Reklama

Reklama

Co na powrót łódzkiej publiczności szykuje kino Bodo i Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych? „Bodo na życzenie” i wiele innych atrakcji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Kolejne dwa łódzkie ośrodki kultury zgłaszają gotowość na przyjęcie widzów. W kinie Bodo publiczność zobaczy wiele ciekawych propozycji filmowych od Gutek Film. Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych rusza z programem aktywności poświęconych zarówno młodszym, jak i starszym łodzianom.

Reklama

Co znalazło się w repertuarze łódzkiego kina Bodo? Akcja „Bodo na życzenie”

!reklama!

W programie pokazów kina Bodo znajdziemy propozycje od najbardziej arthouse’owego dystrybutora kinowego w Polsce, czyli Gutek Film. Widzowie będą mogli wybrać się na pokaz „Szarlatana” w reżyserii Agnieszki Holland czy „Arab Blues” nakręcony przez Manele Labidi.

Widzowie, którzy z różnych względów nie mogą przyjść do kina, wciąż mogą zapoznawać się z filmami za pomocą platformy www.mojeekino.pl, gdzie (jak zapowiada Bodo) w najbliższym, walentynkowym tygodniu zostana umieszczone propozycje, które uświetnią obchody tego święta.

Pojawiła się nowa możliwość – w Bodo można zobaczyć film na życzenie. Kino podkreśla, że Sala Kieszonkowa nie działa zgodnie z regularnym repertuarem, ale można nadal oglądać w niej filmy z kinowego repertuaru. Tę akcję nazwano „Bodo na życzenie” – wystarczy przyjść do kina w godzinach jego pracy (solo lub w parze) kupić bilet i wybrać z repertuaru dowolny film.

Kino Bodo zachęca również widzów do wsparcia 9. Edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animasji O!PLA.

W Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych propozycje dla młodszych i starszych łodzian

W walentynki na Facebooku AOIA w ramach projektu „Rozmawialnia” zostanie udostępniony zapis wspomnień Pana Janusza Kwiatkowskiego, który przybliży historię Parku im. H. Sienkiewicza w Łodzi. Projekt rozpoczął się w lutym zeszłego roku i jest kierowany do seniorów z Domów Dziennego Pobytu przy ul. Piotrkowskiej i Fabrycznej.

„Biblioteka Miejsc Urokliwych” to nowy cykl spotkań w ramach działań Centrum Aktywnego Seniora. Ponieważ podróżowanie w aktualnej sytuacji jest utrudnione, AOIA zabiera widzów w inną podróż - poprzez przeżycia, doświadczenia i wspomnienia osób kochających wyprawy. W ramach przedsięwzięcia nawiązano kontakt z seniorami, którzy zechcieli podzielić się swoimi relacjami z podróży. Za nami wycieczka po południowej Szwecji – przed nami - Petersburg, Albania, Czarnogóra, Buenos Aires oraz Włochy.

W ofercie AOIA znalazły się również twórcze warsztaty online kierowane do ósmoklasistów i uczniów pierwszych klas liceum. Podczas zajęć uczestnicy będą rozwijać umiejętności z zakresu twórczego i kreatywnego pisania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy