Widzew Łódź - Znicz Pruszków (NA ŻYWO/LIVE 25.07.20)

Widzew Łódź - Znicz Pruszków (NA ŻYWO/LIVE 25.07.20) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie 34. kolejki  II ligi pomiędzy Widzewem Łódź, a Zniczem Pruszków.Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 17:00. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę.

GKS zremisował 1:1 z Resovią, a to oznacza, że łodzianie meldują się w Fortuna 1 Lidze!

Widzew przegrał po bardzo kiepskiej grze. Wszyscy na stadionie czekają na zakończenie meczu w Katowicach...

90+5'

Koniec meczu.

90+4'

Zmiana w ekipie Znicza. Tabara pojawia się w miejsce Pyrki.

90+4'

Żółtą kartką ukarany został Kordas za faul na rywalu.

90+3'

Niestety, nic groźnego z tej akcji nie wyszło.

90+3'

Kordas faulowany na połowie Znicza. Będzie okazja na dośrodkowanie.

90+2'

Tanżyna miał przed sobą jedynie bramkarza, ale nie zdołał trafić do siatki.

90+1'

Żółta kartka dla Mąki za dyskusje z arbitrem. Skrzydłowy uważał, że rywal go faulował, ale sędzie był innego zdania.

89'

Żółta kartka dla trenera Kaczmarka za dyskusje z sędzią.

88'

Tanżyna wysoko nad bramką po uderzeniu głową.

87'

Rzut rożny dla łodzian. Może to będzie ta akcja?

86'

Robak minął się z piłką po wrzutce Mąki. Cały czas Widzewowi brakuje dokładności.

85'

Zmiana w ekipie gości. Za Czarnowskiego melduje się Faliszewski.

85'

Łodzianie biją głową w mur...

84'

Wrzutka Turzynieckiego, ale piłka wychodzi za linię końcową.

83'

Robak złapany na pozycji spalonej.

83'

Prochownik ładnie uderzył z ostrego kąta, ale zdołał obronić bramkarz Znicza.

82'

Główka Robaka, ale znów niecelnie. To powinna być bramka.

81'

Strzał z lewej nogi w wykonaniu Wolsztyńskiego, ale znów obrońca odbił piłkę.

80'

Wolsztyński zagrywał w pole karne, ale obrońca uprzedził Robaka.

79'

Strzał Prochownika, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

78'

Obyło się bez zagrożenia przed bramką Znicza.

78'

Rzut rożny dla łodzian.

77'

Mąka zagrywa w pole karne do Wosztyńskiego, ale napastnik traci futbolówkę.

76'

Dużo niedokładności po obu stronach.

74'

Zmiana w Widzewie. Prochownik melduje się w miejsce Gutowskiego.

74'

Znakomita szansa dla Widzewa po zagraniu Radwańskiego do Robaka, kapitan oddał strzał głową, ale piłkę wybił z linii pola karnego obrońca Znicza.

73'

Zagranie w pole karne do Gutowskiego, ale ten zamiast strzelać z pierwszej piłki to próbował podawać i niestety stracił futbolówkę.

71'

Tanżyna uderzył głową, ale źle trafił w piłkę i spokojnie złapał Misztal.

70'

Zmiana w łódzkiej drużynie. Mąka zmienił Ojamę.

70'

Strzał Czarnowskiego, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

70'

Ojamaa wszedł w drybling, ale stracił futbolówkę i okazję na kontratak mają przyjezdni.

69'

Widzew miał okazję na wyprowadzenie kontrataku, ale Gąsior zagrał pod nogi rywala.

68'

Rzut rożny dla Widzewa i do okazji strzeleckiej doszedł Robak, który próbował uderzyć głową. Niestety, była to próba niecelna.

67'

Gutowski miał okazję do strzału, ale próbował podawać do Robaka i to była zła decyzja. Piłka poza placem gry.

66'

Zmiana w Zniczu. Szymański pojawia się w miejsce Moskwika.

66'

Ojamaa próbował zagrać w pole karne, ale defensorzy z Pruszkowa przecięli to podanie.

65'

Radwański zagrywa wprost w ręce Misztala. Panowie, tak meczu nie wygracie...

64'

Zmiana w Widzewie. Gąsior zmienia Poczobuta,

62'

Wolsztyński uderzył wysoko nad bramką w bardzo dobrej sytuacji.

61'

Gutowski pomknął prawym skrzydłem i ... podał wprost w ręce bramkarza Znicza.

59'

Podopieczni trenera Kaczmarka długo rozgrywają piłkę, ale w ten sposób nie wygrają tego spotkania. Brakuje strzałów... może pora spróbować uderzyć z dystansu?

58'

Dośrodkowanie Turzynieckiego z prawej strony, ale obrońcy przejęli piłkę.

57'

Wolsztyński oddał mocny strzał, ale zdołał obronić Misztal.

57'

Robak uderzył, ale trafił w mur.

57'

Rzyt wolny dla Widzewa. Będzie dobra okazja na bezpośredni strzał.

56'

Radwański zagrał górą, ale żaden z widzewiaków nie zdołał oddać strzału.

55'

Drobnak został ukarany za interwencję na Gutowskim żółtą kartką.

55'

Rzut wolny dla łodzian praktycznie przed samą linią pola karnego. Radwański będzie szykował się do zagrania wzdłuż bramki.

54'

Wolsztyński próbował oddać strzał, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

53'

Zmiana także w Zniczu. Zjawiński schodzi, a wchodzi na murawę Tarnowski.

52'

Zmiana w Widzewie. Wolsztyński pojawia się w miejsce Możdżenia.

51'

Wolański daleko wybił, ale szybko przejęli przyjezdni.

50'

Strzał Zjawińskiego w ostantiej chwili zdołał zablokować Kordas. Będzie tylko rzut rożny.

49'

Nic groźnego nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

48'

Gutowski wywalczył rzut rożny po akcji na lewym skrzydle.

47'

47'

Zagranie do Robaka w pole karne Znicza, ale napastnika Widzewa zdołał uprzedzić Misztal.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Łodzianie prowadzą grę, starają się zagrozić bramce Znicza, ale w ich poczynaniach jest mnóstwo niedokładności. Goście nastawiają się na kontraktaki i jeden z nich znalazł dla nich szczęśliwe zakończenie w postaci bramki. Oby po zmianie stron Widzew zdołał odwrócić losy tego spotkania.

Widzew przegrywa po błędzie w obronie. Na pocieszenie dodamy tylko, że również na ten moment GKS Katowice przegrywa z Resovią Rzeszów. To oznacza, że Widzew wciąż jest na drugim miejscu.

45+3'

Koniec pierwszej części gry.

45+2'

Dobra wrzutka pomocnika Widzewa, ale Misztal zdołał wypiąstkować.

45+2'

Rzut wolny dla Widzewa. Przy piłce Radwański.

45+1'

Kontratak gospodarzy, ale Radwański zagrał źle i piłkę przejęli przyjezdni.

44'

Dośrodkowanie Kordasa, ale piłka trafia wprost na głowę Barana.

43'

Widzew zamknął gości na ich połowie, ale jak dotąd nic nie wychodzi z ataków łodzian.

42'

Kibice Widzewa zaczynają się coraz bardziej niecierpliwić...

41'

Radwański uderzył z ostrego kąta, ale zdołał obronić Misztal.

40'

Wrzutka Ojamy, ale jego podanie było zbyt lekkie.

39'

Dobre zachowanie Tanżyny w polu karnym, który zagrał wzdłuż bramki, ale to podanie przecięli obrońcy.

38'

Możdżeń wywalczył korner.

37'

Poczobut znalazł się w idealnej sytuacji, ale pomocnik Widzewa minimalnie się pomylił i piłka przeleciała obok słupka bramki Misztala.

35'

Tanżyna fauluje w polu karnym Znicza w walce o górną piłkę.

34'

Rzut rożny dla Widzewa.

33'

Kolejny groźny kontratak pruszkowian, ale łodzianie zdołali go przerwać.

32'

Powinno być 2:0 dla Znicza, ale Moskwik trafia tylko w poprzeczkę...

31'

Widzew rozgrywa na własnej połowie, ale brakuje przyśpieszenia akcji...

30'

Kiepskie zagranie i futbolówkę przejęli goście.

29'

Rzut wolny dla gospodarzy. Będzie okazja na dośrodkowanie w pole karne. Przy piłce Możdżeń.

28'

Rudol zaliczył stratę. Piłkę przejął Czarnowski i wyszedł sam na sam z Wolańskim. Piłkarz Znicza nie miał problemów z pokonaniem bramkarza Widzewa.

27'

GOOOL dla Znicza.

26'

Dobre zagranie na wolne pole do Ojamy, ale Estończyk nie zdołał przejąć futbolówki.

25'

Zjawiński powrócił już do gry. Wydaje się, że wszystko w porządku z jego zdrowiem.

24'

Jeden z zawodników Znicza leży na murawie i niezbędna będzie pomoc sztabu medycznego.

23'

Gutowski oddał strzał, ale piłka przeleciała obok słupka.

22'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale nic groźnego nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

21'

Wrzutka Ojamy z prawej strony, ale stoper rywali zdołał przeciąć to podanie. Łodzianie jednak cały czas przy piłce.

20'

Rudol faulował przy próbie oddania strzału i za chwilę grę wznowi Misztal.

19'

Rzut wolny dla łodzian. Przy piłce Możdżeń.

18'

Ależ okazja dla Widzewa! Znicz stracił piłkę w środku pola, przejął ją Radwański, chwilę później zagrał do Robaka, a ten do Możdżenia. Były gracz Lecha Poznań uderzył, ale Misztal zdołał obronić. To powinno być 1:0!

17'

Radwański uderzył z dystansu, ale była to próba mocno niecelna.

16'

Czerwono-Biało-Czerwoni budują atak, ale nic konkretnego z tego nie wychodzi.

15'

Turzyniecki zaliczył głupią stratę zagrywając na własnej połowie wprost pod nogi rywala.

14'

Rzut rożny dla Widzewa. Kordas zagrał w pole karne, ale bramkarz Znicza znów zdołał interweniować.

13'

Teraz Kordas próbował szczęścia za sprawą dośrodkowania z lewej flanki, ale piłka została wybita.

12'

Radwański dośrodkował w pole karne, ale futbolówkę z największą łatwością łapie Misztal.

11'

Gutowski naciskał na rywala i wywalczył rzut z autu.

10'

Spokojnie futbolówkę rozgrywają podopieczni trenera Marcina Kaczmarka. Szkoda tylko, że na własnej połowie.

9'

Znicz przy piłce, ale łodzianie grają czujnie w obronie.

7'

Płaskie uderzenie Moskwika, ale spokojnie broni Wolański.

6'

Widzewiacy cały czas prowadzą grę, ale w ich poczynaniach brakuje dokładności.

5'

Grę od bramki dalekim wybiciem wznawia Misztal.

4'

Ojamaa próbował zagrywać w pole karne, ale zagrał niecelnie.

3'

Gutowski zagrał wzdłuż pola karnego gości, ale żaden z jego kolegów nie przeciął tego podania.

2'

Możdżeń uderzył z dystansu, ale futbolówka napotkała po drodze obrońcę.

2'

Łodzianie spokojnie rozgrywają na własnej połowie.

1'

Gramy! Spotkanie rozpoczęli goście.

Obie ekipy są już na murawie. Gospodarze zagrają w czerwonych trykotach, a goście wystąpią w czarnych strojach.

Składy są już dostępne. W Widzewie wedle przewidywań dwie zmiany: Wolański za Pawłowskiego i Turzyniecki za Kosakiewicza.

Trwa właśnie rozgrzewka, niebawem przedstawimy obie jedenastki, ale zanim to - zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzą tego spotkania. Aby przejść do artykułu kliknij TUTAJ.

Znicz Pruszków nie jest faworytem tej rywalizacji, ale z pewnością goście będą walczyć o zwycięstwo, bowiem mają zaledwie dwa oczka przewagi nad strefą spadkową. Przy al. Piłsudskiego zapowiada się więc naprawdę ciekawe spotkanie. Przypominamy, że jesienne starcie obu ekip zwyciężył Widzew aż 6:0.

W ekipie gospodarzy nie wystąpi dzisiaj dwóch podstawowych zawodników, którzy muszą pauzować za kartki. Wojciecha Pawłowskiego i Łukasza Kosakiewicza zastąpią w składzie najpewniej Patryk Wolański i Łukasz Turzyniecki.

Przed łodzianami ostatnia kolejka rundy zasadniczej II ligi. Widzew jeśli wygra dzisiaj ze Zniczem to zapewni sobie bezpośredni awans do Fortuna 1 Ligi. W przypadku, gdy podopieczni trenera Marcina Kaczmarka przegrają, a GKS Katowice wygra, to Czerwono-Biało-Czerwoni będą grali w barażach.