Reklama

Reklama

Marszałek Schreiber: „Od dziś przedsiębiorcy z woj. łódzkiego mają do dyspozycji 59 mln zł” [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Marszałek Schreiber: „Od dziś przedsiębiorcy z woj. łódzkiego mają do dyspozycji 59 mln zł” [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber poinformował o korzystnych pożyczkach dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji w związku z epidemią COVID-19, w tym utracili płynności finansową.

Reklama

!reklama!

To pożyczki Jeremie 2 oferowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Do dyspozycji firm z naszego regionu jest prawie 59 milionów złotych. Umowa została podpisana i lada chwila będzie można składać wnioski.

Pożyczki będą mogli zaciągać właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa łódzkiego. Będą one nisko oprocentowane, a  przedsiębiorcy nie poniosą dodatkowych opłat i prowizji w związku z ich przyznaniem.

Pożyczki będą zawierać opcję karencji w spłacie – do 6 miesięcy, oraz stosowanie wakacji kredytowych - raz do roku na 2 miesiące w pierwszym i drugim roku okresu spłaty.

Na co będzie można wykorzystać pożyczkę?

Jak poinformował marszałek Grzegorz Schreiber, pożyczkę będzie można wykorzystać na wynagrodzenia dla pracowników (w tym także składowe należne ZUS, Urzędowi Skarbowemu) oraz koszty personelu pracującego na terenie firmy, na zobowiązania publiczno-prawne, na spłatę zobowiązań handlowych, na pokrycie kosztów użytkowania infrastruktury i na zakup towarów i półproduktów.

Źródło: UMWŁ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy