Reklama

Reklama

Akcja charytatywna finalistki Miss Polonia z Łodzi. Natalia Kiszko pomogła mamom

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W ramach ogólnopolskiej akcji „Korona z głowy” pochodząca z Łodzi finalistka Miss Polonia Natalia Kiszko zorganizowała w Tuszynie warsztaty pod nazwą „Mama nie jesteś sama”.

Reklama

Akcja charytatywna „Korona z głowy” powstała z inicjatywy łódzkiej agencji IGO-ART. Pierwsza edycja zorganizowana została z myślą o pomocy osobom dotkniętym pandemią. Tegoroczna odsłona projektu dotyczy kobiet w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. 

„W tym roku postanowiliśmy kontynuować akcję, lecz tym razem skupiamy się na pomocy kobietom, szczególnie tym, które doświadczają samotności, chorób, przemocy, biedy, dyskryminacji czy tym, które dbając o innych zapomniały o sobie i własnych potrzebach. Dzięki inicjatywie udało się pomóc już wielu osobom i mamy nadzieję, że będziemy mogli tę pomoc kontynuować podczas kolejnych edycji projektu” – wyjaśnia Jagoda Piątek – Włodarczyk, Dyrektor Konkursu Miss Polonia.

Jedną z finalistek tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia jest pochodząca z Łodzi Natalia Kiszko. W ramach projektu „Korona z głowy” łodzianka zorganizowała w Tuszynie akcję „Mama nie jesteś sama”. 

„Zdaję sobie sprawę, że mamy samotnie wychowujące dzieci nie mają możliwości pozostawienia ich bez opieki, dlatego we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Tuszynie oraz Związkiem Aktywności zawodowej udało mi się zorganizować dwie sale. Jedną, w której kobiety mogły skupić się na odpoczynku i udziale w warsztatach rozwojowych, a drugą, w której zorganizowałam atrakcje dla ich dzieci” – mówi Natalia Kiszko. 

Warsztaty w Tuszynie to już druga odsłona akcji „Mama nie jesteś sama” – pierwsza zorganizowana została w Gostyninie. Mamy, które wzięły w niej udział miały okazję uczestniczyć w przygotowanych przez finalistkę konkursu warsztatach rozwojowych. Na zajęciach panie przygotowywały między innymi Mapę Marzeń na 2022 rok, otrzymały wskazówki na temat tworzenia efektywnego CV, mogą również liczyć na indywidualną pomoc organizatorki, absolwentki kierunku zarządzania, w napisaniu dokumentu który pozwoli zdobyć im pracę. Tego dnia atrakcje czekały również na dzieci – zorganizowane zostały dla nich gry, zabawy a także zajęcia plastyczne. Na koniec warsztatów zarówno dzieci, jak i mamy otrzymały podarunki. 

„Panie spędziły miło czas, zaczerpnęły inspiracji do pracy nad samorozwojem i mam nadzieję, że będzie to dla nich impuls do zmian. Chciałabym, aby akcja rozrastała się i docierała do większej ilości mam, dlatego zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane placówki wspierające kobiety” – podsumowuje finalistka konkursu Miss. 

W galerii znajdziecie fotorelację z wydarzenia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy