Teraz
+5°
Główna
Najnowsze
Logowanie
03:00
06:00
+6°
Odwilż w Łódzkiem. Woda wdarła się na ulice i podwórka
To zdjęcie poruszyło internet
Solidnie powiało! Skutki wichur w Łódzkiem [FOTO]
Strażacy gasili pożar instalacji petrochemicznej
Podwójna tragedia w Łódzkiem
Groźnie w Ksawerowie. Pięć osób trafiło do szpitala!
Strażacy na off-roadzie Osiem jednostek zawodowej i ochotniczej straży pożarnej z powiatu brzezińskiego, w województwie łódzkim, wzięło udział w nietypowych manewrach. Kierowcy z załogami ćwiczyli jazdę w trudnym terenie. (...)
Nowy sprzęt dla strażaków Dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej wzbogaciły się o nowy sprzęt, który posłuży do gaszenia pożarów i ratowania ofiar wypadków. OSP Łódź-Nowosolna zakupiła specjalistyczne narzędzia, a OSP Andrespol otrzymała nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. (...)
Niebezpiecznie w powiecie pabianickim. Wszystko przez piec piekarniczy Do groźnej sytuacji doszło w poniedziałek (3 lutego) po godz. 15 w jednej z piekarni w Dobroniu Dużym (powiat pabianicki). (...)
Dzieci podtrute czadem! W mieszkaniu nie było wentylacji Do groźnego zdarzenia doszło w środę (22 stycznia) o świcie w jednej z miejscowości Łódzkiego. (...)