Reklama

Reklama

Cyrk Zalewski w Łodzi. Wygraj zaproszenia na wyjątkowy spektakl [konkurs TuŁódź]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Cyrk Zalewski w Łodzi. Wygraj zaproszenia na wyjątkowy spektakl [konkurs TuŁódź] - Zdjęcie główne

Cyrk Zalewski w Łodzi. Wygraj zaproszenia na wyjątkowy spektakl (fot. mat. prasowe)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Cyrk Zalewski powrócił na trasę z najnowszym programem! Ze swoim tournée po dzielnicach Łodzi wystąpi w dniach 22 – 30 sierpnia. Przed mieszkańcami miasta 9 spektakli. Pierwszy już w najbliższą niedzielę. Przeczytajcie koniecznie, co zrobić, by wygrać zaproszenie i zobaczyć występ na żywo.

Reklama

Cyrk Zalewski w Łodzi. Wielki powrót z nowym show

Najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce powraca do Łodzi z wyjątkowym show zaadresowanym dla widzów od 3 do 103 lat. 

!reklama!

W niedzielę (22 sierpnia) odbędą się dwa - blisko dwugodzinne spektakle, zaś w poniedziałek i wtorek (23 i 24 sierpnia) po jednym spektaklu. Cyrkowy namiot stanie kolejno w dzielnicach: Łódź – Chojny, Łódź – Widzew, Łódź – Teofilów i przy Stadionie Start Łódź. Program przedstawienia został skonstruowany tak, aby świetne bawiły się nim trzy pokolenia widzów: dzieci, rodzice i dziadkowie. 

- Tęskniliśmy za naszymi widzami. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową aktywność, 8 miesięcy przerwy to bardzo długi czas. Nie zmarnowaliśmy go  - nowa perspektywa spojrzenia na naszą sztukę, godziny prób, wiele przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem Polaków. Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu  Cyrku Zalewski. 

Jak zapewnia, spektakl zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. Cyrkowi akrobaci i sztukmistrze udowodnią w nim, że ograniczenia ludzkiego ciała nie istnieją, a iluzjonistyczne pokazy zatrą granicę między magią a rzeczywistością…. Widzów podczas całego spektaklu będzie zabawiał - znany z polskich i międzynarodowych aren, nagradzany na prestiżowych festiwalach cyrkowych - klaun RiCO. 

Blisko dwugodzinne show to niewiarygodne numery, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, mrożące krew w żyłach pokazy i najprawdziwsza magia. 

Pod namiotem Cyrku Zalewski wystąpią artyści z Łotwy, Polski, Ukrainy, Chile, Argentyny, Brazylii. Zalewscy od wielu lat bardzo mocno wspierają także młode pokolenie polskich artystów cyrkowych, w tym roku pod kopułą swojego namiotu ponownie będą prezentować artystów - absolwentów Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Kiedy: 

22 sierpnia (niedziela) , godz. 13.00 i 16.00 

Gdzie: Łódź - Chojny

ul. Jutrzenki

Kiedy:

23 sierpnia (poniedziałek), godz. 17.30

Gdzie: Łódź – Widzew

ul. Lodowa/Maciejewskiego

Kiedy:

24 sierpnia (wtorek), godz. 17.30

Gdzie: Łodź – Teofilów

ul. Wiernej Rzeki (obok pływalni Wodny raj) 

Kiedy:

28 sierpnia (sobota), godz. 14.00 i 17.00

29 sierpnia (niedziel), godz. 13.00 i 16.00

Gdzie: Stadion Start Łódź

Ul. Włókniarzy/Św. Teresy

Kiedy:

30 sierpnia (poniedziałek), godz. 17.30

Gdzie: Stadion Start Łódź

Ul. Włókniarzy/Św. Teresy

Polecamy: Restauracje Łódź. TOP 10 restauracji na Piotrkowskiej. Sprawdź, które lokale są najlepsze [galeria]

Cyrk Zalewski w Łodzi. Wygraj zaproszenie na niedzielny spektakl

Pierwszy spektakl w ramach łódzkiego tournée Cyrku Zalewski już w niedzielę 22 sierpnia o godz. 13:00 na ul. Jutrzenki. Mamy dla Was 4 zaproszenia na to wydarzenie. Jedno zaproszenie uprawnia do wejścia osobę dorosłą wraz z dzieckiem do 15 lat.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu, a pytanie konkursowe znajdziecie na naszym Facebooku!

Regulamin konkursu TuŁódź
REGULAMIN

Konkurs "Bilety Cyrk Zalewski"

§ 1

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu "Bilety Cyrk Zalewski", zwanego dalej „Konkursem”, jest portal TuŁódź, adres: 90-403 Łódź ul. Zachodnia 70, zwany dalej „Organizatorem”.

2. Konkurs trwa od daty ogłoszenia do 20 sierpnia 2021 r. do godziny 23:59 na profilu TuŁódź na Facebooku.

3. Celem Konkursu jest obdarowanie łodzian zaproszeniami na spektakl Cyrku Zalewski.

§ 2

Uczestnictwo w Konkursie

1. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie o pełnej zdolności do czynności prawnych.

2. Każdy biorący udział w Konkursie może zostać nagrodzony tylko jeden raz.

3. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

4. Wzięcie udziału w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją jego Regulaminu.

§ 3

Zasady udziału w Konkursie

1. Zasady konkursu są proste, Aby wziąć udział w konkursie należy: zostawić reakcję „❤️" pod postem na Fb, udostępnić go na swoim Fb, odpowiedzieć w komentarzu na pytanie konkursowe: „Ile spektakli Cyrku Zalewski odbędzie się w Łodzi w dniach 22-30 sierpnia?”

2. Nagrodami ze zdjęcia obdarujemy cztery pierwsze osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. 21 sierpnia zwyciężczynie i zwycięzców poinformujemy o wygranej poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. Jeden uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w konkursie.

2. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez portal TuŁódź na Facebook’u w prywatnych wiadomościach zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

3. Nagrodą w Konkursie są w sumie cztery zaproszenia na pierwszy niedzielny spektakl Cyrku Zalewski w Łodzi.

4. Nagrody są do odbioru w kasie cyrku, w której laureaci podają swoje nazwisko. W przypadku nieodebrania nagrody do dnia 22 sierpnia 2021 roku, zwycięzca traci do niej prawo.

6. Organizator nie bierze odpowiedzialności za brak możliwości:

a. przekazania nagrody z powodu podania przez uczestnika błędnych danych osobowych, zmiany danych osobowych uczestnika, o której Organizatorzy nie zostali poinformowani

b. poinformowania uczestników o nagrodach i sposobach ich wydania z przyczyn niezależnych od Organizatora.

§ 4

Postanowienia końcowe

1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji, na każdym etapie trwania Konkursu, uczestników postępujących w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.

2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym zakresie pod warunkiem, że nie naruszy to praw nabytych uczestników Konkursu. W takim przypadku zmieniony regulamin zostanie zamieszczony na stronie tulodz.pl.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny w siedzibie redakcji TuŁódź adres: 90-403 Łódź ul. Zachodnia 70 oraz na stronie internetowej tulodz.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy