Reklama

Reklama

Najpierw Imagine, teraz Hi Piotrkowska 155. New Work inwestuje w kolejne powierzchnie biurowe

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Najpierw Imagine, teraz Hi Piotrkowska 155. New Work inwestuje w kolejne powierzchnie biurowe  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Firma powstała na Węgrzech, ale inwestuje w innych krajach Europy. W Polsce upodobała sobie najpierw Warszawę, ale sukcesywnie zaczęła inwestować także w dużych miastach regionalnych. W Łodzi na pierwszy ogień poszły powierzchnie Imagine, teraz także Hi Piotrkowska 155.

Reklama

Dwie duże inwestycje biurowe przyciągnęły węgierską firmę także do Łodzi ponieważ tu znalazła obiekty spełniające jej oczekiwania. Firma specjalizuje się bowiem w wynajmowaniu firmom powierzchni biurowych serwisowanych, czyli takich, gdzie najemca - korporacja lub średnia czy mała firma - otrzymuje dogodne, elastyczne warunki najmu z opcją zmiany wielkości powierzchni, gdy na przykład zatrudni więcej pracowników. New Work utrzymuje powierzchnie w odpowiednim standardzie zapewniając wysokiej klasy infrastrukturę. Klienci mogą się zmieniać, wynajmować biura na dłuższe i krótsze terminy. Elastyczność jest więc kluczem do sukcesu, a najemcy doceniają to na dynamicznym i trudno przewidywalnym rynku pracy.

- Przekonaliśmy się również, jak ważne jest dla naszych najemców, aby w ofercie budynku znajdowały się takie usługi. W związku ze zmieniającą się liczbą projektów i rotacją pracowników, firmy napotykają dziś na trudności w oszacowaniu całkowitej powierzchni potrzebnej do pracy. W konsekwencji biura serwisowane dają im doskonałą okazję do elastycznego dopasowania powierzchni według potrzeb. Takie rozwiązanie prowadzi do oszczędności i wzrostu efektywności - wyjaśnia Justyna Drużyńska-Krystosiak dyrektor operacyjny z firmy doradczej Master Management Group

Mamy więc przykład modnego dziś modelu coworkingu tyle, że w znacznie większej skali niż to, co funkcjonuje dotychczas w Łodzi. 

- Jesteśmy jedyną firmą na rynku elastycznych powierzchni biurowych wywodzącą się z Europy Środkowej, która działa na wszystkich kluczowych rynkach tej części kontynentu. W ciągu ostatnich pięciu lat, co roku notowaliśmy stuprocentowy wzrost i zamierzamy utrzymać to tempo rozwoju. W Polsce konsekwentnie powiększamy liczbę naszych biur, oferując klientom kolejne atrakcyjne lokalizacje w kluczowych miastach. W Łodzi jest to już nasze drugie biuro. (…) Do końca roku we wszystkich krajach, w których jesteśmy obecni chcemy oferować łącznie 50 tys. mkw. powierzchni, a następnie powiększyć tę liczbę do 100 tys. mkw. – mówi Hubert Abt, CEO New Work.

W budowanym właśnie kompleksie Hi Piotrkowska 155 węgierski New Work wynajmie aż 5 tys. mkw. powierzchni biurowych. Inwestycja ma być oddana klientom do użytku w przed końcem 2020 roku. Wcześniej firma podpisała umowę z właścicielem Imagine na 2,5 tys. mkw., w którym uruchomi działalność już we wrześniu tego roku. Łódź staje się więc ważnym punktem na mapie ekspansji firmy i kluczowym graczem w naszym mieście, gdy mówimy o rynku coworkingu. Węgrzy dobierają obiekty pod każdym względem i dopiero suma walorów niezbędnych dla atrakcyjności obiektu pozwala im inwestować.

- Doskonała lokalizacja, komfortowy dojazd komunikacją miejską oraz wysokiej jakości powierzchnia biurowa to główne czynniki, które przekonały nas do wyboru Hi Piotrkowskiej na drugą lokalizację biura New Work w Łodzi. Dzięki tej umowie zwiększamy powierzchnię biurową w Łodzi do ponad 7500 mkw. Biura New Work w kompleksie Hi będą w pełni wyposażone i dedykowane zarówno klientom korporacyjnym, jak i małym i średnim firmom. Na parterze zapewnimy również system hot desk. Klienci mogą oczekiwać najwyższej jakości usług i wsparcia w budynku klasy premium w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi - dodaje Hubert Abt.

New Work został założony w 2013 r. w Budapeszcie. Firma działa na Węgrzech, w Rumunii, Czechach, na Ukrainie i w Polsce. Na portfel New Work składa się 25 lokalizacji w siedmiu miastach i pięciu krajach. 

Źródło: Propertynews

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy