Reklama

Reklama

Kobiety poszukiwane przez policję. Wystawiono za nimi listy gończe [galeria]

Opublikowano: śr, 3 mar 2021 14:12
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Rozbój, kradzież, oszustwo - między innymi takie przewinienia mają na swoim koncie niektóre kobiety z Łodzi. Policjanci poszukują ich na mocy listów gończych wydanych przez sąd czy prokuraturę.

Łódzka policja szuka osób, za którymi wystawiono listy gończe

Lista osób poszukiwanych przez policję nie jest krótka. Znajdują się na niej głównie mężczyźni. Funkcjonariusze szukają także pań, które są oskarżone o oszustwa, rozbój czy kradzież.

!reklama!

O wystawieniu listu gończego decyduje prokuratura lub sąd.

"W postępowaniu przygotowawczym postanowienie o poszukiwaniu listem gończym można zastosować o ile wcześniej zostało wydane postanowienie o przedstawieniu zarzutów.
W postępowaniu sądowym konieczne jest uprzednie wydanie przez sąd postanowienia o tymczasowym aresztowaniu, które można wydać również bez względu na to czy przesłuchano podejrzanego" - czytamy na stronie infor.pl.

Polecamy: TOP 5 najniebezpieczniejszych skrzyżowań w Łodzi. W jakich miejscach kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność?

Kobiety z Łodzi poszukiwane przez policję. Oskarżone są o kradzieże, robój czy oszustwa

Poniżej lista poszukiwanych kobiet, w galerii znajdziecie ich zdjęcia.

  • Elżbieta Olejniczak, ur. w 1959 r., ostatnio zamieszkałą w Łodzi, skazana z art. 286 par. 1 Kodeksu Karnego (oszustwo).
  • Malwina Makiewicz, ur. w 1992 roku, ostatnio zamieszkała w Łodzi, skazana za czyn z art. 286 par. 1 KK (oszustwo).
  • Linda Wejchan-Rotowicz, uroczona w 1992 roku, skazana za czyn z art. 280 par. 1 KK (rozbój).
  • Anna Szubert, urodzona w 1982 roku. Skazana z art. 56 ust. 3 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii (wprowadzanie do obrotu środków odurzających). Znaki szczególne: tatuaż na lewym ramieniu - pantera, na karku tatuaż - inicjały AK.
Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu tychże kobiet proszone są o kontakt z I Komisariatem Policji w Łodzi tel. 47 841 1401 (całą dobę), 47 841 48 80 (godz. 8-16) oraz telefon alarmowy 112.

Z kolei policjanci z VIII Komisariatu KMP w Łodzi na podstawie listu gończego szukają:

  • Sylwii Łakatosz, ur. w 1983 r., poszukiwana za czyn z art. 278 & 1 KK (kradzież).
Wszelkie informacje mogące mieć znaczenie w zatrzymaniu poszukiwanej należy kierować do KP VIII KMP w Łodzi, telefon 47 841 24 49 lub 47 841 24 00 albo telefon alarmowy 112.

Policjanci z VII Komisariatu KMP w Łodzi szukają:

  • Ilony Łyszkowicz, ur. w 1978 roku, ostatnio zamieszkałej w Łodz. Została skazany za czyn z art. 279 par.1 KK (kradzież z włamaniem).
Kontakt do VII Komisariatu KMP w Łodzi - 47 841 24 56, 42 665 24 59 lub telefon alarmowy 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.