Reklama

Reklama

Łódź. Karta Łodzianina bije rekordy popularności. Kartę Łodzianina wyrobiło już ponad 100 tysięcy osób!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Łódź. Karta Łodzianina bije rekordy popularności. Kartę Łodzianina wyrobiło już ponad 100 tysięcy osób! - Zdjęcie główne

Łódź. Karta Łodzianina bije rekordy popularności. Kartę Łodzianina wyrobiło już ponad 100 tysięcy osób! (fot. www.lodz.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Karta Łodzianina wystartowała zaledwie dwa miesiące temu, a już 100 tysięcy osób zdecydowało się na jej wyrobienie. Równie szybko co liczba mieszkańców zainteresowanych projektem, rośnie liczba firm Partnerskich – jest ich już 200 i codziennie zgłaszają się nowe.

Reklama

Łódź. Karta Łodzianina bije rekordy popularności

- Karta Łodzianina to przede wszystkim forma podziękowania dla mieszkańców, którzy przyczyniają się do rozwoju miasta, prowadzą tu swoje biznesy, pracują, spędzają wolny czas i wychowują dzieci - podkreśla Grzegorz Gawlik z Biura Rzecznika Prasowego Prezydent Miasta Łodzi.

!reklama!

Korzyści płynące z posiadania Karty, to nie tylko zniżki i rabaty. To również promocja lokalnych firm, wsparcie przedsiębiorców poprzez budowanie społeczności, do której w prosty sposób mogą dotrzeć ze swoją ofertą. 

Dziennie około 100 osób korzysta z różnych zniżek z Kartą Łodzianina – w weekendy ta liczba znacząco rośnie. Pomimo sytuacji związanej z pandemią COVID-19 i lockdownem, wiele miejsc wciąż działa lub oferuje swoje usługi on-line – bądź jak w przypadku restauracji – na wynos. 

- Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie, zarówno ze strony mieszkańców, jak i lokalnych przedsiębiorców – mówi prezydent miasta Łodzi, Hanna Zdanowska.Staramy się, żeby oferta Karty Łodzianina była atrakcyjna dla obu stron. Żeby zarówno łodzianie, jak i właściciele firm odnieśli realną korzyść z udziału w projekcie.

Polecamy: Karta łodzianina również dla obcokrajowców. "To świetne rozwiązanie" - podkreślają cudzoziemcy [wideo]

Karta Łodzianina. Zniżki i rabaty dla łodzian u 200 partnetów Karty Łodzianina

Karta Łodzianina ma za zadanie realnie przyczynić się do ożywienia gospodarki po ciężkich miesiącach lockdownu. W czasie, gdy wiele firm i instytucji ponowie się otwiera, ważne jest zapewnienie im odpowiedniego wsparcia. Karta Łodzianina oferuje miejsce, gdzie klient i przedsiębiorca mogą się w prosty sposób odnaleźć. 

- Dla nas ogromnym sukcesem jest 100 tysięcy osób, które zdecydowało się wyrobić Kartę. To dla nich staramy się budować jak najatrakcyjniejszą ofertę – kontynuuje Prezydent Hanna Zdanowska – 200 Partnerów Karty  Łodzianina zapewnia dostęp do niemal każdej branży. Dzięki nim Karta naprawdę się przydaje! Codziennie otrzymujemy zgłoszenia od nowych przedsiębiorców – każdy jest u nas mile widziany – dodaje. 

Oprócz prywatnych firm, w gronie partnerów znajdują się również instytucje miejskie. Z Kartą Łodzianina już w tej chwili można odwiedzić miejskie muzea oraz Centrum Nauki i Techniki w EC1. Pod koniec maja otworzą się teatry i planetarium. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy