Reklama

Reklama

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji w wyborach na Prezydenta RP, odwiedził Łódź [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji w wyborach na Prezydenta RP, odwiedził Łódź [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Krzysztof Bosak, kandydat w wyborach na Prezydenta RP z ramienia Konfederacji, w ramach kampanii wyborczej odwiedził 5 czerwca Łódź. Tego dnia po południu spotkał się ze swoimi sympatykami na Placu Wolności, wcześniej jednak odwiedził kilka redakcji, rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Także TuŁódź.pl miało okazję do krótkiego wywiadu z kandydatem na Prezydenta RP.

Reklama

W wywiadzie rozmawiałem z Krzysztofem Bosakiem rozpoczęliśmy od spraw łódzkich, tu jednak kandydat przyznał, że jego program ma charakter ogólnopolski i podczas kampanii skupia się na sprawach ogólnych. Zagaił wprawdzie o koncepcji decentralizacji urzędów państwowych i rozlokowania ich w różnych dużych miastach Polski, dla Łodzi jednak nie znalazł jeszcze szczegółowego pomysłu na takie urzędy. Ciekawiej za to przekonywał, jak może być prezydentem wszystkich Polaków pomimo faktu, że ugrupowanie, które wystawiło jego kandydaturę do wyborów, uważane jest na polskiej scenie politycznej za skrajne.

Z kandydatem na urząd Prezydenta RP rozmawiałem także o kwestiach związanych z aborcją, 500+, ekonomią i rozwojem demograficznym. Szybkie pytania i szybkie odpowiedzi w krótkim wywiadzie dla TuŁódź.pl


Zaproszenia do wywiadu w podobnym formacie wysłaliśmy do sztabów wyborczych innych kandydatów w wyborach prezydenkich. Jeśli zechcą wejść w skromne progi naszej redakcji i takiego wywiadu udzielić, chętnie go dla Państwa opublikujemy.

Po południu 5 czerwca Krzysztof Bosak spotkał się z dziennikarzami na Placu Wolności, gdzie przedstawił, wraz z Tomaszem Grabarczykiem, liderem łódzkich struktur Konfederacji, przedstawił Pakiet Polskiego Kierowcy. W pięciu punktach przedstawiciele Konfederacji przekazali postulaty do rządu w imieniu kierowców - nie tylko zawodowych, jeżdżących pojazdami zarobkowo, ale także zwykłych, jeżdżących prywatnie autami na co dzień.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy