Reklama

Reklama

Kolejna awaria wodociągowa w Łodzi. Mieszkańcy ulicy Franciszkańskiej ponownie odcięci od wody i komunikacji tramwajowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolejna awaria wodociągowa w Łodzi. Mieszkańcy ulicy Franciszkańskiej ponownie odcięci od wody i komunikacji tramwajowej  - Zdjęcie główne

Łódź. Awaria wodociągowa przy ul. Franciszkańskiej. Tramwaje kierowane objazdem / zdjęcie ilustracyjne (fot. Canva)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W niedzielny wieczór doszło do poważnej awarii wodociągowej przy ulicy Franciszkańskiej w Łodzi. Awaria wodociągowa wymusiła zatrzymanie ruchu tramwajów na ul. Franciszkańskiej za ul. Wojska Polskiego w dwóch kierunkach jazdy. Tramwaje linii nr 1 kierowane są objazdem.

Reklama

Łódź. Awaria wodociągowa przy ul. Franciszkańskiej 

Na stronie internetowej Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi pojawiła się informacja o awarii na wodociągu Ø200 przy torowisku. 

!reklama!

Dostępu do wody nie mają posesje przy ul. Franciszkańskiej od 29 do 31a i od 24 do 30a oraz Wojska Polskiego 19 i 24. Mieszkańcy są zaopatrywani w wodę przy użyciu beczkowozu.

To kolejna awaria wodociągowa na ul. Franciszkańskiej w tym roku. W niedzielę, 17 stycznia mieszkańcy ul. Franciszkańskiej między Smugową a Bojowników Getta Warszawskiego zostali odcięci od bieżącej wody. Więcej TUTAJ [kliknij].

Polecamy: Koniec remontu dwóch kamienic przy ul. Włókienniczej w Łodzi. Raport z placu budowy

Awaria wodociągowa na ul. Franciszkańskiej. Utrudnienia w kursowaniu tramwajów MPK Łódź

Awaria spowodowała także konieczność wyłączenia torów tramwajowych w ul. Franciszkańskiej.

Tramwaje linii nr 1 kierowane objazdem. Od placu Kościelnego przez: Zgierska, Nowomiejska, plac Wolności, Pomorska, Kilińskiego na swoje trasy. Objazd w dwóch kierunkach jazdy.

Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą. Autobusy kursują od Bałuckiego Rynku przez ulice: Zgierska, plac Kościelny, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Kilińskiego, Pomorska do placu Wolności. 

Ruch zostanie wznowiony za zgodą służb technicznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy