Reklama

Reklama

Aquapark Fala wznawia działalność. Nowe atrakcje, w tym zjeżdżalnie z imponującymi trasami zjazdu

Opublikowano: pt, 26 cze 2020 02:22
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Aquapark FALA był jednym z pierwszych parków wodnych w Polsce, który podjął decyzję o zawieszeniu działalności z uwagi na rozprzestrzeniający się wirus COVID-19. Po ponad trzymiesięcznej przerwie, od dziś wznawia działalność.

Pierwszy dzień funkcjonowania Aquaparku po przerwie to również koniec roku szkolnego 2019/2020 i promocja „Dzień Prymusa na FALI”. Każdy uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej, który 26 czerwca pojawi się z ważną legitymacją szkolną oraz świadectwem z czerwonym paskiem (w przypadku klas I-III szkoły podstawowej może to być nagroda) będzie mógł skorzystać z promocyjnych biletów na Strefę Basenową: 1-godzinnego w cenie 1,00 zł lub 2-godzinnego w cenie 2,00 zł.

 !reklama!

Nowości na Fali

W zbliżającym się sezonie letnim 2020 Aquapark wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Falowiczów w zakresie usprawniania obsługi i w wakacje zostaną uruchomione kasy letnie. Korzystanie z nowego wejścia na FALĘ będzie jednoznaczne nie tylko z rezygnacją z szafki na rzeczy, ale i rabatem w wysokości 2 zł od obowiązującej ceny każdego biletu. W pobliżu kas powstaną przebieralnie na świeżym powietrzu oraz dodatkowe punkty sanitarne, a także nowa piaskownica dla najmłodszych. Dla zainteresowanych dostępne będą szafki depozytowe, gdzie będzie można przechować najbardziej wartościowe rzeczy.

Największą metamorfozę w wewnętrznej Strefie Basenowej przeszedł Bar Mokry, który po przesunięciu przeszklonych witryn oddzielających go od hali z basenem z falą, został powiększony prawie dwukrotnie. Ponad 85 mkw. dodatkowej przestrzeni wraz z wydzieloną salą idealną do organizacji np. dziecięcych urodzin zwiększy komfort Klientów.

Metamorfozę przeszedł również punkt z potrawami z grilla oraz powstały dwa nowe mini-bary (w pobliżu Plaży dla Naturystów oraz przy zewnętrznym basenie sportowym).

Budowa nowej zjeżdżalni

Trwa budowa nowej wieży zjeżdżalni z czterema imponującymi trasami zjazdu. Na przełomie czerwca i lipca będzie można skorzystać z trzech zjeżdżalni pontonowych oraz zjeżdżalni, której start odbywa się w kapsule z zapadnią w podłodze.

Strefa saun

Jest też nowa aranżacja szatni saunowej, którą ozdobi mural imitujący środek dżungli, a także nowe pomieszczenie szatni wraz z szafkami i dwoma kabinami przebieralni. Będą też nowe dodatkowe prysznice (których pojawi się 6), a także nastąpiła wymiana podłoża w saunach zewnętrznych. Dzięki tej zmianie będzie można przeprowadzać seanse typu ruska bania w największej saunie fińskiej, która może pomieścić ok. 70 osób.

Zgodnie z wytycznymi rządowymi każdy Falowicz zobowiązany jest do utrzymywania bezpiecznej odległości 2 m odstępu na terenie całego obiektu, a także noszenia osłony ust i nosa od momentu wejścia do Aquaparku aż do czasu przebrania się w strój kąpielowy oraz od czasu przebrania się w ubrania codzienne aż do wyjścia z Aquaparku po zakończonej zabawie.

W przypadku Aquaparku FALA maksymalną liczbą osób mogącą przebywać na terenie obiektu w jednym czasie jest 1 284, co umożliwia przyjęcie wszystkich chętnych. Należy jednak pamiętać, iż wytyczne przedstawione przez rząd zobowiązują do równoczesnego przebywania na torze pływackim wyłącznie 4 osób, z jacuzii i wanien solankowych korzystać można pojedynczo lub wraz ze współmieszkańcami, a w każdej saunie obowiązuje limit 50% maksymalnego obłożenia.

Od 29 czerwca br. startują także półkolonie w Aquaparku Fala. W ramach zajęć istnieje możliwość m.in. wyrobienia kart: Karty - już pływam, Karty pływackiej i Specjalnej karty pływackiej.

Źródło: Aquapark Fala

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.