Reklama

Reklama

Łódź – roboty drogowe, remonty, naprawy. Na jakich ulicach miasta trwają aktualnie prace?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Łódź – roboty drogowe, remonty, naprawy. Na jakich ulicach miasta trwają aktualnie prace? - Zdjęcie główne

Sprawdźcie na jakich ulicach w Łodzi aktualnie trwają prace remontowe (fot. UMŁ) |wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Sezon robót drogowych w Łodzi rozpoczął się na dobre. Na wielu ważnych skrzyżowaniach i ulicach aktualnie trwają remonty lub lada moment się rozpoczną. Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą przygotować się na wielomiesięczne niedogodności i opóźnienia. W jakich częściach miasta aktualnie trwają remonty?

Reklama

Roboty drogowe w Łodzi. Na jakich ulicach i skrzyżowaniach napotkamy utrudnienia w ruchu?

Tyle powodów do narzekania łódzcy kierowcy i uzytkownicy komunikacji miejskiej nie mieli od dawna. Liczne, przedłużające się remonty, przeprowadzane w centrum miasta, skutecznie utrudniają podróżowanie. 

!reklama!

 • Rewolucji 1905 roku
  W dalszym ciągu trwają prace na ul. Rewolucji 1905 roku – jest ona zamknięta dla ruchu pom. ul. Kilińskiego a Wschodnią. Możliwe wyłącznie wjazdy docelowe.
 • Ogrodowa
  Ze względu na rozpoczętą budowę stacji Łódź Polesie zamknięta została ul. Ogrodowa pomiędzy ul. Gdańską a ul. Karskiego.
 • Hasa
  Trwają prace przy budowie drogi podziemnej w śladzie ul. Hasa od Kilińskiego do poziomu -1 al. Rodziny Scheiblerów. Podczas prac ul. Hasa przy EC1 jest w całości zamknięta. Dojazd od EC1 możliwy jest od ul. Targowej, Tuwima i Sass-Zdort.
 • Maratońska oraz skrzyżowanie ul. Maratońska-Sanitariuszek
  Trwają prace przy budowie drogi ekspresowej S14. Ulica Maratońska na ponad kilometrowym odcinku za ul. Golfową do ul. Sanitariuszek jest zawężona. Ruch przy ograniczeniu prędkości i zakazie wyprzedzania, odbywa się po jednym pasie w obu kierunkach.

  Ponadto zmieniona organizacja ruchu obowiązuje na skrzyżowaniu Maratońskiej z Sanitariuszek. Tutaj ze względu na prace, zlikwidowane zostało rondo i ponownie jest to skrzyżowanie w kształcie litery T, gdzie pierwszeństwo ma ul. Sanitariuszek. Przy skrzyżowaniu również wprowadzone zostały zawężenia. Po przebudowie powstanie rondo w kształcie ośemki które rozładuje ruch z drogi ekspresowej i pozwoli na obsługę wszystkich ulic w rejonie skrzyżowania.
sprawdź: Wielkanoc 2021 na drogach województwa łódzkiego. Policja kontroluje
 • Sienkiewicza
  Trwa przebudowa ul. Sienkiewicza na odcinku pomiędzy Tuwima, a Narutowicza. Możliwy jest przejazd w jednym kierunku na północ od Tuwima do Narutowicza. Zarząd Dróg i Transportu wielokrotnie przekładał termin oddania tego odcinka ul. Sienkiewicza – na chwilę obecną nie ma informacji odnośnie dokładnego terminu zakończenia prac.
 • Skrzyżowanie ul. Przybyszewskiego-Kilińskiego
  Na skrzyżowaniu ulic trwają doraźne prace naprawcze torowiska. Aktualnie trwające prace są jedynie przygotowaniem odcinka do generalnego remontu, który ma rozpocząć się w przyszłym roku. W nocy z 6 na 7 kwietnia na skrzyżowaniu rozpocznie się II etap prac – tym razem remontowane będzie centralna część skrzyżowania. Szczegółowe informacje dot. zmiany organizacji ruchu znajdziecie tutaj.
 • Śmigłego-Rydza
  Przebudowa al. Śmigłego Rydza to niestety temat wciąż aktualny. Prace realizowane są na jezdni wschodniej, a ruch odbywa się w obu kierunkach jezdnią zachodnią.
Na 6 kwietnia Urząd Miasta Łodzi zapowiedział równiez rozpoczęcie remontu ul. Obywatelskiej. Więcej informacji na temat prac na tej ulicy pojawi się na portalu TuŁódź. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy