Reklama

Reklama

Dynamiczny rozwój programu „Młodzi w Łodzi”. Mobilna karta rabatowa oraz chatbot. Sprawdź!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dynamiczny rozwój programu „Młodzi w Łodzi”. Mobilna karta rabatowa oraz chatbot. Sprawdź! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Program Młodzi w Łodzi rozwija się proponując nowe inicjatywy, budując relacje z nowymi partnerami, pracodawcami oraz studentami, którym jest dedykowany.

Reklama

!reklama! 

W tej chwili w ramach Młodzi w Łodzi regularnie współpracuje ok. 300 partnerów oraz 600 pracodawców zaangażowanych w projekt praktyk i staży. W ubiegłym tygodniu zakończyła się rekrutacja do wakacyjnego programu stażowego, w której wzięło udział 5 000 studentów.

Według ostatnich badań ankietowych, 83% łódzkich studentów deklaruje znajomość programu Młodzi w Łodzi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców Programu, Karta rabatowa Młodzi w Łodzi jest już dostępna w aplikacji mobilnej.

Ponad 21 tys. wydanych dotychczas analogowych Kart, zachowuje swoją ważność do końca 2020 roku. Po tym czasie wszyscy aktualni i nowi użytkownicy mogą z niej korzystać tylko w Aplikacji. Karta jest dla wszystkich studentów łódzkich szkół wyższych.

W ramach tej inicjatywy współpracuje z Miastem ponad 100 Partnerów, firmy usługowe i produkcyjne, których oferta została skatalogowana w 10 kategoriach. Lista Partnerów jest cały czas otwarta.

Więcej szczegółowych informacji na temat Karty dostępnych jest na stronie: www.mlodziwlodzi.pl i w najnowszym produkcie: chatbocie Młodzi w Łodzi.

Chatbot na fanpage Młodzi w Łodzi na Facebooku to efekt współpracy Miasta z lokalną firmą Bot4Business Sp. z o.o., która pro bono wspólnie z zespołem Młodzi w Łodzi opracowała narzędzie komunikacji ze studentami.

Chatbot ma stanowić skuteczne narzędzie wspierające komunikację z 22- tysiącami fanów programu Młodzi w Łodzi na Facebooku.

Chatbot na fanpage Młodzi w Łodzi na Facebooku >>>

Źródło: Biura Programu „Młodzi w Łodzi”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy