Reklama

Reklama

Widzew Łódź. Prezes i wiceprezes złożyli rezygnacje ze swoich stanowisk!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Widzew Łódź. Prezes i wiceprezes złożyli rezygnacje ze swoich stanowisk! - Zdjęcie główne

Widzew Łódź. Prezes i wiceprezes złożyli rezygnację ze swoich stanowisk!

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Piotr Szor, który pełni obowiązki prezesa zarządu Widzewa Łódź SA oraz wiceprezes, Michał Rydz złożyli rezygnacje ze swoich stanowisk. Decyzja spowodowana jest zmianami właścicielskimi w klubie z al. Piłsudskiego 138 w Łodzi. 

Reklama

Widzew Łódź informuje o rezygnacji zarządu

Widzew Łódź opublikował dziś tj. 16 czerwca 2021 roku komunikat, w którym poinformował, że rezygnacje ze swoich stanowisk złożyli p.o prezesa Widzewa Łódź Piotr Szor i będący od kilku miesięcy wiceprezesem, Michał Rydz. Z końcem dnia 16 czerwca nie będą oni już pełnili swoich dotychczasowych funkcji. 

Decyzja zarządu związana jest ze zmianami właścicielskimi w spółce. Przypomnijmy, że zielone światło na pozyskanie większości udziałów w Widzewie dostał niedawno Tomasz Stamirowski i to od niego będzie teraz zależało, czy Piotr Szor i Michał Rydz będą dalej pracowali przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi. 

Widzew Łódź czeka teraz nowe rozdanie kart w zarządzie, od którego zależeć będzie przyszłość czterokrotnego mistrza Polski. 

Polecamy: Widzew Łódź wygrywa na zakończenie sezonu. Czas pożegnania Marcina Robaka [zdjęcia]

Tomasz Stamirowski - nowy szef Widzewa Łódź

13 czerwca na Walnym Zgromadzeniu Członków Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź podjęto decyzję o upoważnieniu zarządu do zawarcia umowy z Tomaszem Stamirowskim, który oznajmił, że zamierza wpompować sporą ilości pieniędzy w łódzki klub. 

Właśnie od niego zależeć będą teraz kluczowe decyzje w sprawie przyszłości Widzewa Łódź. Czy będzie ona świetlana pod wodzą Tomasza Stamirowskiego? Na to liczą czerwono-biało-czerwoni fani. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy