Reklama

Reklama

Jak pozyskać dotacje? Przedsiębiorco skonsultuj się ze specjalistą! [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jak pozyskać dotacje? Przedsiębiorco skonsultuj się ze specjalistą! [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Centrum Obsługi Przedsiębiorcy znajdujące się przy Moniszuki 7/9 po raz drugi wystartowało z inicjatywą Akcja Konsultacja. Przedsiębiorcy zainteresowani dotacjami na projekty badawczo - rozwojowe mogą umówić się na spotkanie i bezpłatnie skonsultować swój pomysł ze specjalistą.

Reklama

Dla kogo?


Indywidualne konsultacje z ekspertami są skierowane do przedsiębiorców - przyszłych beneficjentów, którzy chcą wziąć udział w unijnych konkursach na projekty badawczo-rozwojowe w województwie łódzkim. W ich zakres wchodzą m.in. badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe, mające na celu wytworzenie nowych lub udoskonalonych usług, produktów. Akcja ma na celu zwiększenie zainteresowania projektami badawczo-rozwojowymi oraz ułatwienie przedsiębiorcom pisania projektów.

Jak  to zrobić?


Aby wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach należy wypełnić prosty formularz dostępny na stronie www.zgloszenia.cop.lodzkie.pl. Dzięki temu, przedsiębiorca może zweryfikować, czy jego pomysł wpisuje się w założenia ogłaszanych konkursów B+R. Już po podaniu informacji takich jak ogólny pomysł na projekt, harmonogram czasowy realizacji czy planowane działania, fachowcy są w stanie zweryfikować zbieżność pomysłu z zasadami i koncepcją unijnego konkursu.

Co dalej?


Po wstępnych weryfikacjach, dzięki danym pozostawionym w formularzu, przedsiębiorcy zostają zaproszeni na spotkanie z ekspertem branżowym, który w profesjonalny, a zarazem jasny sposób wskaże szanse i zagrożenia dotyczące założeń do projektu. Rozmowa trwa maksymalnie dwie godziny i może wziąć w niej udział nawet trzech przedstawicieli danej firmy. Porady z ekspertami odbywają się w godzinach od 8.30 do 17.30 w dni robocze. Nabór zgłoszeń do akcji trwa do 30 listopada 2019 roku lub do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację projektu. Do 30 września 2019 r. trwa nabór wniosków w ramach kolejnego konkursu „Projekty B+R przedsiębiorstw”. Czeka ponad 21 mln zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy