Reklama

Reklama

Pochodzący z Łodzi burmistrz Ustki nie żyje. To ogromna strata

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pochodzący z Łodzi burmistrz Ustki nie żyje. To ogromna strata - Zdjęcie główne

Pochodzący z Łodzi burmistrz Ustki nie żyje. To ogromna strata (fot. Urząd Miasta Ustka) |wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź „W dniu 21 października 2020 r. dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci burmistrza Jacka Graczyka. Dalsze informacje będą uzależnione od woli Rodziny" -  poinformowano na stronie internetowej urzędu miasta w Ustce.

Reklama

Jacek Graczyk był absolwentem Politechniki Łódzkiej o stopniu magistra inżyniera.

!reklama! 

W latach 1984-1991 prezes Stoczni Ustka. Prywatny przedsiębiorca. Burmistrz miasta Ustka w latach 2002 - 2006 oraz 2014 - 2018. Funkcję burmistrza pełnił również w obecnej kadencji, którą wygrał z dużym poparciem mieszkańców. W samorządzie pracował również jako radny powiatu słupskiego. Mąż, ojciec dwojga dzieci i dziadek.

Prywatnie był on wielkim miłośnikiem sportu, który również swoją postawą przyczyniał się do propagowania kultury fizycznej (sam osiągał świetne wyniki kolarskie). Dbał o rozwój infrastruktury sportowej w mieście.

To on zapoczątkował proces rewitalizacji starszej części Ustki, który jest kontynuowany po dziś dzień. W kontekście zarządzania miastem wykorzystywał jego możliwości turystyczne, nie zapominając przy tym o potencjale gospodarczym Ustki.

Wielką wartością byli dla niego ludzie – mieszkańcy, stanowiący w jego oczach integralną, ważną część miejsca, którego był gospodarzem. Podejmował inicjatywy, które angażowały ich w życie miasta. Nagła śmierć burmistrza to ogromna strata dla Ustki.

Źródło: ustka.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy