Reklama

Reklama

Gdzie wykorzystać bony turystyczne w Łodzi? Dostępnych ponad 100 ofert

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gdzie wykorzystać bony turystyczne w Łodzi? Dostępnych ponad 100 ofert - Zdjęcie główne

Gdzie wykorzystać bony turystyczne w Łodzi? Dostępnych ponad 100 ofert (fot. mat. prasowe)|Wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Polski Bon Turystyczny to rządowa forma wsparcia dla polskich rodzin w sytuacji kryzysu związanego z pandemią COVID-19. W Łodzi i okolicach można wykorzystać go w bardzo wielu miejscach. Jakich?

Reklama

Polski Bon Turystyczny to jednorazowe 500 zł na każde dziecko do 18 roku  życia. Dzieciom z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje uzupełnienie świadczenia o kolejne 500 zł. Bon ma formę elektroniczną i aby z niego skorzystać należy go najpierw aktywować. Czas na wykorzystanie bonu upływa w marcu 2020 roku. Nie można go spieniężyć ani przelać na inne środki płatnicze.

!reklama!

W trakcie konferencji prasowej Tomasz Koralewski, Prezes Zarządu Łódzkiej Organizacji Turystycznej przedstawił szczegóły dotyczące wykorzystania bonów w Łodzi i regionie.

Praktycznie od razu po opublikowaniu przez POT i ZUS listy obiektów i biur przyjmujących bon turystyczny, podjęliśmy decyzję aby na portalu turystycznym www.lodz.travel na bieżąco pokazywać te produkty, które można zakupić w Łodzi. W komunikacji używamy nazw handlowych, aby ułatwić turystom korzystanie z oferty. Dzięki współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i Miastem Łódź już za moment ruszymy z promocją tego działu wśród polskich turystów, zachęcając do wypadu turystycznego do Łodzi z wykorzystaniem wsparcia finansowego jakim jest bon turystyczny – powiedział Prezes Zarządu Łódzkiej Organizacji Turystycznej.

Bon można wykorzystać na nocleg np. w hotelu czy pensjonacie oraz zrealizować podczas wycieczki lub kolonii organizowanych przez biuro podróży lub organizację pożytku publicznego.

Wziąwszy pod uwagę oferty zaproponowane przez: obiekty noclegowe na terenie Łodzi, biura podróży posiadające Łódź w programach swoich imprez oraz biura podróży działające na terenie Łodzi, w bazie zarejestrowano łącznie ponad 100 podmiotów. Łódzka Organizacja Turystyczna, działając na mocy oficjalnego porozumienia z Polską Organizacją Turystyczną, zebrała te wszystkie oferty na portalu www.lodz.travel (w zakładce Wykorzystaj Polski Bon Turystyczny w Łodzi).

Źródło: mat. prasowe

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy