Decyzje po 1 lipca
Od 1 lipca Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpocznie wysyłkę decyzji w sprawie przyznania lub odmowy renty wdowiej. Moment otrzymania decyzji nie będzie tożsamy z wypłatą środków. Może się zdarzyć, że część wnioskodawców otrzyma pieniądze przed otrzymaniem decyzji.
- Renty wdowie będą wypłacane przez ZUS od 1 lipca br. w dotychczasowych terminach wypłaty świadczeń emerytalno-rentowych, czyli 1-go, 6-go, 10-go, 15-go, 20-go i 25-go dnia miesiąca
- mówi Monika Kiełczyńska, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS województwa łódzkiego.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.