Reklama

Reklama

Cospotowicze - ludzie sukcesu: Vortune Equity [WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Kojarzenie klientów poszukujących alternatywnych, zyskownych, ale i bezpiecznych form lokowania aktywów z dynamicznymi przedsiębiorcami szukającymi inwestorów - to zadanie dla ekipy Vortune Equity - cospotowiczów, ludzi sukcesu.

Dziś lokaty bankowe przegrywają z inflacją, a fundusze inwestycyjne uzależnione są od koronawirusowej huśtawki na giełdach. Gdzie znaleźć równowagę między interesami klientów chcących ulokować aktywa w bezpiecznych inwestycjach, a interesami przedsiębiorców szukających inwestorów gotowych dokapitalizować przedsiębiorstwa? Odpowiedź jest prosta: w Vortune Equity.

Największym wyzwaniem ostatnich lat ciężkiej pracy w Vortune Equity była edukacja klienta. Chodziło przede wszystkim o to, by uświadomić mu, jakie produkty obecne na rynku finansowym są optymalne wobec jego potrzeb i możliwości. Gdzie można bezpiecznie, ale też zyskownie zainwestować i jak reagować na zmieniającą się sytuację rynkową.

Zapotrzebowanie na kapitał inwestycyjny jest coraz większy. Pozyskiwanie funduszy dla stale rosnącej liczby zainteresowanych przedsiębiorców to zadanie Vortune Equity. Tu jednak trzeba wykazać się dużym portfelem chętnych do inwestycji. Wiele więc zależy od dotychczasowych sukcesów w relacjach z wieloletnimi klientami i budowania wzajemnego zaufania. Dzięki dużemu doświadczeniu i umiejętności kojarzenia dwóch stron interesu Vortune Equity powiększa grono zadowolonych klientów po obu stronach.

Budowaniu relacji sprzyja także lokalizacja firmy, która swoje biuro ulokowała w CoSpot Zachodnia 70. W zróżnicowanej i dynamicznej społeczności cospotowiczów, gdzie na kilku piętrach funkcjonuje wiele firm z różnorodnych branż, codziennie nadarza się mnóstwo okazji do budowania nowych relacji. Jednocześnie miejsce to przyciąga klientów z zewnątrz doceniających nie tylko profesjonalizm ekspertów Vortune Equity, ale także dobrą kawę, niecodzienny design czy zwyczajny uśmiech innych członków cospotowej społeczności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy