Reklama

Reklama

#MagicznePierniki - licytacja dla fundacji „Dom w Łodzi”. Zapraszamy do świątecznej akcji charytatywnej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

#MagicznePierniki - licytacja dla fundacji „Dom w Łodzi”. Zapraszamy do świątecznej akcji charytatywnej - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Fundacja Dom w Łodzi od 13 lat prowadzi dom dziecka dla chorych, osieroconych lub porzuconych przez swoje biologiczne rodziny dzieci.

Reklama

To bardzo wyjątkowe miejsce… to jedyny w Polsce dom dziecka dla dzieci chorych i niepełnosprawnych. To nietypowe – na skalę kraju – miejsce, w którym przewlekle chore i porzucone przez rodziców dzieci mają zapewnioną całodobową opiekę medyczną i codzienną rehabilitację. To bezpieczny i kochający dom, w którym dzieci pokonują swoje trudności, rozwijają pasje i spełniają marzenia.

 !reklama!

Pandemia sprawiła, że Fundacja znalazła się w bardzo poważnym kryzysie. „Dom w Łodzi”, jak wiele innych fundacji w Polsce utrzymuje się m. in. ze zbiórek pieniężnych organizowanych podczas różnych eventów, na których gromadzą się ludzie. W tym roku w związku z sytuacją spowodowana przez Covid-19 znakomita większość takich wydarzeń została odwołana i zbiórki te się nie odbywały.

#MagicznePierniki – to świąteczna akcja piernikowa połączona z licytacją. Udział w niej wezmą aktorzy, sportowcy, projektanci, blogerzy – słowem osoby znane i lubiane, które ozdobią przygotowane przez organizatorów akcji pierniki. Kwoty uzyskane z licytacji tych pierników pomogą Fundacji przetrwać ten trudny czas.

W akcji wezmą udział m. in. Anna Maria Wesołowska, Edyta Geppert, Euzebiusz Smolarek, Siostry ADIHD, Katarzyna Dacyszyn, Ewa Kozieradzka, Grubson, Ola Szwed, Pavel Samokhin, Kamil Maćkowiak, Olga Szomańska i wielu innych - wspierających przybywa z każdym dniem.

Wydarzenie wystartowało w listopadzie 2020 roku, licytacje będą się odbywały od 29 listopada do 13 grudnia br. na profilu wydarzenia utworzonego na Facebooku >>>

Patronat honorowy nad naszą akcją objęła Pani Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy