Widzew Łódź - Legionovia Legionowo (NA ŻYWO/LIVE 13.06.20)

Widzew Łódź - Legionovia Legionowo (NA ŻYWO/LIVE 13.06.20) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie 25. kolejki  II ligi pomiędzy Widzewem Łódź, a Legionovią Legionowo.Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 19:10. Zapraszamy na relację na żywo!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

Tragedia w wykonaniu Widzewa. Łodzianie tracą dwie bramki w końcówce na własne życzenie po kardynalnych błędach w obronie. Tak nie może grać lider rozgrywek. Gdzie podział się słynny widzewski charakter?

90+6'

Koniec meczu.

90+6'

Znów do siatki trafia Podliński i to znów po strzale głową.

90+5'

GOOOL dla Legionovii!

90+4'

Widzew desperacko próbuje atakować rywali, ale nic z tego nie wychodzi.

90+3'

Kosakiewicz marnuje świetną okazję strzelając głową wprost w bramkarza...

90+2'

Przyjezdni przejmują futbolówkę i wyprowadzają kontratak. Na szczęście łodzianie po chwili przejęli piłkę.

90+1'

Interwencja jednego z obrońców i za chwilę będzie kolejny rzut rożny.

90+1'

Dobry strzał Wolsztyńskiego, ale Podleśny zdołał wybić na korner.

89'

Tragedia Widzewa! Podliński znakomicie wykorzystuje dokładne dośrodkowanie Koziary. WIELBŁĄD obrony łodzian!

88'

GOOOOL dla Legionovi!

87'

Rzut wolny dla przyjezdnych na prawym skrzydle.

86'

Kolejne niedokładne zagranie widzewiaka i przejmują goście.

85'

Kiepska końcówka w wykonaniu piłkarzy Widzewa, którzy mają problemy z dokładnymi zagraniami.

83'

Strzał Koprowskiego, ale golkiper łodzian pewnie chwycił piłkę.

82'

Legionovia zamknęła widzewiaków na własnej połowie i próbuje zbliżyć się do bramki Pawłowskiego.

81'

Zmiana w ekipie gości. Zaklika zmienia Kluskę.

80'

Wolsztyński przegrywa walkę o piłkę i goście próbują wyprowadzić szybką kontrę.

79'

Zmiana w Legionovii. Małek opuszcza murawę, a pojawia się na niej Będzieszak.

78'

Zaskakujący strzał z daleka w wykonaniu Bajdura, ale piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Pawłowskiego.

77'

Bajdur złapany na pozycji spalonej.

76'

Wrzutka Kosakiewicza wprost pod nogi obrońców.

75'

Prochownik wywalczył rzut rożny dla Widzewa.

74'

Kolejna zmiana w Widzewie. Turzyniecki zmienia Robaka.

72'

Zmiana w Widzewie. Prochownik zmienia kontuzjowanego Gutowskiego.

71'

Ostry faul na Gutowskim w okolicach koła środkowego i wydaje się, że niezbędna bedzia zmiana.

70'

Legionovia próbowała zaskoczyć szybkim atakiem, ale jeszcze szybciej piłkę przejęli łodzianie.

68'

Znakomita sytuacja dla Widzewa, ale ani Robak, ani Gutowski nie zdołali wpakować piłki do siatki.

67'

Wolsztyński próbował dryblować, ale po chwili stracił piłkę.

65'

Zmiana w Legionovii. Bajdur melduje się w miejsce Gancarczyka.

65'

Rzut rożny dla Widzewa i powinno być 2:0, ale Robak trafił w poprzeczkę po strzale głową!

65'

Zmiana w Widzewie. Radwański opuszcza plac gry, a pojawia się na nim Wolsztyński.

64'

Mocne uderzenie Koziary ze stojącej piłki, ale zawodnik z Legionowa trafił w mur.

63'

Żółta kartka dla Wołąkiewicza za nieprzepisowe przerwanie kontrataku rywali.

62'

Piłka po dośrodkowaniu Możdżenia ląduje na głowie jednego z obrońców Legionovii.

62'

Rzut rożny dla łodzian po akcji Ojamy na lewym skrzydle.

61'

Pierwsza zmiana także w Widzewie. Poczobut melduje się w miejsce Gąsiora.

61'

Choroś uderzał głową, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

60'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Podliński zmienia Trubehę.

60'

Rzut rożny dla Legionovii po serii błędów ze strony defensorów Widzewa.

59'

Fatalne zagranie Robaka do Gutowskiego, a zapowiadała się bardzo dobra okazja na zdobycie drugiej bramki..

58'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, ale Pawłowski dobrze wyszedł przed bramkę i przechwycił piłkę.

57'

Od kilku minut obie ekipy grają mocno niedokładnie, przez co tempo gry nieco siadło.

56'

Pawłowski wznawia grę od własnej bramki.

55'

Dobra wrzutka w pole karne, Podleśny minął się z piłką, ta trafiła do Gąsiora, ale pomocnik Widzewa zbyt długo zwlekał ze strzałem.

54'

Kordas leży na murawie i będzie rzut wolny dla Widzewa. Cały czas gospodarze są na lewym skrzydle.

53'

Łodzianie próbują szczęścia przeprowadzając akcję na lewej flance.

51'

Uderzenie w wykonaniu Kluski, ale była to próba mocno niecelna.

50'

Wołąkiewicz wybija piłkę na rzut rożny.

49'

Futbolówka krąży między zawodnikami gości, którzy próbują wciągnąć widzewiaków na swoją połowę.

48'

Ależ sytuacja dla Legionovii, znakomite dośrodkowanie na głowę Trubechy, ale ten trafia wprost w Pawłowskiego!

47'

Trwa walka o piłkę w środku pola.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Po pierwszej połowie Widzew prowadzi z Legionovią 1:0. Łodzianie przeważali przez większość czasu, ale nie mogą tracić koncentracji w drugiej części i grać czujnie w defensywie, bowiem goście pokazali, że są w stanie przeprowadzić groźne kontrataki.

45+2'

Koniec pierwszej części gry.

45+1'

Zagranie na dalszy słupek, ale piłkę zgarnął defensor Legionovii.

45+1'

Rzut wolny dla podopiecznych trenera Marcina Kaczmarka. Przy piłce Kosakiewicz i Możdżeń.

44'

Mocne uderzenie głową w wykonaniu Robaka, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

43'

Kontratak Legionovii, ale goście szybko się pogubili i łodzianie odzyskali piłkę.

42'

Strzał Ojamy, ale Podleśny zdołał odbić piłkę przed siebie. Szkoda, że w pobliżu nie było żadnego z widzewiaków, aby dobić futbolówkę.

41'

Choroś był bliski uderzenia piłki głową, ale ostatecznie minimalnie się z nią minął.

40'

Rzut wolny dla podopiecznych trenera Bogdana Jóźwiaka na lewej flance.

39'

Piłka krąży pod nogami stoperów z Legionowa, którzy nie kwapią się z przyśpieszeniem tempa gry.

38'

Radwański pomagał sobie ręką przy próbie opanowania piłki i z rzutu wolnego grę wznowią przyjezdni.

36'

Możdżeń zagrywa w kierunku pola karnego, ale to podanie przecina jeden z defensorów gości.

35'

Znakomity przechwyt Ojamy, zagranie do Radwańskiego i pomocnik Widzewa po strzale lewą nogą zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu.

35'

GOOOOL dla Widzewa! 1:0!

33'

Możdżeń oddał strzał, ale piłka trafiła w jednego z obrońców.

33'

Rzut wolny dla gospodarzy na lewej stronie. Będzie dobra okazja na kolejne dośrodkowanie.

32'

Rzut rożny dla gospodarzy. Dobre dośrodkowanie Możdżenia, ale trzech widzewiaków minęło się z piłką.

31'

Łodzianie rozgrywają na połowie rywala, ale brakuje im przyśpieszającego podania. Wszystkie te zagrania są czytelne.

29'

Legionovia zaczyna poczynać sobie coraz swobodniej na połowie Widzewa...

27'

Krótkie rozegranie, wycofanie piłki przed pole karne Widzewa, Maślanka oddał soczysty strzał z dystansu i... trafił w poprzeczkę!

26'

Rzut rożny dla gości po dobrej akcji Małka.

25'

Rzut rożny dla Widzewa. Możdżeń zagrywa w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie stworzył zagrożenia przed bramką rywali.

24'

Małek wygrywa walkę bark w bark z Kordasem i Legionovia wznawia grę wyrzutem z autu.

23'

Wysokie dośrodkowanie, ale żaden z piłkarzy z Legionowa nie przeciął podania. Bramkarz Widzewa wznawia dalekim wybiciem.

22'

Rzut wolny dla przyjezdnych. Daleko jednak jest do bramki Pawłowskiego.

21'

Podanie na wolne pole do Ojamy, ale Podleśny zdołał wyprzedzieć skrzydłowego Widzewa.

20'

Maślanka ukarany żółtą kartką za faul na Gąsiorze.

19'

Niebezpieczne zagranie w pole karne Widzewa, ale piłka na szczęście nie doszła do napastnika Legionovii.

18'

Ojamaa próbował grać na jeden kontakt, ale Estończyk stracił piłkę.

16'

Dobre zagranie Gutowskiego w pole karne, ale w ostatniej chwili zdołał je przeciąć obrońca.

15'

Za nami pierwszy kwadrans gry z wyraźną przewagą Widzewa. Brakuje tylko bramek!

13'

Podleśny zagrywa niedokładnie i o mały włoś Gutowski zdołałby przejąć futbolówkę, ale niestety łodzianie wznowią jedynie grę rzutem z autu.

12'

Gospodarze budują kolejny atak i próbują szybko przenieść się pod pole karne gości.

10'

Gąsior ostro faulowany na połowie Widzewa, ale obyło się bez kar indywidualnych.

8'

Akcja Legionovii na prawej stronie, ale goście szybko wycofali futbolówkę do swojego bramkarza.

7'

Tanżyna zagrywa bardzo niecelnie i piłka wychodzi na aut.

6'

Dobra akcja podopiecznych trenera Marcina Kaczmarka, ale przyjezdni zdołali się wybronić.

5'

Wołąkiewicz oddał strzał z dystansu, ale Podleśny zdołał spokojnie interweniować.

4'

Kontratak Legionovii, ale Gąsior przerwał groźną akcję.

3'

Piłka w posiadaniu łodzian, którzy starają się zaskoczyć rywali atakiem pozycyjnym.

2'

Wrzutka Możdżenia w pole karne, ale futbolówka nie trafiła do żadnego widzewiaka.

1'

Gramy! Spotkanie rozpoczęli łodzianie.

Piłkarze są już na murawie. Widzew zagra w czerwono-biało-czerwonych strojach, a Legionovia wystąpi w jednolitych białych trykotach.

Obie ekipy są w trakcie rozgrzewki. Za kilkanaście minut pierwszy gwizdek arbitra, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania. Aby ją przeczytać kliknij TUTAJ.

Bez zmian w pierwszej jedenastce Widzewa w porównaniu do spotkania ze Stalą Rzeszów.

Gdy obie ekipy spotkały się w poprzedniej rundzie w Legionowie, lepszy okazał się Widzew, który wygrał 2:0. Czy lider rozgrywek zdoła wygrać z Legionovią po raz drugi?

Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka w dwóch ostatnich spotkaniach zdobyli zaledwie jeden punkt. Dzisiaj ma się to zmienić i łodzianie w końcu mają powrócić na zwycięskie tory.

Czerwono-Biało-Czerwoni zmierzą się na własnym obiekcie z przedostatnią w ligowej stawce Legionovią Legionowo. Piłkarze Widzewa mają zamiar dzisiaj zgarnąć pierwszy komplet punktów po wznowieniu rozgrywek.