Reklama

Reklama

4. Parada Seniorów SREBRNA FIESTA już wkrótce! [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

4. Parada Seniorów SREBRNA FIESTA już wkrótce! [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź DJ Wika, a więc najstarsza w Polsce DJ’ka, ponadto szczudlarze, mażoretki, tancerze i bębniarze na 4. Paradzie Seniorów "Srebrna Fiesta".

Reklama

Srebrna Fiesta Seniorów

Wydarzenie stanowi część kampanii "60+ Czas na kulturę", której celem jest przełamywanie stereotypów na temat osób w wieku emerytalnym i zachęcenie Seniorów do korzystania z oferty kulturalnej miasta.
Dom Handlowy "Magda" kojarzy się łodzianom nie tylko z pierwszym Mc'Donaldem, ale również właśnie z Paradą Seniorów. Od czterech lat z placu przy ulicy Piotrkowskiej 32 seniorzy wyruszają w kolorowej paradzie. W najbliższy piątek, 6 września o godz. 12 odbędzie się kolejna łódzka Parada Seniorów. Gwiazdą wydarzenia tym razem będzie DJ Wika, najstarsza w Polsce DJ’ka, a seniorom towarzyszyć będzie mobilna platforma muzyczna, mażoretki, tancerze, szczudlarze i bębniarze.

-To co mnie ogromnie cieszy, że z roku na rok jest coraz więcej uczestników i uczestniczek, którzy przekazują nam dużo radości i niebywałej energii. Energii, której nie jeden młody człowiek może Seniorom pozazdrościć - mówi Krzysztof Piątkowski, wiceprezydent Łodzi.

Całość rozmowy z wiceprezydentem Krzysztofem Piątkowskim i Agatą Dawidowicz, dyrektorką Ośrodka Kultury Górna można obejrzeć tutaj:

Zbiórka uczestników parady od godz. 11:30 przy ul. Piotrkowskiej 30. Mile widziane transparenty i tematyczne przebrania. Dla uczestników przygotowane są prezenty-niespodzianki.

Impreza możliwa jest dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu instytucji: Poleski Ośrodek Sztuki, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Bałucki Ośrodek Kultury, Widzewskie Domy Kultury, Centrum Kultury Młodych. Projekt "60+ Czas na Kulturę" został dofinansowany przez Urząd Miasta Łodzi.

Operatorem kampanii ,,60+Czas na Kulturę" jest Ośrodek Kultury Górna w Łodzi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy