

30'

Pawłowski wznawia grę dalekim wybiciem od własnej bramki.

29'

Robak wpadł w pole karne, wykonał zwód, oddał strzał z prawej nogi, ale to uderzenie było zbyt słabe, aby zaskoczyć golkipera z Poznania.

28'

Żółtym kartonikiem ukarany Kordas i on również nie wystąpi w spotkaniu z Górnikiem Polkowice.

27'

Ależ sytuacja dla Widzewa! Znakomite zachowanie Robaka i jeszcze lepsze dośrodkowanie wprost na głowę Tanżyny, ale stoper uderzył bardzo niecelnie...

26'

Żółta kartka dla Szymańskiego za niesportowe zachowanie.

25'

Krótkie i szybkie rozegranie. Kosakiewicz krótko do Radwańskiego, a ten do Możdżenia, który oddaje mocny, ale płaski strzał. Szymański zdołał interweniować.

25'

Rzut wolny dla łodzian na lewym skrzydle. Przy piłce Kosakiewicz.

24'

Ojamaa z Gutowskim zamienili się stronami, ale ten zabieg nie sprawia, że widzewiacy są groźniejski.

22'

Wojtkowiak leży na murawie. Robak ukarany żółtą kartką za to przewinienie i tym samym kapitan Widzewa będzie musiał pauzować w następnym meczu.

21'

Strzał Robaka zza pola karnego, ale piłka została zablokowana.

20'

Dobre dośrodkowanie lewego defensora, ale obrońcy zdołali wybić.

20'

Rzut wolny dla Widzewa. Kordas przed szansą na wrzutkę.

19'

Gutowski podawał w pole karne, ale podanie nie znalazło adresata.

18'

Żółta kartka dla Ojamy za nieprzepisowe przerwanie akcji rywali.

17'

Rzut rożny dla łodzian, ale nic groźnego z tego nie wyszło.

16'

Strzał Tomczyka, ale piłka napotkała po drodze na nogi Tanżyny i Pawłowski spokojnie złapał futbolówkę.

15'

Niezrozumienie w szeregach gospodarzy i w głupi sposób strata piłki.

14'

Groźny kontratak poznaniaków, ale Gutowski był faulowany. Widzew gra nerwowo w obronie...

13'

Strzał z dystansu w wykonaniu Poczobuta, ale ta próba była mocno niecelna.

12'

Nic nie zapowiadało bramki dla gości... Teraz widzewiacy nie mogą się załamać i muszą szybko wyrównać!

11'

Tomczyk pewnie pokonał Pawłowskiego z jedenastu metrów.

10'

GOOOOL 1:0 dla rezerw Lecha!

9'

Tanżyna fauluje rywala i ogląda jeszcze za to żółtą kartkę.

8'

Rzut karny dla rezerw Lecha!

7'

Pierwsza ofensywna akcja Lecha II i Skóraś zdołał wywalczyć korner.

6'

Gutowski fauluje rywala w okolicach środka boiska.

5'

Poznaniacy przy piłce, ale goście mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

4'

Kosakiewicz oddał strzał z dystansu, ale znów spokojnie broni bramkarz Lecha II.

3'

Kolejna akcja łodzian, tym razem na prawej flance, ale dośrodkowanie Kosakiewicza bez problemu wyłapuje Szymański.

2'

Piłka w rękach golkipera z Poznania.

1'

Pierwsza akcja gospodarzy i już mamy rzut rożny. Możdżeń w lewym narożniku.

1'

Gramy! Widzew rozpoczął.

Zawodnicy Widzewa i Lecha II już na murawie. Gospodarze zagrają w jednolitych białych trykotach, a goście w niebieskich strojach.

Piłkarze zeszli już do szatni. Pora na ostatnie narady i za kilka minut pierwszy gwizdek arbitra!

Obie ekipy są właśnie w trakcie rozgrzewki. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania. Aby przeczytać kliknij TUTAJ.

W panelu ze składami dostępne są już obie jedenastki. W Widzewie bez zmian, mecz rozpocznie dzisiaj dokładnie ten sam skład co starcie z Garbarnią Kraków.

W Widzewie pięciu piłkarzy musi uważać, aby nie obejrzeć w dzisiejszej rywalizacji żółtej kartki. Zagrożeni absencją w kolejnym meczu są: Bartłomiej Poczobut, Marcin Robak, Kornel Kordas, Łukasz Kosakiewicz i Konrad Gutowski.

Czerwono-Biało-Czerwonych czeka dzisiaj ciężki bój z niełatwym przeciwnikiem. Podopieczni trenera Rafała Ulatowskiego są niepokonani od dwunastu spotkań. W tym czasie poznaniacy zaliczyli jednak tylko cztery zwycięstwa i aż osiem remisów.

Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka podejmują dzisiaj na własnym obiekcie drugi zespół poznańskiego Lecha. Łodzianie mają zamiar zgarnąć trzy punkty i wygrać po raz pierwszy na swoim obiekcie od ponad pół roku. W osiągnięciu tego celu mają pomóc fani Widzewa, którzy powracają na al. Piłsudskiego.