Reklama

Reklama

Łódzko-ludzka pomoc dla Grodna. Pokażmy, jak wielkie serca mają łodzianie [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łódzko-ludzka pomoc dla Grodna. Pokażmy, jak wielkie serca mają łodzianie [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Inicjatorzy dwóch akcji pomocy w okresie pandemii spotkali się dzisiaj by ogłosić światu, że w Grodnie na Białorusi sytuacja związana z Covid-19 jest trudna, a mieszkańcy tego miasta potrzebują pomocy w walce z pandemią. 

Reklama

Lidia Popławska, inicjatorka akcji #łodzianieratują spotkała się dziś z Robertem Fintakiem, znanym łódzkim przedsiębiorcą, by wręczyć mu wylicytowaną przez niego książkę na aukcji charytatywnej związenej z tą akcją. Ponieważ Robert Fintak to człowiek społecznie wrażliwy i chętny do pomocy nie tylko u siebie w mieście, przyniósł ze sobą alarmujące wieści z białoruskiego Grodna, gdzie pilnie potrzeba pomocy materialnej. Informacje o sytuacji w Grodnie łódzki przedsiębiorca pozyskał z pierwszej ręki od znajomego lekarza jednego z grodzieńskich szpitali. Są to więc informacje wiarygodne i sprawdzone.

!reklama!

Nie czekając długo Robert Fintak postanowił uruchomić akcję pomocy dla mieszkańców Grodna. Wraz z Michałem Haze, prezesem Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz innymi znanymi mu przedsiębiorcami, zaczął zbierać maseczki, przyłbice, płyny dezynfekujące i wszelkie inne potrzebne sprzęty. Nie zapomniał także o zbiórce pieniędzy, którą uruchomił na jednym z portali przeprowadzających tego typu akcję. W całość włączyła się także Lidia Popławska, specjalistka od promocji tego typu wydarzeń. Podczas spotkania udało się przekazać prośbę do łodzian poprzez transmisję na Facebooku.


Pomoc materialna trafi do Grodzieńskiego Obwodowego Szpitala Klinicznego Chorób Zakaźnych. Dla kolejnych darczyńców ważna informacja: na stronie ŁIPH można znaleźć wskazówki, jakiego typu pomoc jest szczególnie przydatna i jak należy ją opisać, by dalej można było zorganizować odprawę celną. Wszystkie zgromadzone dary będą przekazane specjalnym transportem do Grodna. Można też wpłacać dowolne kwoty:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy