Reklama

Dlaczego warto zamieszkać w Łodzi? Odpowiedź już niebawem!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Dlaczego warto zamieszkać w Łodzi?  Odpowiedź już niebawem! - Zdjęcie główne

Konferencja mieszkaniowa – „Warto zamieszkać w Łodzi!” | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Już 5 kwietnia br. odbędzie się największa tegoroczna konferencja mieszkaniowa – „Warto zamieszkać w Łodzi!” – dedykowana inwestorom i deweloperom, realizującym inwestycje mieszkaniowe w stolicy województwa łódzkiego. Podczas wydarzenia omówiona zostanie m.in. sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości oraz wyzwania jakie przed nim stoją. Wydarzenie organizuje portal RynekPierwotny.pl pod patronatem Prezydent Miasta Łodzi - Hanny Zdanowskiej.

Miasto z potencjałem 

Łódź w ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans. Wszystko na skutek ogromnych inwestycji, jakie miasto przeprowadziło w takich obszarach jak infrastruktura, komunikacja miejska czy rynek mieszkaniowy. W szczególności ten ostatni rozwijał się bardzo dynamicznie, zwracając na siebie uwagę coraz większej liczby inwestorów i osób poszukujących lokalu na własność. Wraz ze zmianami pojawiły się również nowe potrzeby mieszkańców oraz przedsiębiorców. Jak miasto oraz deweloperzy przygotowują się na wyzwania, czekające na nich w najbliższej przyszłości? Jak będzie wyglądał dalszy rozwój tkanki miejskiej w Łodzi? Między innymi na te pytania postarają się odpowiedzieć uczestnicy organizowanej konferencji.

Największa konferencja mieszkaniowa w Łodzi w 2022 roku

Eksperci branży nieruchomości, wykładowcy Uniwersytetu Łódzkiego, deweloperzy, a także przedstawiciele Urzędu Miasta Łódź będą dyskutować o sytuacji na lokalnym rynku mieszkaniowym, o rozwoju miasta, największych inwestycjach czy rynku pracy. Uczestnicy wydarzenia poznają zalety mieszkania w stolicy województwa łódzkiego i specyfikę tutejszej mieszkaniówki.

Swój głos w dyskusji zabierze Wiceprezydent Łodzi Adam Pustelnik, który opowie o perspektywach rozwoju miasta jako miejsca przyjaznego do życia. Z kolei Jarosław Jędrzyński, ekspert portalu RynekPierwotny.pl zaprezentuje raport „Łódzki Rynek Mieszkaniowy 2019-2021”, przedstawiając najważniejsze zmiany jakie zaszły na łódzkim rynku nieruchomości w ciągu ostatnich lat.

Uczestnicy wydarzenia będą także mieli okazję do wymiany opinii i rozmowy. Marek Wielgo, ekspert branży mieszkaniowej, poprowadzi panel dyskusyjny „Dlaczego warto zamieszkać w Łodzi”? W rozmowie wezmą udział: Adam Brzostowski  – Dyrektor Działu Rozwoju UM Łodzi, Michał Styś  – Prezes Zarządu OPG i Wiceprezes Zarządu PZFD oddział Łódź, dr Michał Sobczak z Katedry Inwestycji i Nieruchomości UŁ, a także Agnieszka Mikulska – Senior Consultant, CBRE.

Zwieńczeniem konferencji będzie panel „Projekty miastotwórcze – Mixed-use”, w którym zabiorą głos: Beata Konieczniak  – Z-ca Dyrektora Biura Architekta Miasta Łódź, Rafał Michaś  – Dział Rozwoju Inwestycji OPG, Dawid Wrona  – Dyrektor Sprzedaży i Obsługi klienta ECHO Investment, Anna Celichowska – Członek Zarządu, Dyrektor ds. Komercjalizacji Virako. Całość poprowadzi Krzysztof Cipiur  – Partner, head of Capital Markets Knight Frank. Dyskusja dotyczyć będzie między innymi popularności inwestycji mixed-use, łączących różne funkcje i odpowiadających na potrzeby mieszkańców.

Start już niebawem 

Konferencja odbędzie się 5 kwietnia 2022 r. w artystycznych przestrzeniach dawnego Monopolu Wódczanego  - Scena Monopolis przy ul. Kopcińskiego 62a w Łodzi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.30 od rejestracji uczestników i porannej kawy. Natomiast część oficjalna nastąpi o godzinie 10.00. 

Patronat honorowy i medialny nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Łódź - Hanna Zdanowska oraz portal TuLodz.pl.

Szczegółowe informacje na temat konferencji są dostępne na https://wartozamieszkacwlodzi.pl

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy