Reklama

Reklama

Mamy nowego II Wicewojewodę Łódzkiego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Mamy nowego II Wicewojewodę Łódzkiego - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Krzysztof Ciecióra, były doradca ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, z dniem 4 lipca został powołany przez premiera Mateusza Morawieckiego na funkcję II Wicewojewody Łódzkiego.

Reklama

Na stanowisko II Wicewojewody Łódzkiego Krzysztof Ciecióra został powołany z dniem 4 lipca br., przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, na wniosek Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Rau.

Nowy drugi wicewojewoda Krzysztof Ciecióra, urodzony w 1989 r., z pochodzenia jest radomszczaninem. Ukończył studia Master of Business Administration z EY Academy, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Wydziału Historyczno–Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego. Pełnił funkcję doradcy Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.

W latach 2015-2016 był pełnomocnikiem prezydenta Opola w zakresie współpracy ze środowiskiem akademickim. Od 2016 roku przez dwa lata w opolskim urzędzie wojewódzkim pracował jako zastępca dyrektora Wydziału Infrastruktury i Nieruchomości, pełnomocnik wojewody ds. biznesu i przedsiębiorczości, a także pełnił funkcję przewodniczącego wojewódzkiego zespołu ds. cudzoziemców w wojewódzkie opolskim.

Nowemu II Wicewojewodzie powierzono nadzorowanie zadań Wojewody w zakresie działań podejmowanych przez Wydział Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa oraz wykonywanie w imieniu Wojewody zadań zwierzchnika w stosunku do Łódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy