Reklama

Reklama

Miasto dofinansowuje organizacje społeczne, by nie musiały szukać "wkładów własnych"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Miasto dofinansowuje organizacje społeczne, by nie musiały szukać "wkładów własnych" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Druga edycja Funduszu Wkładów Własnych to pieniądze, na które mogą liczyć stowarzyszenia i fundacje ze strony miasta. Jeżeli jakaś organizacja społeczna pozyskuje pieniądze ze środków zewnętrznych i musi mieć tzw. wkład własny, może ubiegać się w mieście o takie środki i w ten sposób pozyskać całą kwotę ze środków zewnętrznych.

Reklama

300 tys. zł miasto przeznaczyło na takie dofinansowanie łódzkich NGO-sów. W kolejnych etapach rozpoczętego już naboru, do końca sierpnia bądź do końca września, jest do rozdysponowania jeszcze połowa wymienionej kwoty. W ubiegłym roku 22 projekty zostały dofinansowane w ten sposób. 

W konkursie na wkłady własne mogą aplikować organizacje, które otrzymały już środki na realizację projektu spoza budżetu Miasta Łodzi bądź ubiegają się o jego dofinansowanie (warunkiem jest złożony projekt). Do momentu rozpoczęcia oceny merytorycznej w miejskim konkursie, decyzja o finansowaniu powinna być już jednak podjęta. Organizacja na etapie wnioskowania o dofinansowanie zadań ze źródeł zewnętrznych powinny już zakładać ew. udział środków finansowych Miasta w swoim projekcie. W konkursie ubiegać będzie można się o dofinansowanie 40% wartości danego projektu (nie więcej jednak niż 50 tys. zł). Nabory będą prowadzone w trybie comiesięcznym, przy czym ostatnim terminem będzie 30 września 2019r.

Źródło: UMŁ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy